Další výhru deváťáci nepřidali, doma nestačili na Šumperk

Helena Hegeďová • před 2 dny

9. třídě v odvetě proti Šumperku nestačila ani střelecká převaha. Na první gól Mladých Draků ještě Vsetín reagoval, ale další náskok soupeře už Valaši nezachytili. V 54. minutě ještě pro domácí svitla naděje, když se ve vlastním oslabení dostali na dostřel, jenže v poslední minutě hosté pečetili svou výhru trefou do prázdné brány.

Extraliga 9. tříd - 11.kolo so 26.10.13:00
HK MD Šumperk
3:5(1:2, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 16:08 Pavlovič (Planka, Hřebíček; 5/4), 33:59 Klich (Hřebíček, Maček; 5/5), 53:09 Hajdu (Hřebíček; 4/5) – 11:51 Zecha (4/5), 16:46 Unzeitig (Šimon; 5/5), 28:12 Unzeitig (Šimon, Zecha; 5/5), 30:46 Unzeitig (Březinová; 5/5), 59:02 Mánek (Zecha, Unzeitig; 5/5). Rozhodčí: Škrobák – Tomeček, Petr. Diváci: 98. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Střely na branku: 51:24. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 3:4, 3:5.

VHK ROBE Vsetín: Macíček – Planka, Janda, Martinková, Molek, Bodiš, Maček – Hajdu, Strapina, Vymyslický, Pavlovič, Macháč, Březovják, Štěpánek, Klimša, Klich, Hřebíček.
HK MD Šumperk: Mach – Šimon, Vařeka, Mouka, Mánek, Souček, Jelínek – Moravec, Kryvonozhkin, Dosoudil, Nečas, Babiš, Mácha, Unzeitig, Zecha, Březinová.