Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-1-30" |  vypnout filtr
 
30.01.2016, 22:20
 
Vagín Večera číslo 1 ; dávám hlasovat : Lu11ka - Anim
 
30.01.2016, 22:15
 
No my jsme na tom stani byli, kdyz tam nekdo ten peprak hodil... ale animaci na samem zacatku podle me nebyli, ti vetsinou cumi na hokej na druhe strane., nez aby stali na schodech a divali se po fanouskach, poradatelska sluzba se zase predvedla i ten jejich monopol, ktery je zde od Stefla, Pavelce a Toboly o hl. poradateli nemluve. Ze stani jsme hned odesli, stejne tak jsme zahledli rodice i deti, nedalo se dychat az potom jsem tam zahledl animaky a nejake poticky ze VS fans. Vsetinske vedeni neudela nic, ale bojim se toho, az to animaci zase priste nezvladnout a dojde k nejakemu opravdu velkemu pruseru.
 
zeerek | vsetín
30.01.2016, 22:09
 
Reakce na Rst: M111: jo, už to vidím, přehlédl jsem, kra...
to máš vyčteno z ročenek?
 
30.01.2016, 21:49
 
Super hokej, řekl bych prvoligové úrovně! Kaňku na zápase udělal nějaký nymand z Animu, který pustil sverace Smajlík Proboha, vždyť tam byly děti!!! Já jen doufám, že vedeni VHK z toho vyvodí důsledky!!!
 
VSH | Jedině VSETÍN
30.01.2016, 21:08
 
Reakce na TamTen: Mač hodně dobrý *2* Výsledek - no ;...
Největší pitomec se ukázal z řad VHK - pracovník animu co vypepřil polovinu stání.
 
30.01.2016, 20:46
 
Mač hodně dobrý Smajlík Výsledek - no Smajlík Ale si nemůžu pomoct, proč jim i ti 3primiti musí tak pomáhát???!!! Luka se dnes zařadila k pitomcům Ivanům . Můj názor - nic víc. Smajlík
 
Rst | Vsetín
30.01.2016, 14:47
 
* kdy fandit Vsetínu
 
Rst | Vsetín
30.01.2016, 14:46
 
Jo jo jóó, ještě: Díky vedení, že nezapomíná na TY, kteří šířili slávu vsetínského hokeje ještě předtím, než přišly na řadu titulová léta, kdy fandit bylo TAK jednoduché!
Fakt díky !! A přeju Vám chlap(c) od Generála po Uklízečku vše dobré.
Mimochodem snaha získat z Opavy Tichého mi přišla více než perfektní!, bohužel.
Na druhou stranu je třeba vyzdvihnout patriotismus všech Opavských!

Toť vše.
 
Rst | Vsetín
30.01.2016, 14:10
 
minon: Ivo Pešat v masce ,,union jack" v kombinaci nejhezčích dresů v historii Vsetína (dle mě): Ano, Ivo Pešat a ti, co mu masku v Union Jack barvách připravili, dle mě ani netušili, že vytvořili něco fantastického!!!!!, dle mě to byl, ano, berte mě s rezervou, myšleno opticky, ale i na tu dobu vystihujícně nebo jak to napsat, NEJKRÁSNĚJŠÍ BRANKÁŘ NA SVĚTĚ!!!!! BEZ PŘEHÁNĚNÍ!!!!
Hoši......... když v tehdejších novinách (jasně, po prvním titulu 95, do té doby Čechmánka znali jen my a v Hodoníně, že jo) ,,zkoumali" tehdejší pisálkové masku čechmánka, jo, jasně, chytal dobře a sám jsem se modlil za to, aby se nezranil v play - off elh bitvách (tak jako jsem se modlil v druhonárodněligových bitvách za to, aby se nezranil Ivo Pešat a nemusel nastoupit Mira Kubo....), prostě IVO PEŠAT 1 v 91-92 v té britské masce - to je VRRR UAHHHHH, MASAKR.Dále

Kubo: no comment


minon ještě: Vidíš jak si to dobře pamatuješ, když ,,Zdišu a Štefla si přesně nepamatuješ."
Bylo to přesně tak!!!!

Plha: ¨
Ano, tyto jeho příznaky se u něj po postupu z Kraje do 2. národní projevovaly pravidelně ( ,,boha jeho ať jej netrefí při vracení se zpět po zbytečném vyvezení touše za bránu soupeře, kdy jej vždy ztratí") a fakt jsme v uvozovkách byli rádi za jeho ,,namožená záda," díky nimž nenastupoval.K té sezóně samozřejmě patří i legendární návštěvník zimního stadionu J.M zvaný Užovka, který nás dokázal svými postřehy, názory a projevem vždy dostat do kolen.
JIrka ,,Užovka" M. : TAK kuva!
 
