Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-3-21" |  vypnout filtr
 
123>
VSH | Jedině VSETÍN
21.03.2016, 22:32
 
Reakce na subni: 4209 přitom kapacita při dokončení tr...
Zimák stavěl stavbyvedoucí Luboš Rafaj.
V roce 1985 byla kapacita 1400 sezení + 4200 stání, po postupu do extraligy došlo pod sezením k doplnění sedadel + se zřídila sedadla za brankou hostí, za brankami nahoře se udělaly přístavby a ubylo místo na stání, zrušil se horní výčep piva a okno z hospody.
Nová kapacita byla a je 1680 sezení + 3720 stání, ale pravda je, že dobrých lidí se vejde dost, tudíž Lapač pojme bezproblému dvojnásobek kapacity ( schody, stupně pod střechou, střechy přístaveb, v extralize i světelná rampa ) Smajlík
 
21.03.2016, 22:24
 
Reakce na Rst: *** jsme se u toho hádali jak de bilové, ...
Fascinuje mě Tvůj dokonalý přehled, hlavně o aktuální naplněnosti Lapače, na nějž si už roky nezavítal... A, jak píšeš níže, nesleduješ stream ani onlajn... Kde bereš natolik zasvěcené informace? Jak můžeš psát o návalu v 88 když nemáš ponětí o návalu včera? Sorry Rosťo, ale minulost je MINULOST!!!
 
Rst | Vsetín
21.03.2016, 21:57
 
*** jsme se u toho hádali jak de bilové, když někdo přečárnul Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.03.2016, 21:52
 
** i když možná jinak to bylo, ve sklepě jsme malovali něco trochu jiného, GPH černým na bílém prostěradle, taky to visívalo a pak se to rozpadlo. Jedno z toho jsme malovali na takové betonové k o . otině na mostku, přes který se jde z Jasénky na kopec, kde když člověk vyleze, je rázem u hřbitova.
:(
úplně mne přepadla vlna nostalgie Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.03.2016, 21:38
 
* jaro 99
 
Rst | Vsetín
21.03.2016, 21:36
 
Reakce na MYKY: To bylo z tvé strany opravdu všechno? Če...
Kdysi na Evropskou ligu s nějakým ruským mančaftem, noviny tehdy psaly o nejnižší návštěvě v historii Lapače, pod litr, ale ne méně než 900. Mimochodem na tom zápase visela vlajka (no vlajka, spíše transparent) PIŠTA HUFNÁGL, mezi slovy česká vlajka, malovali jsme to ve sklepě u pana Bumla s Hurvínkem, bezva záležitost. Pak to viselo ještě párkrát a pak to komusi shnilo ve sklepě.

Ale v kterési té novodobé sezńě (asi 10-11) psali 700, ale Plha mi hlásil, že mu jeden bafuňář říkal, že prodali dokonce pouhých 500 vstupenek (tuším, že na Hradiště, ale nejsem si zcela jist).

Tak Džejár Ti nevzal ty dvě piva? Smajlík
 
21.03.2016, 21:21
 
Reakce na Rst: SUBNI: Nastolil jsi zajímavou věc: kolik ...
To bylo z tvé strany opravdu všechno? Čekal bych ještě minimálně stejně tak dlouhý příspěvek na téma "kdy byla na lapači nejnižší návštěva"
 
muhehee | Apple
21.03.2016, 21:21
 
Mmch řešilo se nějak to pyro při nástupu? Smajlík Smajlík Smajlík ...aby z toho nebyl průser Smajlík
 
Jabba | Austerlitz
21.03.2016, 20:56
 
Reakce na Rst: Když spočítáš i chodby a led a lidé stojí...
Tak to doufám, že máte dobrou nemocnici a spoustu, spoustu sádry... Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.03.2016, 20:49
 
Reakce na Jabba: Tak oficiální čísla se nezměnila ... ht...
Když spočítáš i chodby a led a lidé stojí i na štaflích, stolech a na hliníkových žebřích dělají pyramidy, nad nimiž by i Tyrš zaplesal, jako v 96. s Litvínovem, 24 568
 
