První zápas po repre pauze: Dárky pro ženy i soutěž o valentýnský pobyt na Kapce!

Redakce • 08.02.2023

Aktuální reprezentační pauza trvá do neděle, hned v pondělí se vsetínští hokejisté vrací do zápasového kolotoče. Na domácím ledě od 17:30 přivítají Sokolov. Protože se utkání hraje vpředvečer svatého Valentýna, ponese se doprovodný program zápasu právě v tomto duchu. Na stadionu budou znít zamilované písničky, každá žena u vstupu dostane sladkost. Fanoušci pak mohou v rámci hokejové tomboly 50 na 50 soutěžit o speciální voucher do KAPKA resortu!

Valentýnské utkání 13. 2. proti Sokolovu:

• Prvních 300 žen a dívek u vstupu na stadion obdrží sladkost od partnera klubu Smýkalovy kávy
  • Ve fanshopu jsou již nyní v prodeji valentýnské ponožky VHK (pánskédámské)
  • Hrajeme lovesongy!
  • V bufetech si můžete dopřát speciální valentýnský punč za 40,- Kč
  • V rámci hokejové tomboly 50 na 50 soutěžíme o valentýnský voucher do KAPKA resortu v hodnotě 2999,- Kč (ubytování na 1 noc se snídaní pro 2 osoby, dvouchodová večeře pro 2 osoby, neomezený vstup do wellness pro 2 osoby, Prosecco na pokoji). Vítěz tedy získá jak finanční částku, tak speciální voucher.
  • Vstupenky koupíte zde (klikněte)
  • Utkání startuje v 17:30