Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
18.10.2019, 11:22
 
Hlavně, aby sponzoři měli podobnou trpělivost jako notoričtí tleskači tady. Jelikož vzhledem k budoucnosti vs. hokeje jde o hodně klíčovou sezónu.
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 11:15
 
M111:
A nebruslí se líp/lehčeji, když máš frajera, který dá gól z ničeho, než když se na něj nadřeš jak barevný?

Muhehee:
Pěkně napsáno, 08-09 TOP sezóna, první Valmez 3.1.09 TOP výlet.

Setteinz:
Víš, že uvidíš jednou, přijdeš 100%, víš, že uvidíš milionkrat, docházka 100% nebude.
 
18.10.2019, 10:26
 
To Dzinda: asi na ten hokej nechodis, když tvrdis, ze rozdil je pouze Rob. Vloni jsme ty zápasy utloukli tim, že jsme byli bruslarsky na tom lépe než soupeř a to se pak projevilo především na konci zápasů.
 
muhehee | Apple
18.10.2019, 10:17
 
Bude to znít zvláštně, ale pravě v této době je dobré si vzpomenout na sezony, kdy nám pravidělně nakládali placatí ocasi. A co na tom bylo krásné? To fandění, ten fanatismus i přes to, ze jsme "s tou naší farmou" tekli třeba o pět fíků. Prostě se fandilo a ti kluci čuměli jak péra....to byl ten pravý fenomén... Neříkám, že mne to teď nes.ere, naopak a jak! ale jak psal RST. První větší "krize" po X letech, kdy jsme byli lepší a lepší a někteří už mění tým, trenéry s vedením i rolbou. Tímto zároveň zdravím šmíráky z WF, kteří to tu previdelně a pečlivě monitorují Smajlík
 
18.10.2019, 09:56
 
Otázka, ale je proč vlastně není těch diváků, kteří nejsou "věrní výherní" vlastně víc?

Standardní vsetínská "fenomenální" návštěvnost by měla být, děj, se co děj, aspoň tři tisíce, ale zdaleka není

Že by to bylo opravdu těmi kamerami, i když se zdá, že návštěvnost, co je z hokeje "produkt", tak nějak obecně klesá
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 09:44
 
DrOlda:
Pěkně napsáno. Vykládej to však divákům, co to tu objevili v 94., 95. roce a znovuobjevili kolem roku 2016. Nebo mladším, ale co se přilepili kolem euforie při postupu. To je jak do dubu.
Mladí, co si protrpěli sračky kolem roku 11, takovým všechna čest. Ne nadarmo to nyní tito správní chlapíci vedou Smajlík (Lišaj apod. )

Setteinz: pokud do toho nevleze nějaká "PÚŤ". Smajlík

Dzinda: jo
 
18.10.2019, 09:40
 
Podle mně by bylo dobré představovat na webu před zápasem týmy soupeře, to fakt nikoho nenapadlo, že prostě i ostatní týmy hrají dobře a že je prostě těžké je porazit? A že i ty farmy prostě mají hráče na extraligové úrovni. Já jsem třeba hrozně rád, jak se každou sezónu zlepšují Hořanský, Vítek a Hryciow a fakt si myslím, že časem budou ještě lepší. A doufám, že i hokejisti ví jak to chodí s komentářema na netu, že to prostě láká notorické stěžovatele a prudiče a že si z toho nic nedělají.
 
18.10.2019, 09:28
 
Do finále se dá postoupit i z devátého místa po základní části a devátí snad budeme...

Skupina s Kadaní bude cosi jako hodně dlouhá milostná předehra před play-off.

Budějovice postupují už pět let, máme se ještě, co učit v trpělivosti, odměnou za ní nám bude derby se Zlínem.

Co víc si (letos) přát?
 
18.10.2019, 09:23
 
Vidím, že spousta lidí zapomíná, že údělem fanoušků je trpět. Strádat se svým týmem. Zlobit se, jak to, že to zase nejde a kdo za to může (trenér, posily, rozhodčí, svaz...). A v tomto utrpení je skrytá celá poezie fanouškovství. Bez toho to nejde. Statistika je neúprosná, v lize s 16 týmy se může průměrně vyhrát jednou za 16 let. Ostatní roky je to trápení, občas záblesk naděje vystřídaný vystřízlivěním. Starší fanoušci Vsetína (vč. mě) mohou být neskonale vděční za tu "statistickou anomálii", která vyústila do zlaté éry.

Vždyť si to upřímně přiznejme - chlapi si občas potřebujou pořádně zanadávat. Kde jinde než na svém oblíbeném stadionu? Ano, všichni jsme nadšení, když se daří, padají góly a hra má šťávu a šmrnc. Ještě aby ne. Ale občas je potřeba vidět, že i přes velkou snahu se věci nedaří... Tak jako v běžném životě není vždycky posvícení, nemůže být ani ve sportu. A smíření se s tím utrpením je očištné. O to víc si pak užívejme úspěchy. Největší emoce a uspokojení nebývá po výhře 10:0 (nebo 11:1 onehdy s Pardubkama v play off), ale po upracovaném zápase, kdy se nedaří, prohráváme, rozhodčí jsou marní (nejlépe, když připískávají soupeři) a přesto se povede zápas otočit. Těsně před koncem. Duše fanouška plesá a ví, že zase dlouho žádný takový zápas nebude, že se k němu musí pronadávat všedními a pokaženými zápasy. Najít krásu i v těch nepovedených je ovšem nejtěžší výzva.