Jabba | Austerlitz
21.03.2016, 20:46
 
Reakce na Rst: SUBNI: Nastolil jsi zajímavou věc: kolik ...
Tak oficiální čísla se nezměnila ... odkaz

Každopádně tohle by byla dobrá soutěž od vedení o permici na první následující prvoligovou sezónu. Kolik tenisáků se vleze do kufru fábi... pardon, kolik diváků se vleze na Lapač ? Všech. Nebuďme rasisti a nerozlišujme platící od neplatících, fandící od nefandících... Rovnou si tipnu - 7.367 Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.03.2016, 20:46
 
To mě napadlo, jsou ti rysi z FM obyčejní rysi, nebo jsou to přímo rysi ostrovidi??? Smajlík :( Smajlík

Po všeliké havěti, skutečný chráněný rys ostrovid promine, další dementní název pro klub (i když v de.bilitě u mě vedou veverky, pardon piráti Chomutov a papíroví draci Šumperk).
 
Jabba | Austerlitz
21.03.2016, 20:39
 
Reakce na minon: Taky čumím, chce vidět hokej odkudkoliv...
Říká se "prostorově výrazný" Smajlík Ale to už ode mě není vůbec hezké, tož to nechme ...

Jinak super ! Díky borci ! 2 domácí utkání jsou to, co jsem doufal. Mise splněna a nechám si jak puberťák zdát vlhký sen o něčem víc Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.03.2016, 20:38
 
Reakce na JRfromBK: Jak včera na Lapači fandili hosté a ...
12 rysů ostrovidů z Frýdku, 4 rysi ostrovidi z Místku.
 
21.03.2016, 20:36
 
Jak včera na Lapači fandili hosté a kolik jich bylo? Díky.
 
Rst | Vsetín
21.03.2016, 20:36
 
SUBNI:
Nastolil jsi zajímavou věc: kolik je kapacita Lapače? Těch tři osm kdysi to máš na to nějaký zdroj?
Ono to je docela p,del, co se návštěv na Lapači týče. Třeba Marčelo mi říkal, když jsem se jej zeptal, kolik chodilo v 70. letech na hokej lidí, tak mi říkal ty 3 litry, všichni na Kuželku, a že tak třetina ještě zůstávala na ty srandazápasy potom, nějaké různé Lužné apod., kde už připití lidé se kolikrát do sebe naváželi, prý to byla obrovská legrace. Navíc již tehdy se nějak Lapač přestavoval, bylo to de facto staveniště, kdy kolikrát chlapiska stáli na různých fošnách, že nezřídka se stávalo, že když spadl jeden, letělo třeba 10 chlapů dolů apod.
V 82. roce ve Vyškeřáku vyšel vtip, kde je nakreslený hokejista s ptačí budkou na hlavě místo přilby. Jestli tam byl nakreslený i lůj a ptačí zob, už nevím. Ale pod tím byl popisek ,,konečně mají vsetínští hokejisté střechu nad hlavou."
V této době si myslím, resp. z této doby (kolem 1982) pochází dle mě má vzpomínka na Lapač jako takový, kdy byl ještě bez těch luxferů na chodbách, čili jím řádně profukovalo a byla tam vždycky kosa jako svině. Bleděmodré brankoviště s obloučky a v něm Minařík 22, příp. v horší variantě Mira Kubo 2, příp. v hororové variantě Januš, číslo asi 1. ale strašidelný gólman asi ještě stokrát více než Mira K.
Jo a ještě Marčelo říkal, že Lapač je postavený úplně stejně jako zimák v Nových Zámcích, a že tehdy inžinýři chtěli, aby oba dva tyto zimáky měly sezení na obou podélných stranách těchto zmáků. Jenže to prý jaksi blbě spočítali, že ty sedadla udělali jen pro jeden zimák. A aby to bylo spravedlivé, tak to šoupli napůl, že oboum těm zimákům (NAŠTĚSTÍ) nechali jednu půlku na stání.
A to bylo asi v 85. nebo 86. roce, něco mi říká, že to sezení snad udělali před postupovou sezónou z Kraje v létě 86. (jen tak pro zajímavost, nebýt tam to sezení doteď, vleze se na Lapač kolik, 14? Smajlík , a byl by ještě více nafukovací, než je nafukovací teďka, he he.
Před MEJ88 byla instalována místo sítí na mantinelech plexiskla ( a nedocházelo tak již ke kriozním situaím, kdy Kuželka od modré s pukem na brusli proručkoval díky sítím za bránu, odkud zničehonic vyjel a zavěsil), a
v ve speciálním vydání (krásném) časopisu k tomu MEJ88 bylo psáno, že kapacita Lapače je 4000, z toho 1000 k sezení.
Mimochodem dalšími městy, kde se toto mistrovství konalo, byla Kopřivnice a Přerov, ale hlavně Frýdek - Místek, kde snad kvůli tomu postavili i zbrusu novou halu pro 6 000 a která byla prezentována jako nejmodernější hala v Československu.
Ale tak rysům teď stačí sněhurka, pardon Polárka, ne, k zeblutí to je, FUJTAJBL? HANBA PLUŤ!!!!!