MirisIII | Hodonín
30.01.2016, 14:00
 
Rst: Děkuji, také zdravím :-)
Jistěže dočetl. Klobouk dolů, jestli tohle pořád dáváš z hlavy.
 
30.01.2016, 13:59
 
Reakce na Ž-Z: Kubo chytil jedinou střelu co si pamatuji...
Bylo mi žinantní se v tom pitvat, ale provedl jsi rozbor a nezbývá než souhlasit...
Ale dneska VŠECI!!!
 
30.01.2016, 12:42
 
Reakce na minon: Jsem z Ohrady a Tvá oblíbená muška dlou...
Kubo chytil jedinou střelu co si pamatuji, když ho puk trefil do krku. Smajlík
Jinak to byl borec co nechytil střelu ani z půlky, natož z třetiny, mužstvo s ním v bráně hrálo vlastně bez golmana, dnes by to byl maskot Smajlík
 
Plha | SVVT
30.01.2016, 12:04
 
To já si Olina pamatuji velice dobře .. měl Titanku, vždycky zrudnul a mohutně odfukoval Smajlík
 
30.01.2016, 11:44
 
Reakce na Rst: Proč je to krajně nevhodné? Abych šel ješ...
Jsem z Ohrady a Tvá oblíbená muška dlouho zdobila jinak bílé čelo velké hokejky. Červeno-modro-bílí jsou téměř všichni. I proto jsem rád za žz. Šebestů, nebyli dva? Richard a Mira? Ivo Pešat s Union Jackem na masce mi ukázal směr. Jirka Heš mi dal hokejku a pak zahučel ve Slavii. Zdiška a Štefla si na ledě vůbec nevybavuju... A Mira Kubo, to je na samostatný rozbor...
 
30.01.2016, 10:28
 
Reakce na Rst: Proč je to krajně nevhodné? Abych šel ješ...
Taky jsem očitým pamětníkem Tebou vzpomínaných období vs. hokeje.A podobně jako Majkl,mám na to trochu jiný pohled.Nesouhlasím,že tehdejší 2.národní byla kvalitnější než současná.Naopak si myslím,že třeba letošní sestava by v sezoně 86-7 hrála taky s postupovými ambicemi. Jako adekvátními posilami z doby konce 80 let pro nynější
mančaft by mě přišli snad jen Ivoš Pešat a Z.Okál.
A ohledně srovnání dresů,tak tam hlavně vzhledem k originalitě barevné kombinace,pro mě určitě vítězí ty současné.
 
30.01.2016, 09:05
 
Hlobil odkaz
 
Rst | Vsetín
30.01.2016, 08:36
 
A pokud to nikdo nesmaže, můžeme připomenout i zbytek dosud nevzpomenutých hokejistů ze soupisky, kterou promptně dodal ŽZ, čímž mu děkuji:
Edu Saláta pamatuju jen z tréninků, nejevil se špatně, v hlavě však zůstal především díky jménu.
Legendární dvojka Mira Kubo no comment, kdo zažil, nezapomene na něj nikdy. Hrazdíru nepamatuju ani z tréninku, nechytal ani jednou. Mimochodem Mimochodek je podobný případ, ale v hlavě ve vzpmínce mám, že nastoupil doma s Kopřivnicí 4:2. Neoslnil, což jsem nečekal, protože ve Zlíně byl členem elitního útoku Mimochodek Otevřel Jurík. Pavel Ondra, toho pamatuju z přáteláků, líbil se mi, ale mistráky už nehrál. Obránci Hložek s Kowalczykem byli kiksaři, v sezóně 90-91 moc nenastupovali, v rozhodujících zápasech vůbec.
Olin Štefl, ten měl problémy se zády, my si říkali naštěstí, hrál pouze v úvodu sezóny. Jankových hrával v úvodu sezóny, nejlepší na ledě, po pár kolech šel o ligu výš do Hodonína.
 
Rst | Vsetín
30.01.2016, 08:05
 
M111: jo, už to vidím, přehlédl jsem, krajně nevhodné je to proto, že chodím míň než Tvá babička. Tak jo, to je pravda, díky matchi v retrodresech jsem se nechal unést a sesmolil ten elaborát. Tak ať to někdo smaže, když je to krajně nevhodné.
 
KLC | Vsetín
30.01.2016, 06:39
 
Zkus je to lepší jak PPM Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.