Kompenzační formulář pro permanentkáře + vstupenky na virtuální zápas | Počet prodaných virtuálních vstupenek: 564 (k 11. 4.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

pamat.

prosím nevyplňovat

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-12-7" |  vypnout filtr

12>
07.12.2017, 22:13

Sui: to jo, může mu dát i kolenem ale tím zdravím😁...ale spíš bych raději viděl Vítka před brankou v přesilovce než v nic neřešícím souboji v rohu kdy pak Vítka zas odvezou dva spoluhráči ..chudák...

sui | Zbrojovka
07.12.2017, 21:45

Reakce na VHKRV: Sui: Proč Vítek? Já myslím že od toho t...
nemusí mu dávat zrovna kolenem, ale jednu takovou krátkou svižnou, jak říká Pavel Richter Smajlík

nickslotr | Vsetín
07.12.2017, 19:53

Možná přijde i sněhulák... Smajlík

07.12.2017, 19:52

Sui: Proč Vítek? Já myslím že od toho tam teď máme Frola ,nevím jak bys ty osobně šel dělat čistku na led, když bys měl koleno po operaci a po několikátem zranění....

07.12.2017, 15:51

Reakce na Davson: Přesné.... ;) . Proti Vepřovu ale musí...
Proti vepřům posadit 96 + 8 a postavit 91 ( hra u branky + umí rozdat ránu ) a 69 ( ví kde píchnout a rozhodit soupeře + byla by motivace po měsíci v Porubě ), ale hlavně oběma to včera šlo.
Vepřovi budou hrát antihokej, tudíž je nutná změna taktiky, která povede ke třem bodům.

Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
07.12.2017, 14:59

Reakce na Tony83: Klc Vitka asi nechali včera po zraněn...
To že to bylo po třetině 0:4 bych chápal. Stejně jako pro nás loni kdy jsme vedli ligu o parník někdy bylo složitější najít motivaci. Hlavně se ukázalo v play-off a v baráži, že liga nás bez silných soupeřů moc (spíše vůbec) na tyto zápasy nepřipravila. U nich bych se spíše bál, že to mají o 2 hráčích. Když si někdo pohlídá Třetinu a k**** Endála tak zbytek týmu si ani neškrtne.

07.12.2017, 13:53

Ale mají těch bodů cigoši z vepřova

07.12.2017, 13:51

Klc Vitka asi nechali včera po zranění rozehrát a o víkendu už by mohl za nás.
Jinak ta druhá liga to už opravdu sranda liga. Nevím, jestli se Poruba pořád cítí na postup, ale dostat 6 od ValMezu. To samé HB, po první třetině 0:4 s nějakýma vandrakama, nakonec v poslední minutě vyrovnali na 5:5, aby v prodloužení prohráli. A jak vůbec dopadlo to farmování Vitky-Poruba? A ten pitomec, co se tu nedávno vysmíval a byl hrdý, jak je FM první, zalezl kam?

07.12.2017, 13:15

Reakce na rst: Mě už překvapilo to, že jsme o Slováčka ...
Přesné.... Smajlík . Proti Vepřovu ale musíme mít hráče s kily a centimetry navíc....Já se naopak Hořanského musím aspoň za sebe zastat...když ho vidím na ledě, tak se mi líbí, že se jako jeden z mála útočníku vrací a pomáhá vzadu...když už teda nedává loženky, ale to byste tady museli vytýkat půlce mančaftu

Radista | Vsetín
07.12.2017, 12:51

Hořanský je odchovanec, nejsou to nějaké ty limity od ČSLH?

KLC | Vsetín
07.12.2017, 11:53

Jinak sem zvědavý na reakci asteriskCE Smajlík Smajlík

07.12.2017, 11:50

Reakce na ace81: Celoroční přesilovky-bez střelby a po r...
Kajaba má něco s čelistí, ale už trénuje, a Koller hrál včera za valmez, tak nevím proč nehraje doma..

07.12.2017, 10:21

Proč má neskonalou důvěru Hořanský na rozdíl od jiných, těžko pochopit! 32 po sobě jdoucích soutěžních zápasů nejen že nedal gol ,ale ani nenahrál (ten bod co mu připsali se puku ani nedotkl) navíc nejhorší v +- , druhý nejvylučovanější útočník ... když nastoupí tak je to většinou smrt 4. lajny marnost nad marnost!

rst | Vsetín
07.12.2017, 10:12

Já tam prostě u Poděse chci vidět někoho typu Mařák, Tomek, Hrňa, prostě prvoligového bouráka ..

07.12.2017, 09:49

Zdravím pánové vidím, že řešíte Ondru Slovačka. Napíšu vám taky jeden postřeh. Ano Ondra měl včera dvě vyložené šance a jednu určitě měl proměnit.Ale kdo se dostává do šancí a nedává je Adam Hořanský už několikrát byl v gólové šanci a on ten gól prostě nedá. Má snahu nic ze hry se mu nedá vytýkát, ale jakmile se dostane do šance nedá.Pokud by se podařilo přivést dva útočníky ze zkušenostmi 1. Ligy doufám že Slováček a Vávra půjdou k Vojtovi Šilhavemu do čtvrté lajny.

07.12.2017, 08:23

Čili ti, co říkali, že s nima stíhá jezdit, měli pravdu.