Vstupenky online

Parkování u Lapače přes víkend nebude možné. K dispozici je záchytné parkoviště a kyvadlová doprava

Redakce • 29.03.2023

Zimní stadion Na Lapači o víkendu hostí první dvě utkání finále Chance ligy mezi Vsetínem a Zlínem. Zápas si vyžádá zvýšená bezpečnostní opatření pod dohledem Policie ČR, která bohužel znemožňují návštěvníkům Lapače o víkendu parkovat u stadionu. Klub VHK ROBE Vsetín ve spolupráci s městem Vsetín pro fanoušky zajistil záchytné parkoviště ve fotbalovém areálu na Ohradě a kyvadlovou dopravu mezi Ohradou a Lapačem.

Záchytné bezplatné parkoviště bude v sobotu 1. i v neděli 2. dubna k dispozici ve fotbalovém areálu na Ohradě. V pravidelných intervalech od 14:30 do 16:30 odtud bude proudit kyvadlová doprava přes obchvat města až na zastávku MHD „Vsetín, Rokytnice“ (směr Zlín, naproti středisku Kotovo) v docházkové vzdálenosti od zimního stadionu. Utkání začíná v 17:00. Nazpátek se cestující dostanou rovněž ze zastávky „Vsetín, Rokytnice“ (tentokrát směr Vsetín, bezprostředně před Kotovem).

Využít lze rovněž další možnosti parkování v rámci města. Nabízí se také možnost zanechat vůz v areálu na Ohradě a k zimnímu stadionu dojít pěšky po chodníku na obchvatu a dále chodníčkem ke sportovní hale na Lapači a odtud k zimnímu stadionu. Více na přiložené mapce.

„Velice nás mrzí, že při tomto hokejovém svátku nebude možné bezprostředně u Lapače parkovat. Bohužel z objektivních důvodů nemáme jinou možnost, než parkoviště u stadionu zavřít. Žádáme proto fanoušky, aby využili jiných míst k zaparkování vozidla, jako klub jsme ve spolupráci s městem Vsetín zajistili záchytné parkoviště na Ohradě a kyvadlovou dopravu k Lapači. Děkujeme všem za pochopení,“ uvedl Filip Bazala, výkonný manažer VHK ROBE Vsetín.

banner pod článkem