Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-12-9" |  vypnout filtr
 
12>
scouser | SVVT
09.12.2017, 23:23
 
Reakce na Plha: Gerard: ...moje řeč. .. Smrt FB! A nářk...
Nenazval bych to nářky, ale konstatováním faktů ( viz Jackúv pozápasový komentář). Souhlas s názorem, že to ničemu nepomůže.
Ostatně jako jakékoli další komentáře na tomto fóru. Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
09.12.2017, 23:16
 
Gerard: "nemalou měrou přispěl k našim výhrám"? Voe, kup si brýle. Luboš měl spíš štěstí, že ho puky trefovaly, viz. poslední zápas s Varama, to byla haluz největší. Tolik laciných gólů nepustil Plšek s Hromadou a Šurým dohromady za poslední 3 sezóny. Nezapomeň mu poslat omluvný dopis... Smajlík
 
09.12.2017, 23:00
 
To Gerard: jako vzdy mas pravdu... Smajlík
 
Plha | SVVT
09.12.2017, 22:43
 
Gerard: ...moje řeč. .. Smrt FB!
A nářky na rozhodčí taky ničemu nepomůžou. Na syndrom ukrivdenosti už mají patent v Edenu☺
 
09.12.2017, 22:03
 
Ano.Myslím,že máš pravdu. Každý zápas je jiný a proto se musí šlapat od začátku až do konce.Což u některých hráčů postradam. A trenér je určitě na svém správném místě . Ogaři držím palec na Slávku. Smajlík
 
Gerard | Vsetín
09.12.2017, 22:00
 
Mimochodem přišlo to jenom mně, nebo byli Karlovarští v 19 kusech minulý týden mnohem nápaditější a ve fandění vytrvalejší než Vepři na jejich dnešním výjezdu sezóny???
 
Gerard | Vsetín
09.12.2017, 21:58
 
Každá prohra mrzí, ta od Vepře, navíc v zápase, který se dal a měl se minimálně zremizovat, dvojnásob. Ale co mě mrzí, nebo spíš se.re mnohem víc jsou ty srač.ky co tady a hlavně na FB plodí takyfanoušci Vsetína. Neustálé hledání viníků v jednotlivcích a dělení hráčů na oblíbence a psance. Obzvlášť u Hořčičky, u kterého jsou jedením nešťastným, chybným, hloupým gólem zapomenuty poslední zápasy, ve kterých nemalou měrou přispěl k našim výhrám a k tomu, že jsme opět a pořád ještě ve hře o play off.
Je to první sezóna konečně zase v hokejové soutěži, tak si to vy pitomci užívejte a nepořádejte neustálé hony na čarodějnice!!! Každý zápas (až na pár výjimek) měl kvalitu, náboj a napětí až do posledních minut. Někdy se šťastným koncem, jindy jako třeba dnes s nešťastným. Za dnešní výkon patří klukům poděkovat a už se pomalu "hecovat" na Slávku.
 
scouser | SVVT
09.12.2017, 21:44
 
V podstatě již vše bylo řečeno. S našim golmanem a přerovskými sudími dnes neřešitelný zápas. Jako člověk vyškolený II. NHL jsem myslel, že od sudích jsem už viděl vše. Písknout ale "půlkruh" chlapovi, který by na něj nedosáhnul ani s třímetrovou hokejkou v ruce - čuměl jsem s otevřenou hubou. Svým způsobem respekt před cigánama. DKU Vítka sehráli dokonale Smajlík . Jednou stejně budou naše farma Smajlík
 
nickslotr | Vsetín
09.12.2017, 21:22
 
A vlastně je to celé pořád dokola až už je to trapné....
Skoda,že rozhodčí jsou piče jak v hokeji tak ve fotbale....Děs a hrůza
 
ace81 | Vsetín
09.12.2017, 21:04
 
Ano, kdyby jsme dali těch cca 7 tutovek(4x do prázdné) tak není co řešit,ale prostě v zakončení kromě nových B+K+P ´ Smajlík což byl super kauf vedení) , nemáme kromě Březiny(a ten se proti silným souperům zatím moc neprosazuje) nikoho kdo by to dokázal s klidem zakončit a rozhodnout v náš prospěch.Po zhlédnutí videa - u třech golů byla naše 23(2x to vyhodil na soupeřovu hůl),to je na jeden zápas až moc.Bohužel moc obránců na trhu není a ti co jsou jsou asi drazí.Hořtice od začátku sezony málokdy podržel tým,to je prostě FAKT.
 
09.12.2017, 20:54
 
nicméně už před prvním gélem Přerova jsme měli/mohli vést 3:0 rozhodčí by možná měli být 3 dva evidentně nestačí
 
VSH | Jedině VSETÍN
09.12.2017, 20:54
 
Reakce na ace81: Vedení by mělo podat stížnost na tyto p...
Dnes první sudí co rozšířil brankoviště až po modrou, 2 x píská postavení hrače který je dva metry před brankou včetně golmana, větší hnoje na svazu nemají a pak se díví, že to tak dopadá.
Kdo to vlastně kur*- ten hokej, fanoušci nebo černokněžníci.
Předražené jistotě je třeba ukázat dveře ....
 
Tragický výkon rozhodčí. Buď neumí pískat nebo pískali jak pískali úmyslně. Mají to zapotřebí? A co na to komise rozhodčích.
Jinak super hokej na obou stranách. Měli si to rozdat bez " rozhodčích".
 
romanfrajer | VHK Vsetín
09.12.2017, 20:45
 
Tak dnes 31 a 14 prachbídný výkon... Pavelka a Krenželok citelně chybí, střídavé starty jsou na pytel. Na Benátky nám je půjčí a na vepře prd. Intenzivně hledat kvalitního gólmana a alespoň 2 hotové obránce, tam nás nejvíc tlačí bota. Rozhodčí dnes hnůj hnojovský... Smajlík
 
09.12.2017, 20:41
 
Bohužel rozhodli tři věci. špatný golman, neproměňování jasných tutovek a tragický výkon sudího. Přerov s obrovským štěstím a podporou od pruhovanych sasku bere tri body Smajlík
 
ace81 | Vsetín
09.12.2017, 20:27
 
Vedení by mělo podat stížnost na tyto pruhované špinavce,dostaneme pokutu za diváky tak at i oni nesou trest za tohle vyhrocení utkání.Vítek čistý hit a vepřovák si skloní hlavu - 5+do konce.Vyrovnání na 4-4 -vysoká hůl.V celém zápase to vyhrocovali nesmyslnými kompenzacemi,pak to tak dopadá.Měl by se do zbytku sezony zkusit podepsat golman na stálo,protože tohle už není možné přehlížet.Lehká nahození u nás končí goly a soupeřův golman NIKDY neudělá takové chyby jako drahá Hořčice.Takhle kluci dřou a je to na NIC.
 
subni | poprad
09.12.2017, 20:19
 
Kua dnes gólman opět děs. Asi máme dost financí, že ho držíme.
 
09.12.2017, 18:20
 
sportovní sázení, kvalitní informace

odkaz
 
Inferior | Vsetín
09.12.2017, 16:38
 
Tak Veprov se na nas vyztuzil, dnes s extraligistou Fortem Smajlík snad je i tak rozsekame, centimetry na lede budou Smajlík
 
Jabba | Austerlitz
09.12.2017, 14:32
 
Reakce na Luky: Marný Tomas. *2* Tak šláplo se vedle, ...
"Marny Tomas" aneb Tomáš Marný... Smajlík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.