Vstupenky online

Konečně na hokej! Organizační informace k domácím přípravným utkáním VHK ROBE Vsetín

Redakce • 11.08.2021

Ve čtvrtek 12. srpna se poprvé před sezonou 2021/2022 představí vsetínští hokejisté na domácím ledě. Tým trenéra Romana Stantiena již netrpělivě vyhlíží své příznivce v hledišti a těší se na jejich podporu po uplynulém ročníku, kdy fanoušci na stadion nemohli. Aktuální vládní opatření jsou však mnohem příznivější! Stejně jako kina, divadla a další vnitřní veřejné akce je na tom i hokej. Podívejte se níže v článku na aktuální platné podmínky.

Online prodej vstupenek

  • Startuje v úterý 10. srpna od 09:00h na tomto odkaze.
  • Vstupné na přípravné zápasy je jednotné 80 Kč.
  • Permanentkáři mají vstup zdarma.

Tribuna stání bude nově pouze na sezení

  • Dle aktuálních vládních opatření ja zakázáno na hromadných vnitřních akcích stát a prodávat místa do sektorů na stání. Na Lapači tak nově (podobně jako začátkem loňského ročníku) bude sektor stání pouze na sezení. Fanoušek u vstupu obdrží podsedák, na kterém bude v sektoru pouze sedět. 

Co je potřeba splňovat ve vnitřních prostorách stadionu?

Hromadných akcí v aréně se může zúčastnit pouze ten, kdo organizátorovi prokáže, že splňuje podmínky stanovené v bodě I/16 Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví č.j. MZDR 14601/2021-22/MIN/KAN ze dne 30. 7. 2021 účinné od 1. 8. 2021, tzn. že předloží:

  • Potvrzení o negativním RT-PCR testu ne starší 7 dnů.
  • Negativní POC (antigen) test ne starší než 72 hodin.
  • Národní certifikát o dokončeném očkování, u něhož od poslední dávky uplynulo nejméně 14 dní.
  • Doklad o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění Covid-19, u něhož uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.
  • Čestné prohlášení o negativním výsledku antigenního testu nejdéle před 72 hodinami ve škole nebo ve školském zařízení.

Osoby, které alespoň jednu z těchto podmínek nesplňují (s výjimkou dětí do 6-ti let) nebo vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19, nemohou být na sportovní utkání vpuštěny.

Splnění podmínek je organizátor utkání povinen při vstupu osoby na stadion kontrolovat. Osoba je mu povinna splnění podmínek prokázat buďto formou certifikátu nebo v aplikaci Tečka. Pokud tak neučiní, nemůže být na utkání vpuštěna.

Vstoupit a pobývat na stadionu můžete pouze s respirátorem nebo obdobným prostředkem (bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94 %, např. FFP2, KN95, u dětí do 15 let lze použít zdravotnickou obličejovou masku) – to neplatí zejména pro děti do 6 let věku.

banner pod článkem