Valaši ve středu představí zbrusu nový autobus. Na co dalšího se také můžete těšit?

Redakce • 13.09.2022

Start sezony se nezadržitelně blíží. Hokejisté VHK ROBE Vsetín vstoupí do nového ročníku Chance ligy ve středu, kdy na domácím ledě od 17:30 přivítají Šumperk. Kromě premiérového zápasu o důležité body do tabulky se mohou fanoušci těšit i na bohatý doprovodný program. Jeho vrcholem bude představení nového autobusu VHK od 16:30 před Lapačem. Fanoušci se mohou u autobusu vyfotit a odkaz ke stažení snímku jim bude následně odeslán emailem.

Podoba nového klubového autobusu VHK nese prvky typické pro šestinásobného mistra extraligy. Tedy zelená a žlutá barva a propojení hokejistů s fanoušky, kteří na Lapači pravidelně vytvářejí tu nejlepší hokejovou atmosféru. Autobus si zájemci mohou prohlédnout před premiérovým utkáním nové sezony, přistaven bude před hlavním vchodem na zimní stadion. Na místě bude rovněž fotograf VHK, který může každého fanouška u autobusu zvěčnit. Odkaz ke stažení snímku bude následně odeslán emailem.

Předzápasové okamžiky přímo u autobusu fanouškům zpříjemní vsetínský hudebník Bolek Vjaclovský, jenž následně přímo na ledové ploše zahraje a zazpívá klubovou hymnu. Úvodní buly vhodí legendární bývalý obránce Antonín Stavjaňa, jenž v minulosti pomohl Valachům k postupu do nejvyšší soutěže a čtyřem extraligovým titulům. Dvojnásobný mistr světa, který v současné době působí jako sportovní manažer partnerského KAPKA resortu, tak symbolicky zahájí šestou sezonu Vsetína v Chance lize.

Novinky na středu hlásí rovněž Fanshop VHK, jehož kamenná prodejna otevře již v 16 hodin. Těšit se můžete na novou klubovou šálu či mikiny a trička pro dospělé i ty nejmenší fanoušky.

Pro návštěvníky středeční premiéry je v rámci občerstvení připraveno i nové hokejové menu! Kromě klasického venkovního stánku u tribuny na stání bude nyní pravidelně otevřeno i venkovní občerstvení u sektoru na sezení. Těšit se tam můžete na stylové speciality od Řeznictví a uzenářství Jan Černocký (pikantní cigáro, mašíkovo žebro, hokejová klobása, oštěpok ovečky z Lapače) nebo na čepovanou smíchovskou jedenáctku. Ostatně ta se bude nově točit i ve venkovním stánku na stání.

Středeční duel Vsetína s Šumperkem startuje v 17:30. Pokladny se otevírají hodinu před zápasem, vstupenky je možné rovněž pořídit online (klikněte zde).