Kompenzační formulář pro permanentkáře + vstupenky na virtuální zápas | Počet prodaných virtuálních vstupenek: 564 (k 11. 4.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

pamat.

prosím nevyplňovat

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-10-15" |  vypnout filtr

12>
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
15.10.2017, 23:44

Reakce na nickslotr: Hláška Jardy Bosáka:Ono to půjde ne...
Euro 2004? Zápas proti Nizozemsku, po prvním našem gólu na 1:2?

15.10.2017, 22:48

Nooo a Kladno jede do poslední Kazaně Smajlík

15.10.2017, 22:38

No a jsou z toho mimo i přispěvatelé na web hokej.cz, prý:
"Hokejisté Ústí nad Labem se vydali o víkendu na Moravu. V sobotu nejprve podlehli Frýdku-Místku 5:6 po nájezdech, po přesunu do Vsetína zkusili zabojovat o další body. Naději drželi jen do necelé poloviny utkání. Po bezbrankové první třetině otevřel ve 24. minutě skóre domácí Teper, za tři minuty odpověděl brankou hostující veterán Roubík." S tím pitím opatrně pane redaktore, ujasni si nejprve, kdo první skóroval Smajlík Smajlík

Pejk | Vsetín
15.10.2017, 21:40

no 91 patří jednoznačně před branku při přesce !!! uvidíme co středa a v Sobotu zas na značkách Smajlík

15.10.2017, 21:38

Konečně, konečně za 3 body. Hurá, hurá, hurá. Dnes to tam konečně napadalo. Teď s pokorou na Vary a pojďme jim osladit ty jejich oplatky Smajlík Smajlík . Aj ten Becher jim možná zhořkne Smajlík .

15.10.2017, 21:01

Konečně se přišel podívat i hokejový Buch, a doufejme, že se stal Z-Ž fanouškem. Smajlík Jen tak dál - super, borci bojovat! Smajlík Smajlík Na Varly taky umíme. Smajlík

VSH | Jedině VSETÍN
15.10.2017, 20:59

Konečně tam neotravovali výherní oslové, co stejně nefandí, ale jen čumí.
91 a 7 vynikající !
Hlaška dne : Lukáš Finsterle !

15.10.2017, 20:52

Já bych to nedémonizoval, včera to dost lidí svým způsobem otrávilo a dneska dali oddech, jeden z posledních pěkných víkendů na výlety, navíc neděle, kdy jede hromada lidí do světa (například študáci..) Smajlík Furt slušná návštěva a věřím, že kolem těch 3k bude chodit furt Smajlík

nickslotr | Vsetín
15.10.2017, 20:47

Hláška Jardy Bosáka:Ono to půjde ne že né....

Zase mě ale sere,že kde jsou jako lidi??

15.10.2017, 20:34

HOŠI DĚKUJEM Smajlík

ace81 | Vsetín
15.10.2017, 20:24

Tepi fantazie,Vítek bojuje v brankovišti jako valach(jen více takových hráčů),od 2 třetiny jsme zvýšili tlak v brankovišti a konečně to tam napadalo.Jen ty naše přesilovky,to by se fakt hodilo vylepšit(střela+tlak+dorážky),ale jinak dneska to byl velmi dobrý výkon.

15.10.2017, 20:15

Smajlík Smajlík To nasere. Výherní věrni se na to konečně vysrali a tak to dopadlo. Pitomci jedni. Smajlík

Už bylo na čase tu střeleckou smůlu prolomit,pěkná práce Smajlík

15.10.2017, 19:02

Teper má reprezentační Formu! Vítek ukazuje, jak se hraje u brankoviště a najednou sypeme góly. Tak pokračovat!

15.10.2017, 18:07

Hoří to před brankou Ústí, ale ani tyčku nedáme. Teper zatím výborný!