Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-1-2" |  vypnout filtr
 
Muhehee | Apple
02.01.2017, 21:32
 
........a ztráta majetku!!!!!
 
scouser | SVVT
02.01.2017, 21:25
 
Reakce na asterisk: A nyní něco z dopisů našich diváků: ...
(šeptem): To je málo - na doživotí, na doživotí! Smajlík
 
02.01.2017, 20:48
 
se zpožděním, ale přeci: všem hráčům, realizačnímu týmu, fanouškům a dobrým lidem přeji úspěšný rok 2017 a věřím, že na konci této hokejové sezóny opět vyjede rolba do vsetínských ulic!

Ještě k Lukovi, neboť je na toto téma nejen zde velká diskuze. Není to zrovna můj oblíbenec, na druhou stranu jsem nikdy moc nechápal, proč se mu vlastně začalo sprostě nadávat? Že dával góly a rozhodoval zápasy a to i proti nám? Nevybavuji si nějaký dřívějšího jeho exces a to jsem na hokej jezdil i do FM... dle mého gesto "jste jedničky" vzniklo až jako jeho reakce na pokřik z tribun...nevím, třeba mne opravíte a bylo tam něco jiného...
Takže pokud chce hrát za Vsetín, chce vybojovat postup a chce proto udělat maximum, není důvod mu nedat šanci a podpořit ho jistě s přísnějším měřítkem hodnocení než by mohlo být např. u našich odchovanců resp. "srdcových vsetíňáků".
 
02.01.2017, 20:25
 
A nyní něco z dopisů našich diváků:
Pan vlastimil Kateříňák (katerinak.v@seznam.cz) nám (ozumějte manažérovi od Bobří řeky) píše:

" Pořadatelská služba zajišťovaná firmou ” Mebes ” totálně při derby se Vsetínem selhala!! Jestliže jsou její příslušníci pod vlivem alkoholu a jiných omamných látek, tak tam nemají co dělat! Když jejich člen stojí u vchodu do stadionu, viditelně pod vlivem, opírajíc se o dveře, aby neupadl, proč tam takovou službu najímáte? Při bouření Vsetínských fandů nijak nezasáhli! Stáli nečinně a dívali se na utkání. Petardy, světlice, nadávky, urážky, kelímky s pivem apod. přehlíželi, nebo nechtěli vidět. Jak se má cítit normální, klidný a slušný fanda? Člověk aby měl strach a obavy, aby se jemu, nebo někomu blízkému něco nepřihodilo. Městská i Státní policie neudělala pro pořádek taky zhola nic! Někteří jejich členové byli taky uvnitř haly, viděli a slyšeli, co provádí hostující fandové a nijak nezakročili!!! V N. J. i na Vsetíně to mají zvládnuté a ošetřené mnohem lépe! Doporučoval bych vyměnit pořadatelskou a bezpečnostní službu za jinou, více důvěryhodnou a schopnější!! Všichni byli až příliš benevolentní!!!
Toto není jen můj subjektivní názor, ale slyšel jsem mnoho připomínek i od jiných lidí, kteří byli na zápase přítomni.
Člověk aby měl strach na taková vyhrocená utkání vůbec chodit.
Něco s tím, prosím Vás, udělejte!!
Děkuji."

No co na to říct? Všem jmenovaným bych napálil doživotí - to jako do konce života a nebo vojnu - na 12 let!
 
zelí | Zlatníky-Hodkovice|Vsetín
02.01.2017, 18:44
 
Reakce na MYKY: Až budeme hrát ten kraj a bude to trénov...
...jíst oběd? Smajlík
 
02.01.2017, 16:20
 
Reakce na Lisaj: a nezapomeňte teť spekulovat o tom,jak ...
Až budeme hrát ten kraj a bude to trénovat třeba Flašar, tak někteří osobití fanoušci budou hrdě skandovat trenérovo jméno. A co víc, třeba žalovec o tom napíše článek a oni nad ním budou ........
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.