Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-8-14" |  vypnout filtr
 
14.08.2016, 10:31
 
Reakce na Edd_vs: podle absencí v sestavě jsme ten turna...
podiv se na marodku jsou tam 3 hráči
 
14.08.2016, 10:28
 
Luboš Jenáček v současné době vede společně s Jiřím Dopitou celek ze Vsetína. I on se rozpovídal k samotnému průběhu turnaje. Především zmínil, že jeho svěřenci přijeli na turnaj bez předchozích zápasů v nohách, a tak zde měli v tomto ohledu premiéru. Podle něj se nerozehranost celku stala jedním z mnoha faktorů tří porážek Vsetína.

"My jsme tu letos byli poprvé, ale byla to pro nás výborná konfrontace s týmy z vyšších soutěží. Oba polské celky hrají doma extraligu a Havířov se zase drží v té lepší polovině tabulky WSM ligy. Spousta našich kluků si uvědomila, že mají na čem pracovat, protože se tady představilo velké množství hráčů, kteří jsou na tom výkonnostně lépe. My bychom potřebovali před turnajem být na ledě alespoň o týden déle, takhle byla na nás vidět nerozehranost. Samozřejmě je to ale jenom příprava, hrál se takový typický srpnový hokej a já věřím, že půjdeme ještě nahoru."
 
KLC | Vsetín
14.08.2016, 09:21
 
Reakce na pavelmikel: Škoda toho Slovenska....
vůbec to není škoda Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.