Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-6-14" |  vypnout filtr
 
12>
nickslotr | Vsetín
14.06.2017, 23:45
 
Taková přestávková soutěž o štamprle slivoce by byla fajn Smajlík
 
subni | poprad
14.06.2017, 22:41
 
Smajlík
 
rst | Vsetín
14.06.2017, 21:56
 
Reakce na asterisk: Myslím si, že tohle nejsou "spojené...
Já se dodnes divím, že ho z té Sparty (toho pana Pi ču ,,bubna" ) nehnali kamením. A podobné dementy všude jinde. Fakt to nechápu. A asi už to ani nikdy nepochopím.

Subni nejsi sám, taky se mi bude stýskat po tom bezvadním, fajnšmekrovském pátém kole, které tak rozzářilo loňskou, již tak vysoce kvalitní podívanou. Smajlík
 
14.06.2017, 21:44
 
Koupi si dres Horčičky a bude rozumovat u onlajnů.
 
14.06.2017, 21:09
 
To Subni, tak asi nebudeš chodit ne? Smajlík
 
subni | poprad
14.06.2017, 18:20
 
Hmmmm.....letos více než prales systém o ničem. .

.lepší val. Hodec
 
14.06.2017, 17:03
 
PS: jo! - oživil bych pro diváky soutěže o přestávce. Ale od doby kdy se z Lapače stáhnul pan Rohan (EVRO) se svým zpravodajem (svého času určitě jedním z nejkvalitnějších materiálů napříč extraligou), nikdo se toho znova neujmul, což je velká škoda. Velký tištěný zpravodaj v téhle době chytrých technologií už bohužel smysl nemá.
 
14.06.2017, 16:59
 
Reakce na Pannesmrtelny: No jak se tu řešila otázka turn...
Myslím si, že tohle nejsou "spojené nádoby". Atmosféra na stadionu je jedna věc, druhá věc je to, jak se lidi na ten zimák dostanou.

Tuším někdy v roce 99 když jsme s praotcem těchhle stránek Alecem psali společně report ze zápasu na Spartě, použil jsem slovní spojení "prvomájový vyvolávač". Nešlo nám na rozum, proč chlap z lavice časoměřičů do mikrofonu, kam průběžně utrousí "postavení mimo hru" nebo "zakázané uvolnění", normálně během hry opakovaně řve SPAR-TA!!! ..... A i když to už ve vlastní reportáži nebylo, představovali jsme si v podobné situaci pana Bártka (budiž mu lehký obláček) a přišlo nám to tak absurdní, že mi chechtající-se Koňařík poprskal palubní desku v autě kafim z benzínky..... Nepředstavitelné!!!!

Chci tím říct, že po*raná atmosféra někde byla a je odjakživa a Spartě nepomohl ani upgrade z hlasatele na Mistra Bubna (což je neuvěřitelný orangutan.....). Jenom totální hňup by tady na Vsetíně udělal kroky k tomu, že by tu unikátní atmosféru která tu je (a snad i nadále bude, i když to už nebude určitě taková jízda jako letos a bude se muset přežvýkat i prohra doma....) jakkoliv poničil. Nečekám kostky s pitomýma soutěžema, valentýnky, tanečky a jiné kraviny. U nás bych jenom trošku ztlumil zvuk aparatury o přestávkách (letos to bylo fakt moc!) a DJovi bych vysvětlil, že pouštět jakoukoliv hudbu v přerušení, kdy se fandí je blbost. Jinak bych to nechal jak to je.....
 
Rst | Vsetín
14.06.2017, 16:28
 
Reakce na sui: Kadaň to je moje výjezdní tutovka ... ;)...
Správně!
 
rst | Vsetín
14.06.2017, 16:28
 
Reakce na Pannesmrtelny: No jak se tu řešila otázka turn...
Smajlík
 
No jak se tu řešila otázka turniketů a online prodeje lupenů :( já Jsem rád že na Vsetíně to furt vypadá jako za dob kdy se chodilo na hokej a ne na kisscam, roztleskávačky,tleskatka,vuvuzely,maskot (dlouhý řetězec byl zkrácen) programů na kostce typu "udělejte ze sebe osla " a dalších nesmyslů Smajlík bohužel turnikety a online prodej (nevyhneme se tomu) tohle pomalu ale jistě přináší s sebou Smajlík
 
sui | Zbrojovka
14.06.2017, 15:50
 
Reakce na rst: (Moc se vám do toho nechci plést, proto t...
Kadaň to je moje výjezdní tutovka ... Smajlík
 
rst | Vsetín
14.06.2017, 15:22
 
(A dobré by to mělo být i v Trenčíně. Že i pan Mylhaus ze Simpsnů má svůj hokejový mančaft, jsem vůbec netušil. A s Žilinou souboj dvou zelenožlutých.. když jsme s nimi hráli před 11 lety naposledy, tak si je nevybavuju, teďka odhaduju jejich přítomnost na 100%. )
 
rst | Vsetín
14.06.2017, 15:03
 
(Moc se vám do toho nechci plést, proto ta závorka, ale když už, tak (nejen) pro ,,sběratele stadionů" jsou Benátky nad Jizerou a Kadaň venku v sobotu! Tam bych čenichal ty nejlepší výlety. )
 
rst | Vsetín
14.06.2017, 14:50
 
Reakce na scouser: Nevím sice, na koho konkrétně z SVVT ...
Od 12?!? Smajlík Smajlík Smajlík
 
scouser | SVVT
14.06.2017, 13:29
 
Reakce na Plha: Netuším ... dle mého je to čistá rozežra...
Nevím sice, na koho konkrétně z SVVT narážíš, nicméně podotýkám jen na okraj, že silně močopudné účinky má pivo na můj organismus už od mých 12-ti let, s věkem bych to tedy nespojoval. Co se roznášky občerstvení týče, já vidím problém jinde: Někdo vedle nás si objedná např. pekingskou kachnu a zásilka dorazí v momentě, kdy je hra v plném proudu. Kachní muž zastoupí výhled na ledovou plochu a tráví dlouhé minuty licitacemi o počtu objednaných knedlí a celkové sumě. Já nevím, ale znám lidi, které by tato situace mohla při jejich povaze poněkud rozladit! Smajlík
sui: + sedačky s držákem nápoje/lahve! V našem sektoru velká nutnost!
 
sui | Zbrojovka
14.06.2017, 13:10
 
Reakce na scouser: To jako, že přijdeš na zimák a na sed...
to vip permice - na každý zápas 3 piva a klobáska ...
 
Plha | SVVT
14.06.2017, 12:46
 
Reakce na scouser: To jako, že přijdeš na zimák a na sed...
Netuším ... dle mého je to čistá rozežranost, ale budiž, nežijeme ve století páry Smajlík
Modelová situce: objednáš pro SVVT 10 piv ... avšak vzhledem k faktu, že většina chlapců je již průtokových (a někteří jedinci v tomto směru skutečně vynikají), bych - na tvém místě - dotaz směřoval spíše k možnosti on-line rezervace WC Smajlík
 
14.06.2017, 12:39
 
Reakce na sui: podle mě u nás by turnikety být nemuseli,...
Nějak se musí ověřit platnost těch lístků a taky že si lidi nevytisknou nebo neukážou na mobilu jeden lístek víckrát. Možná by stačili jenom mobilní čtečky QR kódů.
 
scouser | SVVT
14.06.2017, 11:23
 
Reakce na Plha: Zbytečně to komplikuješ, pořád bude zach...
To jako, že přijdeš na zimák a na sedadle už budeš mít nasáčkované hambáče a škopky?? Smajlík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.