Oslavte Vánoce s VHK! Fanshop nabízí novinky i akční sety

Redakce • 06.12.2019

Vánoční svátky se nezadržitelně blíží a fanshop VHK ROBE Vsetín připravil pro fanoušky celou řadu novinek a akčních setů, které mohou pod stromečkem udělat velkou radost! Při nákupu v eshopu do 13. prosince garantujeme dodání zboží do Vánoc, kamenný obchod na zimním stadionu pak bude otevřen dle otevírací doby až do posledního víkendu před svátky. Oslavte Vánoce s VHK!

Podívejte se na vánoční nabídku fanshopu!

Absolutní novinkou je kronika vsetínského hokeje mapující cestu klubu od skromných začátků v příšeří druhé světové války přes období šesti extraligových titulů na přelomu milénia až do dnešní doby, kdy Valaši bojují ve druhé nejvyšší soutěži. Obsáhlá publikace přináší příběhy jednotlivých sezon, které vsetínští hokejisté odehráli v letech 1939-2019, portréty klubových legend a celou řadu dosud nepublikovaných fotografií.

Kniha je doplněna o cennou statistickou část, v níž čtenáři naleznou kompletní výsledky či tabulky včetně rekordů a zajímavostí vsetínského hokeje. Držitelé permanentek mají na kroniku v kamenném obchodě až do konce roku slevu 100,- Kč.

I ty nejnáročnější fanoušky uspokojí dárkový box VHK, který obsahuje výroční zelenožlutou šálu, puk s logem 80. narozenin vsetínského hokeje a demižon na pravou valašskou slivovici. To vše v ručně vyrobeném lepenkovém balení s motivem hokejových legend vsetínského hokeje na přední straně.

V zimním období jistě přijde každému fanouškovi vhod značková klubová bunda, rukavice nebo šála, kterou můžete pořídit v akčním setu s výročním tričkem. Celou vánoční nabídku fanshopu si můžete prohlédnout zde.

Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava