Na Vsetíně hraje kandidát na Mistra - Pardubice

Aleš Koňařík • 28.02.2002

V s e t í n – Bezstarostný hokej slibuje páteční zápas Vsetína s Pardubicemi. Druhý celek tabulky již nemá šanci atakovat vedoucí postavení Sparty, stejně tak Vsetín nemá zhola co ztratit. Oproti kompletnímu soupeři nebude hrát obránce Hriňa, zraněné rameno naopak vyléčil Martin Kotásek. V minulých zápasech se pokaždé radovalo domácí mužstvo.

Vzhledem k postavení obou soupeřů se zřejmě nebude opakovat lítý boj z 24.kola, kdy Vsetín překvapivě udolal otráveného favorita 4:2. Tehdejší výrok trenéra Palečka o třicetikilových vsetínských juniorech je připomínán doposud.

Nejlépe při atacích pardubické branky „lepilo“ Tomáši Demlovi, který se třikrát trefil do černého a na kontě tak má třetinu ze všech vsetínských úspěchů proti pátečnímu soupeři.