Vstupenky online

Anketa Díky, trenére ocenila finalisty. Forch skončil na šestém místě

Helena Hegeďová • 17.11.2023

Trenér mládeže Libor Forch, který má ve VHK na starosti nejmenší děti a je zodpovědný za náborové aktivity klubu, se jako jediný zástupce ledního hokeje v letošním ročníku ankety Díky, trenére probojoval do finálové osmičky, a nakonec obsadil šesté místo. Cílem ankety je na podnět rodičů a dětí ocenit trenéry a trenérky z různých sportovních odvětví. Vyhlášení v Praze si kromě něj mohli užít také hráči druhé třídy, kteří měli na programu zápas se Spartou.

Vsetínský trenér mládeže Libor Forch se v sobotu 4. listopadu zúčastnil finále akce Díky, trenére. O jeho nominaci a postupu mezi dvanáct nejlepších semifinalistů jsme informovali v létě, teď se nejlepší osmička potkala v Praze na slavnostním vyhlášení. Libor Forch se nakonec se umístil na krásném šestém místě

„Za mě to byla neskutečně připravená a výborná akce pro ocenění všech trenérů mládeže, kteří se dětem věnují. Musím ocenit profesionalitu přípravy této akce a její smysl, kdy někdo dokáže vyzdvihnout a posunout do popředí těžkou práci trenérů, kteří se dětem věnují. Ať už jsou to rodiče nebo obecně lidé, kteří to dělají při svém zaměstnání ve volném čase, nebo profesionální trenéři,“ podělil se Forch o dojmy z celé akce. 

Do ankety jsou každoročně nominovaní trenéři z různých sportů. První místo v letošním ročníku ankety například obsadila trenérka baseballu a softballu Marcela Dokoupilová. Forch byl ve finální osmičce jediným zástupcem ledního hokeje. „Byl jsem rád, že jsem mohl vidět způsoby práce v ostatních sportech. Musím smeknout klobouk před tím, jak jsou schopni děti vést i v jiných odvětvích, než je mně vlastní lední hokej,“ ocenil kolegy trenéry. 

„Jsem rád, že jsem se mohl při této akci seznámit s kluky, kteří ji pořádají. Hlavně s Petrem Rydlem, který mě po celou dobu nějak provázel. Tímto bych mu hrozně rád poděkoval,“ uzavřel Forch.

Finále ankety si ovšem užili i vsetínští druháci, kteří měli v Praze doplňkový program v podobě zápasu se Spartou.

banner pod článkem