Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2015-12-22" |  vypnout filtr
 
Rst | Vsetín
22.12.2015, 22:32
 
Reakce na zdenamachala: Ať žije vsetín i v roce 2016...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
zdenamachala | Vsetín
22.12.2015, 22:11
 
Ať žije vsetín i v roce 2016
 
22.12.2015, 21:07
 
Netušil jsem, kolik chodí na Lapač věřících Smajlík odkaz
 
Rst | Vsetín
22.12.2015, 18:12
 
* 85-88 mělo být, vlezlo mi tam to Smajlík
 
Rst | Vsetín
22.12.2015, 18:11
 
Reakce na NSM: No tak já na to zapomněl ohledně toho Zub...
Ano, obránce č.4 R.V.

Ad gólman Křiva:
Já chodil s jedním z jeho tří synů do 2. až 4. třídy (85-8 Smajlík . A ten můj spolužák taky chytal, v těch dobách jsem šářil na Lapači skoro pořád a já mu často, když si oblékal výstroj ,,držel křížky." Smajlík
A on pořád taky ,,tata chytal."
Jenže ,,můj" první gólman byl Mynařík, pak Gáj. A tady se krásně ukazuje, jak je čas relativní. Pro mě to tehdy bylo těch třeba 7-8 let úplná prehistorie, kdy jako ten jeho táta chytal za Vsetín. To ale pamatuju, že na to byl ten syn velice pyšný.. pro mě teda prehistorie.
A teď mi přijde 7-8 let zpět jako včera.
 
NSM
22.12.2015, 17:57
 
Reakce na Rst: * i když trochu jinak to bylo... že hráva...
o něj
 
NSM
22.12.2015, 17:55
 
Reakce na Rst: Já čtu rád, a vzpomínky starých pardálů n...
No tak já na to zapomněl ohledně toho Zuba,ale něco jsem hledal a byla tam zmínka o něm a už se mi vybavilo,že to tady mezi námi proběhlo, o tom zájmu Přerova něj ,ale moc tam toho myslím nenahrál.Snad to není omyl,to víš je to již téměř 35 let a když vytáhneš ještě golmany např:Křivu atd, tak i 40 let.....to je bomba.
č.4-myslíš nebožtíka Radka. V. ?
 
Rst | Vsetín
22.12.2015, 16:39
 
* i když trochu jinak to bylo... že hrával hokej, mi vlastně řekla sama, já jí jen nařídil, ať se zeptá na tu sedmnáctku... (a mimochodem byl soused a asi největší kámoš s Tobě jistě dobrým známým obráncem č.4).
 
Rst | Vsetín
22.12.2015, 16:29
 
Reakce na NSM: Milan Hána i když byl Vepř hrál u nás výb...
Já čtu rád, a vzpomínky starých pardálů nejraději!!! To nevíš? Smajlík Smajlík

Jo tak proto Šůna o něm tak mluvil... O tom Přerovu vím, co se týče Pana Gólmana Gáje, mimochodem je tehdy táhnul nám dobře známý Stuchlík, ale Zubíček je taky pro mne nóvum... Smajlík
Já kvůli tomu Hánovi i nahlédnul do té statistiky ve FV, tam má psány u nás 2 sezóny.

Ad Straděj, číslo 17...: To je docela legrace, já o 20 let později, když tento skončil, seděl s jeho dcerou na pivu, když tato náhle řekla, že jí ,,volá tata" a že musí jít na chvíli ven něco se s ním domluvit.
Tak jsem se zeptal, jestli ten ,,tata" nehrál kdysi za Vsetín hokej a jestli jo, ať se jej zeptá, jestli nehrával se sedmnáctkou.
Po pěti minutách přišla, že ,,tata" říkal, že ano, že hrával, že měl sedmnáctku a navrch se zděsil, že jeho dcera sedí na pivu s nějakým důchodcem. Smajlík Smajlík
Vědět tehdy jeho přezdívku, řekl bych jí, když jej šla ven čekat ,,pozdravuj Stenlyho" a Stenlyho by asi braly mdloby... Ale hrál i děda za Zbrojovku, čili hokejová rodina jako řemen!
 
