Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-9-28" |  vypnout filtr
 
rst | Vsetín
28.09.2016, 23:46
 
Na playyyy offfff.
P. Mikel: trága nehodná VS to byla až na možná 10 minut především v hledišti; pokud ale mlčící lidé šezří formu na to p-o, bude to supr.

Finsterle se mi líbil. Moc.
 
rst | Vsetín
28.09.2016, 23:41
 
Vzhledem k počtu, v jakém jsme tam byli (o takovém se nám před 20, 10 lety třeba v Třinci či ve Vítkovicích v základní části mohlo leda zdát), je výsledek ještě lichotivý, dva na cestu jsme ještě koupit mohli Smajlík

Poruba i kdyby nás přeřvala ( nebylo co přeřvávat, krom pár fans vyjeli němí lidé) v pěti lidech, za to, že tu chlupatou obludu ( zřejmě toho nového maskota) nehodili na led, ač se tento motal a ´fandil´ i třrba metr a půl od domácího cca 22členného kotlíku, zaslouží spíše palec dolů. Ale jejich věc. Když jim to neva... Doufám, že u nás zavésti podobnou hrůzovitost žádného mecenáše, bafuňáře či kreativce ne apadne.
Výlet jinak pěkný, výsledek spíše nečekaný, od nás spíše mlčící lidé nejspí š ladící formu na llaaayyy - ooofffff ( Smajlík )
 
pavelmikel | Vsetín
28.09.2016, 23:05
 
Vím, že takové zapasy jsou, přesto to dnes byla trága nehodna Vsetina. Jestli ten výkon Poruby nebyla nahoda, máme co dělat s minimalně vyrovnaným týmem.
 
Lisaj | město vsetína
28.09.2016, 22:41
 
Reakce na Paca: Pete221: to JO mělo být jakože jsi byl v...
ano ,hráči potřebují podpořit,ale na tribunách,ne u internetu..
sezona se teprv rozjíždí takže není třeba panikařit,co mě znepokojuje víc,je naše fandění ,na náš počet v porubě(který byl hodně slušný) bylo fandění ubohé,aby nás někdo přeřval v 20 lidech jsem ještě nezažil,kdyby jsme nebyli tak roztroušení a někteří místo toho aby otvírali hubu na nás,že nevidí na ,,hokej,, , radši otevřeli hubu ku podpoře hráču,tak ten výkon je myslím taky jíný,hráči jsou zvyklí,že je někdo hecne a ne že jim někdo bude nadávat když se nepovede jedna přesilovka... takže místo keců na internetu radši povzbudit z tribuny a hokej bude vypadat určitě jinak. Na ,,hokej,, se můžete jezdit dívat do Gottwaldova ,Vítkovic a jim podobným,tady se bojuje za Vsetín !
 
28.09.2016, 22:21
 
Pete221: to JO mělo být jakože jsi byl v Porubě? Nenech se vysmát, tvůj první koment už vypovídá o tom,že jsi jen lapěl doma u onlajnů a jsi jen další z mudrlantů co vykřikuje nesmysly do prázdna. Hráči potřebují podpořit a ne hned odsoudit,to by tady zvládl kde kdo na výbornou. Po těch předchozích sezónách je snad zbytečné uvažovat o tom,kdo je jedničkou v bráně- Michal se nepřišel prát o tohle místo,má být kvalitní zálohou pro případ náhlého výpadku Hromady,nebo máš pocit,že jsme měli golmana v minulých sezónách tak slabého,aby musel bojovat o místo,které mu právem náleží? Zamysli se nad svými výplody. Vše se usadí,chce to čas a víc lekcí jako dnes,chybama se člověk učí-to platí vždy a všude...
 
28.09.2016, 22:10
 
Pohlavek to bylo s technikou, facka s Porubou a doufam, ze neprijde kopanec s Hodoninem. Jinak Dopita to popsal v hodnoceni zapasu s Porubou uplne presne. Vsechno spatne.
 
pavelmikel | Vsetín
28.09.2016, 21:58
 
Davson žadnou nahravku jsem neviděl ..... dnes rozdil třídy spadl jsem z hrušky dolu ... Smajlík
 
28.09.2016, 20:51
 
Samá nahrávka, žádná střelba....to chcou každý gól vozit do prázdné branky?
 
28.09.2016, 20:46
 
Porážka přišla v pravý čas aby si hraci uvědomili, že tak jednoduché to nebude. Pak hlavně hráči, kteří mají být oporami zatím slabé... Kucharczyk jak primadona, akorát furt za katrem a dokáže tak "drbat" spoluhráče :( ... No je co zlepšovat, ale je to začátek soutěže, takže nic strašného se zase neděje!
 
Jabba | Austerlitz
28.09.2016, 20:39
 
Jedna bitva, jedna porážka. Ačkoli naprosto jasná, zatím bych to nehrotil.
Na druhou stranu, dívali jste se jak si v tabulce o level výš stojí opovrhovaný Třinec B? To je výzva pro vedení a ukázka, že jen s "lokálními věrnými" se dá hrát možná rybník za barákem, ale profi soutěž ztuha...
A jo, už se těším na prosinec, až se jim (třeba) pár zápasů nepovede a budou "brousit dno" (hypotetický scénář). Pak mi zdejší "nevýherní věrní" budou mlátit tento příspěvek o hlavu. Fajn. Klidně ! Ale opakuji - pro tým s ambicemi zabodnutí kružítka do města, naznačení cca 50km okruhu a hledání hráčů v čistě v nich neexistuje. "Máme lodě, máme zbraně" ...a hledáme lidi, jako jsi ty (Starship Troopers 1), tak jich sakra využijme Smajlík
 
ace81 | Vsetín
28.09.2016, 20:23
 
no Poruba byla dneska lepsi a nase obrana ma co vylepsovat.Hroudaza to nemuze,musi mu take hraci pomoct v predbrankovem prostoru a v tom byl dneska nejvetsi rozdil.
 
28.09.2016, 20:22
 
JO
 
Muhehee | Apple
28.09.2016, 20:17
 
pete 221 Ty tam jsi?
 
KLC | Vsetín
28.09.2016, 20:16
 
Hrouda asi vzdal souboj o post jedničky, nebo byla obrana tak špatná? Smajlík
 
28.09.2016, 19:57
 
Doufám že po dnešku už bude jednička Šurý. Je lepší již od přípravných zápasů.
 
klc | Vsetín
28.09.2016, 12:21
 
bude obraz dnes z Poruby?? Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.