Takže i když se nedaří, buďte hrdí, že fandíte Vsetínu. Smiřte se s utrpením, které je občas nevyhnutelné.

Rst, Gerard a pár dalších - nebojte, ti, co tady vykřikují : "Dopita ven! " časem dospějí a smíří se s nevyhnutelným. A nebo odpadnou. Obojí bude pro Vsetín skvělé.
 
18.10.2019, 09:12
 
Muhehee: Ačkoliv nemám příliš v oblibě plýtvání sprostými slovy v nějakém tom oficiálním vyjadřování, ať už při fandění či psaní na fóru, tak tady naprostá podpora a připojuju se! Pro většinu tady to stoprocentně platí (i když jak jsem psal dřív, myslím si, že je to jen pár hňupů pod různými přezdívkami - zde bych použil i anglický přepis, ovšem myšlen v českém významu - jsou to nicky). Prostě někdy to slušně vyjádřit nelze.

Já jsem byl v některém zapadlém příspěvku níže osočen z toho, že mne tato sezóna a předváděná hra baví... a já s tím souhlasím! Baví mne Vsetínu fandit, i když posledních mnoho let už jen na dálku, protože to prostě mám daleko. A na pondělí se těším, jak si zase po půl roce zahulákám i s mým synátorem ve Frýdku, protože to mám kousek.
V tomto ohledu jsem rád za online přenosy, baví mne sledovat naše výhry, baví mne sledovat i naše prohry, i když z nich nejsem nadšený.
Možná proto, že jsem chodil Vsetínu fandit od kraje až po extraligu, možná kvůli tomu mám určitý nadhled, který tady mnohým chybí.
Mimochodem, uvědomuje si tady alespoň jeden z těch výherních věrných id.otů, že loni byla předváděná hra velice podobná? Rozdíl je JEN a POUZE ve střelci. Prostě loni dal Rob 1-2 góly za zápas a vyhrávalo se. Toť vše. Žádný jiný podstatný rozdíl není.
Za mne - i pokud bysme se nevlezli do té vrchní osmičky, tak pořád budu zelenožlutým fandit, a aspoň bude o co hrát!
 
VSH | Jedině VSETÍN
18.10.2019, 09:10
 
07.09.2019
"Letos máme nejvyšší cíle. Za juniorku budeme bojovat až do konce, říká jednatel VHK Daniel Tobola
Tradičně říkáme, že se chceme každý rok zlepšit. Tím, jak se nám to daří realizovat, je cíl jasně daný. Loni jsme se probojovali do semifinále, letos bychom rádi hráli finále. A samozřejmě když už postoupíte do finále, chcete ho vyhrát. Nebudete k tomu přece přistupovat tak, že chcete prohrát. Takže cíle jsou letos opravdu ty nejvyšší.
Snažili jsme se tým doplnit podle našich zkušeností, možností na trhu i ekonomické stránky. Tak, jak to cítili trenéři nebo já se sportovním manažerem Radimem Tesaříkem, abychom tento cíl mohli splnit. Abychom byli zase lepší."
18.10.2019
Samozřejmě jedna věc je předpoklad, druhá pak realita.
TAK A TED TY REÁLNÉ CÍLE ?
 
18.10.2019, 08:54
 
ace81: nejvíc střel z ligy možná jo, ale jakých? Smajlík To nahazovaní, nebo střely doprostřed brány?? Jako malý kluci na rybníku Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 08:33
 
*
01-13, třeba započítat i krásnou Porubu po velkých očích za stavu 0:2 na zápasy Smajlík
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 08:29
 
V sobotu ideálně takto:
97 Klesla - 4 Frolo
5 Veber - 28 Srdínko
18 Ševčík - 8 Růžička
Smajlík
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 08:26
 
Navlečte se od hlavy k patě do zelenožluté, profilovku mějte "fandím VHK", připlácněte tam jak správné jitrnice "slavím 80 let", všude vypisuje, že jste nejlepší a hlavně nejvěrnější fanoušci. … ... … a pak se hroťte z 9. fleku, kašpaři. Smajlík

I ten pitomec Michos dorazil vysmívat se Vsetínu, jak je jeho dobrým zvykem, ač v nicku má paradoxně: vsetín: už jsem měl o něj starost, zdali se mu něco nestalo.


Muhehee, Vořežprut:
Já si furt říkám, CO mě na těch letech 01-12 tak bavilo.
Je to jasné - takových komoňů bylo naprosté minimum a na výjezdech ANI JEDEN! Aneb všechno zlé je pro něco dobré.
Smajlík
 
18.10.2019, 08:25
 
Ve skupině s Kadaní a spol. se bude na tribunách kalit ocel...

Nu což, letos to nevyšlo dle představ, ale my se přece vrátíme tam, kam patříme!
 
18.10.2019, 08:18
 
Bylo by nanejvýš vhodné říct Tumovi a spol, že sobotní zápas není jen obyčejný mac, kde se to odklouze, ale je to bitva války, kterou prostě vedeme se svazem. To az zase nepujdou do souboje, či uhnou střele, aby se snad nezranili!
 
Muhehee | Apple
18.10.2019, 08:01
 
Potom co si to tak čtu, to sem patří vlastně až teď .....
odkaz
 
Je to zajímavé všichni noví říkaly po příchodu na Vsetín jaká super parta a zázemí jen zapomněly nějak za tu partu bojovat no hlavně když to jednou za měsíc na účtu pipne
 
No jo jak jsem psal Dopita není trenér a posily jaké posily se letos tesilovi moc nepovedlo ale snad to pley of dáme Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.