Vstupenky online

PRODEJ PERMANENTEK NA NOVOU SEZONU ZAČNE 1. ČERVNA 2023!

Dražba dresů na podporu ukrajinských rodin skončila, vynesla téměř 90 tisíc korun!

Redakce • 23.03.2022

Dobročinná aukce dresů VHK ROBE Vsetín z prvního čtvrtfinálového utkání proti Slavii Praha v úterý večer skončila. Vynesla přesně 88 881 korun. Výtěžek půjde na pomoc válečným uprchlíkům z Ukrajiny, kteří nalezli azyl ve Zlínském kraji. Úbory mají netradičně žlutou a modrou barvu odpovídající vlajce a státním symbolům Ukrajiny. Největší zájem byl o dresy kapitána Víta Jonáka (6 300 korun) a brankáře Jakuba Málka (6 200 korun). Úspěšní dražitelé byli kontaktováni emailem.

Na celý průběh dražby se můžete podívat zde (klikněte)

Základ speciální řady dresů tvoří světlý odstín žluté doplněný modrými prvky v podobě jmenovek nebo číslic. Nechybí ukrajinský státní znak a národní slogan „Sláva Ukrajině!“. Další prvky jako klubové logo VHK zůstaly v základní podobě.

„Tímto krokem jsme chtěli vyjádřit solidaritu s občany Ukrajiny, kteří prchají ze své země kvůli válečnému konfliktu. Výtěžek z aukce těchto speciálních dresů pomůže konkrétním matkám a jejich dětem, kteří jsou momentálně soustředěni ve Zlínském kraji,“ uvedl Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín.

banner pod článkem