Vstupenky online

Charitativní týden Chance ligy: Valaši do dražby věnovali podepsanou hokejku či deskovku

Redakce • 22.11.2021

Historicky pátý ročník Charitativního týdne Chance ligy je v plném proudu. Do dobročinné aktivity se zapojili i hokejisté VHK ROBE Vsetín, kteří do dražby na webu Sportovniaukce.cz věnovali cenné artefakty s podpisy celého A-týmu: hranou hokejku, megapuk, novou deskovou hru „Tací sa nerodí na rovině“ a kroniku klubu. Dražba končí příští týden v úterý 30. listopadu.

Výtěžek z jubilejního 5. ročníku dražby poputuje na konto projektu Klokánek Fondu ohrožených dětí. Klokánek finanční obnos z dražby spravedlivě rozdělí mezi svá zařízení po celé republice. V minulosti Charitativní týden Chance ligy pomohl i částkami přes 100 tisíc korun.

I letos navíc akci finančně podpoří titulární partner druhé nejvyšší soutěže: sázková kancelář Chance daruje korunu za každého fanouška, který během tohoto týdne dorazí na stadion. „Ukažme, že naše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc," hlásá motto Charitativního týdne Chance ligy.

Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče (osvojení, pěstounská péče, svěření do výchovy třetí osoby).

Pokud Vaše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc, rozhodně si tuto akci nenechte ujít.

Do dražby vstoupíte nejrychleji ZDE (klikněte).

banner pod článkem