Junioři v boji o čelo neuspěli. Šumperku těsně podlehli

Helena Hegeďová • před 3 dny

Junioři v přímé bitvě o první místo neuspěli a propadli se tak až na třetí příčku tabulky. Čelo východní skupiny Ligy junirů je velmi vyrovnané, na druhou Porubu ztrácí Vsetín dva body, na první Šumperk čtyři. V obou případech se jedná o celky, s kterými vsetínská junorka prohrála. V podhůří Jeseníků se téměř vše důležité odehrálo během dvou minut ve druhé třetiny, kdy se Valaši dostali do vedení a Mladí Draci dokázali skóre otočit. Domácí pak své vedení ještě navýšili a Vsetín reagoval jen jednou brankou a snížením.

Liga juniorů - 12.kolo pá 25.10.19:00
HK MD Šumperk
3:2(0:0, 3:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 27:26 Lichner (Netolický; 5/5), 28:33 Seidenglanz (Izák, Tomeš; 5/5), 33:52 Pazourek (Szabó; 5/5) – 26:53 Paták (Drozd; 5/5), 45:34 Plško (Ostrčil, Vaněk; 5/5). Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Jirků. Diváci: 97. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Střely na branku: 3:2. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2.

HK MD Šumperk: Putin – Compel, Netolický, A. Burda, Souček, Jurka, Cekr, Březina – D. Burda, Najman, Lichner, Janech, Tomeš, Izák, Pazourek, Seidenglanz, Hejátko, Verner, Szabó, Prokop.
VHK ROBE Vsetín: Uhrin – Vaněk, Labuzík, Zedek, Herman, Stodůlka, Šedlbauer – Ostrčil, Stibůrek, Paták, Zezulka, Ignatenko, Juráň, Kovář, Urge, Drozd, Hrdý, Plško, Vančura.