Pak v tom 91. roce ,,jedna paní povídala," že na 1. kolo semifinálové skupiny s Třebíčí bylo snad 4600 lidí. Kolik bylo na Havířov 2:1, pry nespočítali. Co vím jistě, že více lidí, než na Třebíč v roce 87 (5:2) rozhodně nebylo.
Pak pamatuju, že od té Třebíče 87 bylo nejvíc lidí (subj. pocit) na 1. kolo sezńy 91-92 s Hodonínem. A hádejte, kolik napsali? ,,Pouhých" 2300! přesto v Gólu (tehdejší fotbalovo hokejový týdeník) byl u této návštěvy v závorce výkřičník, že jako přišlo stráááášně moc lidí.
A opět subj. pocit, dnešní návštěvy, kdy se lidi diví, kam by se kdo vlezl apod, přijde mi, že tehdy na ten Hodonín bylo lidí více...
Pak přišl a sezóna 93-94, kdy ůvodní kola v novinách Naše Valašsko a Region Valašsko psali 3000, Lapač mi přišel podobně plný jako teďka při těch play off.
No a pak přišla extraliga. Někdo chytrý přišel s tím, že Lapač má kapacitu 5400, při play off kvůli přenos.m ČT 5100. Kdo tohle určil, klobouk dolů Smajlík Smajlík
No a pak přišlo finále v 96. roce s Litvínovem, a 5100 či 5400 Smajlík Smajlík Smajlík , to prostě baví dodnes!

Takže kdo ví jak to s kapacitou Lapače je (???)


K finále: Máme cosi moc zraněných, kluci nejspíš brzy pojedou na morál, pro mne jsou to, jak tu už někdo psal, HRDINOVÉ teďka!!!

K rozhodčím:
Porazili jsme Jičín, nadávalo se tu na rozhodčí, beru. Porazil se Ingstav Brno, nadávalo se tu na rozhodčí, beru. Chápu to, nejsou to zde fans stránky, ale ,,blbé" oficiály.

Ale že porazíme MEGANADUPANÝ F-M, profitým, který neprohrál snad od září (vím, od prosince, ale kdyby chtěl, tak od září), a tady se bude řešit rozhodčí, to mě bolí. Teda nebolí jako fyzicky, ale je mi stydno za některé rintintiny...


Asi všechno.
 
Rst | Vsetín
21.03.2016, 20:00
 
Reakce na Maceto: Který pruhovaný to zítra píská?...
Neserte mě tady už s těma rozhodčíma!!! Jste jak ženy.
 
21.03.2016, 20:00
 
Smajlík Včerejší zápas odkaz
 
21.03.2016, 19:35
 
Který pruhovaný to zítra píská?
 
21.03.2016, 18:51
 
Reakce na Jabba: Chceš vidět hokej a potřebuješ na to 4 ...
Taky čumím, chce vidět hokej odkudkoliv a potřebuje 4 lupeny, asi je obrovský...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.