Super :-P paradní Kajaba Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

Jsem přesvědčený, že většina hráčů Hb hrála dnes před největší návštěvou v dosavadní svojí kariéře. A drtivá většina hračů Hb již nic podobného v hokeji nezažijí.

Reakce na Muhehee: Prosím, kde najdu ten Renduv gól? Něj...

není tam zvuk zapoměl si ho zapnout !

Muhehee | Apple
09.04.2017, 22:29

Prosím, kde najdu ten Renduv gól? Nějaký odkaz? Díky

Prekerx: bodejď by jsme dali nějaký gól při hře 5v5, když většina zápasu se hrála v přesilovce.. prasata Smajlík

brouček71 | Vsetín
09.04.2017, 22:06

zkus Havlíčkův Brod, tak jsou hokejoví experti

kostic33 | Vsetín
09.04.2017, 22:02

Dobrý den. Prosím Vás rozumí tady někdo hokeji? Potřeboval bych poradit. Děkuji.

09.04.2017, 21:59

Dnes jsme HB mleli zejména v první třetině jak žito, bohužel jsme to nevyjádřili góly. HB hrál na náhodu, čekal na naše chyby a z ničeho vytěžil všechno. Velká škoda vyloučení za vyhození puku na konci zápasu. Takže musíme držet palce Jablonci v zápase s HB a ve čtvrtek jim musíme dát co se do nich vleze. Celé Čechy čumí jak se na Vsetíně fandí. Vsetín do toho! Smajlík

ralf | Jihlava
09.04.2017, 21:57

Lidi nic nevzdávejte a makejte máte to hodně blízko. Raděj ve WSM Vsetín než Brod s Endálem a Třetinou. Třetina dokázal neuvěřitelnou věc a to, že ač je původem z Jihlavy, tak ho tam většina fanoušků nemůže ani cítit.

Plha | SVVT
09.04.2017, 21:51

prekerx: ty nemáš žádne kamarády s nimiž by jsi se podělil o své "postřehy"?

09.04.2017, 21:49

plačící fandové HB mě baví. stěžováním si na rozhodčího jako našeho 6tého hráče ! první třetinu se nám tam sudí spíše motali. Třetina u nich neustále oplakával že jim nežerou letecká představení.

09.04.2017, 21:47

prekerx stále máte všetko vo svojich rukách Smajlík ... teoreticky.

09.04.2017, 21:46

holt skupina vychod je jiny svet Smajlík

Lisaj | město vsetína
09.04.2017, 21:45

Reakce na pavrich: Řekl bych,že by měl platit cekově vět...
pak rozhoduje větší počet hostujících fanoušků,takže jsme v 1. lize Smajlík

Ralf | Jihlava

Bojovat Vsetín, bojovat Smajlík Smajlík

tak hlavne, ze jste nas prejeli, jak jste avizovali pred barazi Smajlík Smajlík 0 golu ze hry 5 na 5 vypovida za vse vy kanoni, uplna extraliga Smajlík Smajlík

sui | Zbrojovka
09.04.2017, 21:38

ve čtvrtek prý budou hrát Vlci celý zápas power play Smajlík

pavrich | Komotau-Růžičkovo
09.04.2017, 21:32

Reakce na Cannibal: No...solidní drama dneska. Měli jsme...
Řekl bych,že by měl platit cekově větší počet vstřelených golů a potom,los? Smajlík

09.04.2017, 21:29

Článek 417
Pořadí družstev po skončení soutěže nebo její části mezi družstvy zařazenými do téže skupiny soutěže se určí:
a) podle vyššího celkového počtu bodů,
b) kde dvě nebo více družstev mají stejný počet bodů, jejich pořadí bude určeno výsledky utkání sehraných mezi těmito družstvy sestavením minitabulky; pokud stejný počet bodů má více družstev a tato družstva nemají stejný počet vzájemných utkání, postupuje se dále podle písm. d) tohoto článku,

c) jestliže rovnost bodů ze vzájemných utkání těchto družstev trvá, pak budou uplatněny dosažené branky; v tomto případě počet branek obdržených bude odečten od počtu branek vstřelených a družstvo s větším kladným rozdílem anebo s menším záporným rozdílem získá vyšší pořadí; jestliže taková družstva mají stejný i rozdíl branek, pak vyšší pořadí získá družstvo s vyšším počtem vstřelených branek,
d) jestliže rovnost trvá nadále, pak budou uplatněny branky ze všech utkání sehraných ve skupině,
e) jestliže družstva mají stejný rozdíl branek i ze všech utkání, pak vyšší pořadí získá družstvo s větším počtem vstřelených branek,
f) pokud dvě nebo více družstev jsou v rovnosti, vytvoří se zvláštní minitabulka těchto družstev se započítáním výsledků těchto družstev s nejblíže lépe umístěným družstvem mimo původní minitabulku; pro stanovení pořadí ve zvláštní minitabulce se uplatní 1. body, 2. rozdíl branek, 3. více vstřelených branek; pokud lze určit pořadí alespoň některých družstev ve zvláštní minitabulce, další kroky budou rozhodovat jen o pořadí zbývajících družstev,
g) pokud družstva zůstávají v rovnosti, použijí se výsledky těchto družstev s jedním dalším lépe umístěným družstvem mimo minitabulku,
h) tento postup pokračuje až do započítání všech lépe umístěných družstev, poté se jednotlivě započítávají všechna hůře umístěná družstva,
i) jestliže dvě družstva zůstávají v definitivní rovnosti po svém posledním vzájemném utkání ve skupině, pak toto utkání bude prodlouženo podle pravidla pro utkání hraná do rozhodnutí dle čl. 407 SDŘ,
j) pokud pořadí o vítěze soutěže, postup do další části soutěže, postup do vyšší soutěže, o udržení a o sestup nelze určit podle písm. a) až i) tohoto článku, bude v dlouhodobé soutěži nařízeno rozhodující utkání podle čl. 407, 405 a 406 SDŘ s tím, že Řídící orgán soutěže určí místo utkání a pořádající Klub; v krátkodobé soutěži se uskuteční střelecká soutěž dle čl. 408 SDŘ

09.04.2017, 21:28

Reakce na asterisk: Přání otcem myšlenky? :-)))) .... Ko...