Filtr: výpis příspěvků ze dne "2010-10-24" |  vypnout filtr

Nebyl to vyloženě špatný hokej z naší strany. Akorát Uničovu tam spadlo všechno na co šáhl, to se nám nikdy nestane. Smajlík

Reakce na Myky: A vám se ten hokej jako nelíbil?...

24.10.2010, 22:36

Reakce na scouser: Z toho tedy plyne úspěšnost brankaře ...
neříkej že sis taky vsadil ? Na papírového favorita ? Smajlík

24.10.2010, 22:07

scouser: Rozhodně to nevypadalo tak, že by nás Uničov přehrál nebo to naši odklouzali, jenom po první třetině to bylo na loženky minimálně 2:9, bohužel skore bylo 4:1, domácím tam spadla i střela z půlky a dostali křídla.

scouser | SVVT
24.10.2010, 21:59

Reakce na Ace81: pomer strel 15-23 pro vsetin.to nas bra...
Z toho tedy plyne úspěšnost brankaře 50%! Vsetín si nechal nasázet 7 gólů od zdecimovaných uničovských juniorů!! Už mě unavuje nechat ze sebe dělat vola pokaždé, když je na výhru soupeře atraktivní kurz Smajlík Smajlík . S takovým přístupem ať táhnou do pr....!! Smajlík Smajlík Smajlík

24.10.2010, 21:53

Asi se naši muži neobejdou bez posil ze staršího dorostu ...

24.10.2010, 21:45

Hrůza, děs, hanba. V sektoru cca 20 vsetínských očekávajících jasné vítězství, po prvních 10minutách rychle vystřízlivěných (aspoň co se hokeje týče).
Jediné, co sneslo dnes měřítko byly některé členky uniřovského ženského hokejové družstva a posilovací stroje přímo na tribuně Smajlík

24.10.2010, 21:07

Reakce na prcek1988: Já raději šel 10 min. před koncem j...
aha

24.10.2010, 20:53

Já raději šel 10 min. před koncem jak se mě to moc líbilo. Smajlík Je škoda aby hokej v uničově spadl a od toho je vsetín aby mu pomohl. Smajlík

24.10.2010, 20:39

Reakce na prcek1988: pěkné volné bruslení to bylo. :( a...
A vám se ten hokej jako nelíbil?

subni | poprad
24.10.2010, 20:33

ostuda nasrat!

24.10.2010, 20:27

pěkné volné bruslení to bylo. :( akorát by mě zajímalo kdo hrál u nás v obraně ? Na ledě jsem obránce nemohl najít. Smajlík

24.10.2010, 20:23

Reakce na balsoj: Máš pravdu takové zápasy stojí za to v...
Aspoň vítězství v hledišti mohlo být naše Smajlík

24.10.2010, 20:14

Reakce na MYKY: Taky mě mrzí, že jsem nejel- pojedem pří...
Máš pravdu takové zápasy stojí za to vidět Smajlík

24.10.2010, 20:11

Reakce na Balsoj: To je myslím náš kolorit porazit čelo ...
Taky mě mrzí, že jsem nejel- pojedem příště Smajlík

Ace81 | Vsetín
24.10.2010, 20:10

pomer strel 15-23 pro vsetin.to nas brankar musel bejt po flamu.pustil co videl Smajlík

Jak mohl napsat toto:
Valaši přitom od druhé minuty utkání zásluhou Ševčíka vedli, ale domácí dokázali zápas otočit ve velkém stylu...