Vstupenky online

VIDEO: Dva dny v týdnu trénujeme i dvoufázově, prozrazuje trenér Jan Dědek

Redakce • 25.06.2019

Letní příprava na konci června skončí a začne zasloužené volno před tréninky na ledě. Led bude na Lapači v provozu od 22. července a mimo muže a juniory budou mít svůj první trénink na ledě i dorostenci. V tuto chvíli si však ještě stále "užívají" letní dril. Dorostenci trénují sedmkrát v týdne v pěti dnech. Úterý a čtvrtky dvoufázově. Příprava je pestrá a hráči by na sezonu měli být pečlivě připraveni.

„Trénujeme sedmkrát týdně, úterý a čtvrtek dvoufázově. Pondělky trénujeme v tělocvičně školy Sychrov. Úterý ráno jsme na zimním stadionu v rozcvičovně, odpoledne na tartanu v Luhu. Středy na hřišti v Janové. Čtvrtek ráno opět rozcvičovna a odpoledne Žamboška a okolí. Pátky zase tělocvična Sychrov. Stihli jsme i čtyři tréninky na ledě v Porub. Při trénincích se zaměřujeme na odrazovou sílu, plyometrie, agility a rychlost,“ přibližuje program letní přípravy dorostu trenér Jan Dědek.

„Docházka není stoprocentní, máme zraněné hráče, ale také nemocné. Nějak máme v letní přípravě smůlu. Kolem šestnácti kluků na trénincích ale máme pravidelně. Pravidelně regenerujeme, využíváme páru v kabině mužů, což je pro kluky super.“ pokračuje trenér.

„Spolupracujeme i s kondičním trenérem Tomášem Frolem. Chodí s námi pravidelně a spolupráce s ním je skvělé úrovni. Čtvrtky nás pravidelně doplňuje i Radim Kucharczyk, který má s kondičním trénováním také zkušenost,“ zakončuje rozhovor Jan Dědek.

banner pod článkem