Vstupenky online

Podaří se Vsetínu zvítězit i na ledě Orlové?

Jiří Kubják • 30.09.2009

V rámci 5. kola druhé ligy zavítá celek VHK Vsetín na led Orlové. Podaří se Vsetínu navázat na vítězství z předešlého utkání, nebo bude pokračovat suverenita severomoravskho celku? Nutno podotknout, že Orlová zatím neztratila ani bod a vede tabulku soutěže se 12 body. Zápas můžete sledovat na našich stránkách prostřednictvím změn stavu od 18:00 hodin.

Mužstvo Orlové vstoupilo do sezóny více než vydařeně. Hned v prvním utkání zvítězilo na domácím ledě nad celkem z Opavy vysoko 6:1. Největší zásluhu na výhře měla první formace ve složení Grygar, Kraft, Dušek a brankář Šafránek. Ke druhému utkání zajížděli modrobílí do Nového Jičína, odkud si do orlího hnízda přivezli další tři body za vítězství 4:7. Ve třetím utkání si ambiciózní celek s orlem na dresu připsal další cenné body, když v dlouho očekávaném derby porazil nováčka soutěže z Frýdku-Místku v poměru 4:2. Bodový přínos se nezastavil ani v utkání číslo 4, kdy Orlová zvítězila v Přerově 3:4.

Sestavy v předchozím kole:

HC Orlová: Šafránek - Urbánek, Mintěl, Grygar, Kraft, Dušek, Ovšák, Prokop, Škatula, Potočný, Stránský, Studený, Samiec, Kotásek, Golab, Galgonek, Michejda, Hanzl, Rozum, Hegegy, Vydra

VHK Vsetín: Plšek - Matula, Pšeja, Šimek, Kapr, Zavrtálek, Bokroš - Mokrejš, Štraub (46. Matějka), Tesařík - Mikeš, Sakrajda, Ševčík - Knebl, Klabačka, Ašer.