NSM
22.12.2015, 16:04
 
Reakce na Rst: Souboj Z.K. versus C. pamatuji ze vzpomín...
Milan Hána i když byl Vepř hrál u nás výborně,líbil se nám velmi ,zvláště ´´starému´´ zasloužilému fanátovi panu R.K. kterému byl spolu s Jirkou Dubou srdci nejbližší.
Myslím že v roce 81-82 v té nejslavnější sezoně Přerova , začal být nasazován tento ještě dorostenec do mužstva a to vybojovalo vítězství v 1.ČNHL a vrcholem byla baráž o 1.LIGU se slavným Slovanem Bratislava za který nastupovali Pukalovič,Bukovinský,Rusnák,Pašek,Dornič (dlouhý řetězec byl zkrácen) atd,takže bylo jasné kdo je favorit,což se potvrdilo.Ve finále nastupuje před domácí zaplněnou halou,prej 5 500 diváků i Hána.Domácí prohrávají asi 4:7,když po dvou třetinách vedou,ostatně dvě třetiny mužstvo vydrželo hrát se Slovanem i v dalších zápasech i když podle výsledků by se to nezdálo,druhý zápas na Slovanu výhra domácích 10:1 a po té znovu ve Vepřově vyhrává Slovan 1:7,ale nejenom Hána,oporou a hvězdou byl několik sezon nám dobře známý v té době PAN GOLMAN ZDENKO GÁJ a dokonce na pár utkání nastoupil i náš borec JIŘÍ ZUBÍČEK,tož tak, to nebyla oslava hanáckého hokeje,jenom taková vsuvka k HÁNOVI.
Tak určitě pamatuju Straděje, na tyto vzpomínám raději než na nějaké ligáče, na ty jsem chodil a jezdil nejvíce.Straděj přezdíván STENLY,útočník rychlík jako prase,potkávám ho dodnes jakož i několik jiných starých pánů ze Zbrojovky Vsetín.Omlouvám se že musíš číst takové dlouhé vyprávění.
 
22.12.2015, 15:50
 
Hokej s Kopřivniců odkaz a nový kalendář ve fanshopu odkaz
 
22.12.2015, 14:13
 
Reakce na Lisaj: jestli si myslíš že buben dělá atmosfér...
Ano, buben(ne bubínek) z velké části dělá atmosféru , hubu při zápasech otvírám asi 24 let a na zápasy jezdím pokud možno pravidelně asi 35km. Smajlík Smajlík
 
mrsh-GPH | Vsetín
22.12.2015, 12:29
 
Jak psal píchlej puk. Blána byla koupena před sezonou. Osobně jsem ji s Ufonem přidělával. Pokud by byla prorvaná, tak fondy na to jsou, stačí se zastavit za mnou, nebo za Ufonem. Na co vybíráme do čapky, děláme klobouky, nebo tiskneme lepky, že ano. Jinak, kdo jezdí ven, tak ví, že buben atmošku nedělá, naposledy možná, když do toho valil Lexa. Od té doby je k udržování rytmu, což je momentálně taky problém, bo do toho mlátí málo trénovaní teens . To jenom do toho fandění musí kindroši a ostatní, kteří se cpou do kotle dát srdíčko a trochu fanatizmu a né po prvních slokách zhasínat jak svíčky a spoléhat na to, že to někdo za ně dořve.
 
Rst | Vsetín
22.12.2015, 09:08
 
Causa ,,buben": Navrhuji příště donésti buben na střídačku, bývalý rychlonožka a jeden z prvních bubeníků vs. kotle si s nástrojem jistě poradí...

 
Rst | Vsetín
22.12.2015, 09:05
 
Reakce na NSM: To máš pravdu s tou odpovědí . To odklíz...
Souboj Z.K. versus C. pamatuji ze vzpomínání starých harcovníků, co stáli u počátků vsetínského kotle. Ač jsem ji slyšel asi stokrát, opět mne pobavila. Smajlík I pamatuji, že se říkalo, že ten pořadatel vypadá jak c.p a oči má jako jedno chráněné zvíře, výsledek dával jméno tohoto pořadatele, já jej pamatuji již pouze ze zápasů staršího, mladšího dorostu apod. (rozuměj ne zápasů mužů) a jeho proslulé ,,daj ty nohy dolů!" když jsme měli boty na opěradlech sedaček.

Ten Hána: toho nepamatuji, jen nějaký záblesk mi něco říká, či nehrál ve skořápce?, ale asi blbá otázka, když tehdy v ní hráli všichni... Smajlík , ale Šůnovi toto jméno vpadlo při vzpomínání asi 4x do pusy. On nějak vyčníval nebo byl dobrý??
Má první vzpomínka na konkrétního hráče spadá do těch časů, kdy bylo to bleděmodré krásné brankoviště se dvěma obloučky, zase takový záblesk, že sedmnáctka dala gól a pan Bártek, buď mu země lehká, hlasatel srostlý s Lapačem, jako už nikdy žádný nebude, zahlásil: ,,Čas xx:yy, branku domácích vstřelil hráč číslo 17 Straděj.
Toho pamatuješ?
Ještě ke klepání na dveře bdělým hlídačem veřejného pořádku....
- co tam děláte děti?
- Jsme Children of The Grave, dědečku!!
(věřím, že vynikající bicí Billa Warda jej rušily při čtení Rudého Práva...)

odkaz
 
kar | Vsetín
22.12.2015, 02:38
 
Využijete náš fanshop k nákupu vánočních dárků?
Rozhodně

26%
Přemýšlím o tom

16%
Rád/a bych, ale rodina fandí Ševcům Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.