Pondělí bude opět patřit hokeji. Na Lapač přijede Třebíč, které má Vsetín co vracet

Redakce • 16.12.2018

Předvánoční čas je náročný, a to platí dvojnásob i pro Chance ligu. Po jediném dni volna se opět vsetínští hokejisté budou snažit bojovat o další body do tabulky. Proti nim bude stát v cestě Třebíč, se kterou Valaši letos jednou vyhráli a stejně tak i prohráli. Ve třetím vzájemném klání bude Vsetín obhajovat svou domácí formu, kdy už sedmkrát v řadě před vlastními fanoušky zvítězil. Podaří se to i poosmé?

Vsetín v posledním období může spoléhat právě na domácí utkání. Venku už je to trochu jiná písnička. K lepším zítřkům se svěřenci trenérů Jiřího Dopity a Luboše Jenáčka chtěli odrazit na ledě Ústí nad Labem, což se částečně podařilo. Zelenožlutí zvítězili 4:3, ale pouze za dva body po prodloužení. Utkání rozhodl Luboš Rob, který má aktuálně formu jako hrom. V posledních šesti zápasech zaznamenal osm branek! Tabulce střelců tak jasně kraluje s pětadvaceti trefami. O sedm více než má druhý Tomáš Divíšek, hájící barvy Prostějova. Luboš Rob kraluje i celkové produktivitě soutěže. Se čtyřiačtyřiceti body je bod před druhým (opět) Tomášem Divíškem, který má bodů třiačtyřicet.

Třebíč se po posledním zápase s Porubou, které ovládla poměrem 5:4 přiblížila na jediný bod elitní osmičce, která znamená postup do play-off. Na ledě Vsetína se budou snažit svěřenci Barvíře a Sobotky znovu bodovat a do elitní osmičky se natrvalo dostat. Proti Valachům se jim daří. V posledním vzájemném zápase Vsetín porazili jasně 6:2 a na tento výsledek budou chtít na Lapači navázat. K bodům nebyli daleko ani v posledním klání na Lapači. Tehdy padli pouze o jedinou branku 3:4 a za předvedenou hru se určitě nemuseli stydět.

Třebíč táhne především trio Nedvídek, Raška a Kusko. Podobně jako Vsetín Pechanec, Jonák a Rob. Horáckou Slavii zdobí především přesilové hry. Dlouho na prvním místě byl právě Vsetín, ale nyní je nejlepším přesilovkovým týmem soutěže Třebíč s procentuální úspěšností 23,78%. Druhý Vsetín má úspěšnost 21,94%. Horácká Slavie je špičkou i na oslabení, kde ji patří čtvrté místo v tabulce. Vsetín je v tomto ohledu sedmý. V loňské sezoně Třebíč dokázala na Lapači vždy zvítězit. Letos to napoprvé nevyšlo, jak to bude napodruhé?

Partner utkání: CEMDEST, vrtné a trhací práce

Naše společnost podniká v oborech:

provádění trhacích a ohňostrojných prací
prodej, nákup, přeprava a zneškodňování střeliva
zprostředkování prací a služeb
koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
pronájem stavebních a demoličních strojů a zařízení s obsluhou
zemní práce kromě příloh zák. č. 455/1991 Sb.
otvírka, příprava a dobývaní výhradních ložisek
zřizování, zajišťování a likvidace důlních děl a lomů
úprava zušlechťování nerostů v souvislosti s jejím dobýváním
zřizování odvalů a provozování odvalů, výsypek a odkališť
dobývání ložisek nevyhrazených nerostů, včetně úpravy a zušlechťovaní, stavební práce a destrukce

Hlavní činnost společnosti:

Hlavním zaměřením společnosti je provádění vrtných a trhacích prací v lomech pro své smluvní partnery. Jedná se o prvotní oddělení bloku rubaniny a příprava k dalšímu zpracování.

O první přestávce budeme opět soutěžit s BR Servis ve střelbě na branku. Vyhrát můžete 500, 1000 nebo 2000 Kč v podobě voucheru na nákup v našem fanshopu. Stačí trefit otvor na tabuli připevněné k brance. Do hry se kvalifikujete tak, že naleznete v našem zpravodaji, který je k dostání zdarma, speciální nálepku. Ta vás pošle do hry. Těšíme se na další výherce, držíme vám palce!

Sestavy v minulém utkání:

VHK ROBE Vsetín: Gába - Mikuš, Hryciow, Slováček, Teper, Rudl, Holomek, Ondračka - Rác, Pitule, Karafiát - Jonák, Pechanec, Rob - Kopta, Kucharczyk, Vávra - Hořanský, Šilhavý, Klímek.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka – Vl. Brož, Szathmáry, L. Vágner, Nedbal, V. Čejka, Furch – Vodný, Raška, P. Kratochvíl – Kusko, Nedvídek, Havlát – Süss, Mlynář, M. Novák – Malec, Tadeáš Král, Paták – Ferda.