Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-12-15" |  vypnout filtr
 
scouser | SVVT
15.12.2017, 18:36
 
Aelin, Davson a spol: Tak by jsme stihli podat protest v termínu. A změnilo by se co? Byla by to snad první stížnost Vsetína, se kterou by si pražská vrchnost vytřela zadel? Po všech těch našich kauzách a způsobech, jakým je svaz vyřešil je vaše naivita, přátelé, až komická!
 
VSH | Jedině VSETÍN
15.12.2017, 15:12
 
RIP Jura Duba / Kuželka
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
15.12.2017, 13:13
 
Ono hlavně už v den zápasu v pozápasovém rozhovoru je uvedeno, že po shlédnutí záznamu jsme byli poškozeni. Chápu, že si to chtěli potvrdit u nezaujaté osoby, ale kurňa zmeškat termín možnosti podat podnět u celkem závažných pochybení, to se stát nemělo.

Nechci ospravedlňovat lidi co házeli věci na led, ale vzhledem k tomu, že to byl jediný trest pro zebry, tak to celkem chápu. Jen škoda piva.
 
15.12.2017, 12:54
 
Vždycky jsem se vedení klubu zastával a vážím si těch lidí, co to zpět pozvedli, ale říct, že jsme to nestihli v časovém limitu....no to snad ne, pokud je mi známo, tak snad už jsme klub na profesionální úrovni!!!
 
Sandman | Vsetín
15.12.2017, 12:02
 
Jasne zebry se ted jen smějí. A ted si sem sudi budou jezdit dělat co chcou. Protože jim nic nehrozí. Zaplatíme ,ale zebry z toho nemají žádný postih . Vzhledem k tomu ze nám jde o každý bod je toto od vedení Podraz nebo někomu upadly koule vzepřít se systému nastavenu na mód Na Lapači piskejte co se vam chce tam je jim to jedno. Smajlík
 
rst | Vsetín
15.12.2017, 11:53
 
* a konfety - zde též platí výjimka a můžou být házeny kdykolivě. Smajlík
 
rst | Vsetín
15.12.2017, 11:51
 
Hodit něco na led (hlavně doma) může jenom pako. (Výjimku tvoří Plhova myšlenka hození klíčů po Buřičovi. )
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
15.12.2017, 11:38
 
Reakce na VSH: Čtu správně ? " neuznaný gól Ondry Kopty ...
Taky si myslím, že stížnost se jednoznačně podat měla. Už jen ten zákrok Vítka byl jasný hned. Jak jsem přišel domů a v klidu se na to podíval bylo vidět že si za to Zubr může sám.

Nejvíce mě na tom štve, že zebry jednoznačně ovlivnily vývoj utkání. Házení věcí na led mělo příčinu v jen jejich neschopnosti. A výsledek je pokuta pro nás a zebry bez trestu...
 
VSH | Jedině VSETÍN
15.12.2017, 11:11
 
Čtu správně ? " neuznaný gól Ondry Kopty a vyhozený puk mimo hřiště hráčem hostí 2 minuty před koncem, byly z naší strany oprávněné a náš tým byl poškozen. Tyto výroky jsme si nechali pouze nestranně posoudit, ale neposlali jsme je na ČSLH jako stížnost na rozhodčí, jelikož jsme to nestihli v časovém limitu "

Jak nestihli ? Takže souhlasíme a zaplatíme.

Stížnost měla být podána a veškeré sankce vymáhat po těch dvou pruhovaných individuí, včetně zastavení činnosti + požadovat finanční sankci pro sudí.
Kdyby zebra pískala rovinu je klid a k ničemu by nedošlo, bez ohledu na výsledek.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.