Vstupenky online

Léto s VHK: Pošlete nám fotku z dovolené a získejte dárek z fanshopu!

Redakce • 21.07.2020

Prázdniny jsou v plném proudu. Chystáte se někam na dovolenou? Ať už v rámci České republiky nebo do zahraničí? Nezapomeňte se vyfotit v tričku, mikině nebo třeba s šálou VHK ROBE Vsetín! Na konci léta uspořádáme soutěž o nejoriginálnější snímek a vybraný šťastlivec získá dárek z klubového fanshopu. Přejeme všem fanouškům klidné léto!

Plánujete relax či dovolenou u vody, na horách, nebo jste vášnivý rybář? Pak je právě pro vás určena nová kolekce Léto s VHK, která je nově v prodeji ve fanshopu VHK ROBE Vsetín. Na výběr máte z tematických triček, mikiny, osušek či originálních pohlednic, které můžete poslat svým kamarádům, rodině nebo známým, a ukázat, jakému klubu fandíte!

Tričko „S VHK na hory“ v pískové barvě a sloganem „Tací sa nerodí na rovině, co rostú na horách na Vsetíně“ využijete při výšlapu na kopec, procházce lesem nebo při oblíbeném sbírání hub a hřibů. Bílé tričko „S VHK k vodě“ oceníte při chvílích oddechu u koupaliště, jezera, bazénu na zahradě nebo u moře. I zde můžete být se vsetínskými hokejisty „na vítězné vlně“. Speciální tričko v olivové barvě je pak určeno všem rybářům, kteří čekají na svůj životní úlovek. A třeba jim zlatá (nebo zelenožlutá?) ryba splní klasická tři přání, která dobře známe z rybářských anekdot.

Novinku, kterou jinde nenajdete, představují originální pohlednice. Na výběr máte z řady motivů, adresát ovšem vždy pozná, že vaše místo je nejen od nové sezony na Lapači. Celkem sedm variant pohlednic (formáty A6 a širokoúhé DL) čeká, až je vaši kamarádi, rodina či přátelé najdou ve své poštovní schránce!

Na kompletní nabídku se můžete podívat zde.

×
Dnes v 17:00 | Muži
VHK ROBE Vsetín
SK Kadaň
×
Dnes v   | Dor.
HC ZUBR Přerov
VHK ROBE Vsetín