Vstupenky online

Naplňme Lapač až po střechu! Vsetín spustil virtuální vstupné a připravil kompenzace pro permanentkáře

Redakce • 31.03.2021

VHK ROBE Vsetín připravil pro držitele permanentních vstupenek režim kompenzací za utkání, která v sezoně 2020/2021 bohužel nemohli navštívit. Fanoušci zároveň mohou podpořit klub zakoupením virtuální vstupenky na semifinálovou sérii s Jihlavou a na oplátku získat zajímavé odměny. Podaří se nám alespoň virtuálně naplnit Lapač až po střechu?

V sezoně 2020/2021 mohli permanentkáři navštívit pouze čtyři mistrovská utkání, všechna další se kvůli nařízením souvisejícím s onemocněním covid-19 odehrála před prázdnými tribunami. Držitelé permanentních vstupenek nyní mají možnost získat peníze za tato utkání zpět. Zároveň mohou vsetínský klub výrazně podpořit, pokud se rozhodnou pro vrácení pouze části peněz.

›››››Přejít na kompenzační formulář (klikněte)‹‹‹‹‹

VHK ROBE Vsetín si velmi váží fanoušků, kteří celou částku za permanentku věnují klubu. Fanoušci mají více možností na výběr. Mohou klubu věnovat i poníženou částku za permanentku. U této varianty „Chci vrátit peníze“ si fanoušek zvolí, jakou procentuální část si nechá vrátit a jakou část ponechá klubu (10%, 25%, 50%, 75%). Příjmy ze vstupného tvoří zásadní položku v rozpočtu, kterou klub doposud nemohl využít. Každý fanoušek, jenž se peněz za permanentku v plné výši vzdá, obdrží poděkování na emailovou adresu, bude zařazen do pravidelného newsletteru pro partnery klubu, získá jednorázovou slevu 30% do fanshopu (platí i pro e-shop) a jeho jméno bude uvedeno v rámci poděkování ve videu VHK mapujícím cestu letošní atypickou sezonou.

Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín: „Rok s covidem uběhl jako voda a bohužel se odehrál v režii takových omezení, jaká jsme si ještě před několika měsíci neuměli či ani nechtěli představit. Na Lapači bez diváků jako na opuštěném ostrově. Covid zasáhl asi každému určitým způsobem do života včetně sportu, vsetínského hokeje nevyjímaje. Naše hokejová mládež nechodí do školy, skoro celou sezonu nemůže ani trénovat, kluci žijí téměř rok bez hokeje. Naštěstí tady máme mužský tým, který může hrát hokej, hraje a momentálně postoupil do semifinále play-off. Dlouhodobě se držíme našeho hesla SPOLU ZA VSETÍN, které pro nás znamená, že klub tvoří mládež, A-tým, fanoušci a partneři klubu dohromady. Jedno bez druhého nemůže dostatečně fungovat. Doba covidová nás rozhodně zasáhla, přesto chceme i nadále být tím klubem, který funguje zdravě sportovně i ekonomicky. Pokud se rozhodnete vsetínský hokej jakkoliv finančně podpořit, budeme si toho upřímně velice vážit. Pomůžete tím zmírnit nepříjemné ekonomické dopady, které nepřítomnost fanoušků na tribunách Lapače přinesla. Vaše finanční podpora touto formou pomůže náš klub i nadále držet na úrovni, kterou jsme společně vybudovali. Ještě jednou jménem celého klubu děkujeme za Vaši dlouholetou přízeň a podporu a těšíme na brzké společné shledání na tribunách.“

Rezervace míst pro sezonu 2021/2022 platí standardně pro všechny držitele permanentek včetně těch, kteří si nechají peníze za utkání v sezoně 2020/2021 vrátit.

Pokud jste si pořídili permanentku na fakturu a požadujete v tomto případě dobropis, pošlete nám prosím na e-mail sekretariat@hc-vsetin.cz zprávu, kde uvedete, na jakou firmu byly permanentky kupované, fakturační údaje, IČO, čísla karet a účet, na který máme poslat prostředky. V tomto případě prosím nevyplňujte kompenzační formulář.

Kompenzaci za permanentní vstupenku pro sezonu 2020/2021 je možné využít od 31. března do 30. dubna 2021. V případě dotazů kontaktujte prosím sekretariát klubu: sekretariat@hc-vsetin.cz, tel.: 725 623 189. Kompenzace budou následně vypláceny do 15. května 2021.

Letos je to pětatřicet let od chvíle, kdy vsetínský zimní stadion získal svoji dnešní podobu. Legendárním se stal jak hokejovými úspěchy Valachů, tak svojí ikonickou střechou sedlovitého tvaru. A právě o tu nyní tak trochu půjde. Příjmy ze vstupného jsou pro Vsetín klíčové, zároveň fanoušci stále nemohou utkání navštěvovat. Podaří se nám tak stadion naplnit alespoň virtuálně? A jak je u nás zvykem, symbolicky až po střechu? Klub můžete v těžké době zásadně podpořit zakoupením virtuální vstupenky na celou semifinálovou sérii, ve které vsetínští hokejisté měří síly s Jihlavou. Na oplátku získáte zajímavé odměny a pomůžete klubu eliminovat ekonomické dopady způsobené vládními restrikcemi.

Virtuální vstupné „platí“ pro nejdelší možný počet, tedy sedm utkání celého semifinále. Vstupenky jsou v prodeji od 31. března do 14. dubna 2021. Klub bude odměny distribuovat v druhé polovině dubna.

›››››Přejít ke koupi virtuální vstupenky (klikněte)‹‹‹‹‹

banner pod článkem