Vstupenky online

PRODEJ PERMANENTEK NA NOVOU SEZONU ZAČNE 1. ČERVNA 2023!

Mistrovství republiky přešlapuje za dveřmi. Potvrdí Vsetín roli favorita?

Petr Vychopeň, Václav Trávníček • 23.03.2008

V s e t í n - Přestože zvony doprovázející extraligovou pouť vsetínských juniorů a dorostenců dávno odbily své, Lapač si ani v příštích dnech nevydechne. Důvodem je Mistrovství ČR šestých tříd, které na vsetínském zimním stadionu odstartuje již příští týden. Slavnostní zahájení proběhne v pátek 28. března dopoledne. „Činíme tak kvůli školám, aby měly možnost v rámci vyučování navštívit začátek turnaje,“ řekl Martin Hořanský z organizačního týmu. Zajímavé bude sledovat, jak se bude dařit celku z pořádajícího města. Mladí Vsetíňané si totiž momentálně drží první místo ve své skupině.

UVNITŘ: JÍZDNÍ ŘÁD TURNAJE

Kromě Vsetína si účast na turnaji zajistila už pražská Sparta a České Budějovice. „Hrát se bude třikrát 20 minut, v případě remízy se střílejí penalty - výsledek penalt je ale jenom doplněk pro případ, že by dvě mužstva v tabulce měla stejný počet bodů a nemohl by mezi nimi rozhodnout vzájemný zápas,“ řekl Hořanský.

Závěrečný turnaj, na kterém se rozhodne o nových šampiónech v kategorii šestých tříd, začne v pátek 28. března a zakončen bude o tři dny později. Po celou dobu z něj budeme přinášet zpravodajství včetně webové televize.

Program turnaje:

pátek 28. března


10:00 - Slavnostní zahájení
10:30 - HC Vsetín : HC Mountfield České Budějovice
13:30 - HC Sparta Praha : kvalifikant
16:30 - Dovednostní soutěže

sobota 29. března


10:00 - HC Sparta Praha : HC Vsetín
13:00 - Kvalifikant : HC Mountfield České Budějovice
16:00 - Bruslení dětí s trenéry

neděle 30. března


10:00 - HC Mountfield České Budějovice : HC Sparta Praha
13:00 - HC Vsetín : kvalifikant
16:00 - Vyhlášení turnaje a slavnostní zakončení
banner pod článkem