Vstupenky online
Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1171 (k 13.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-6-3" |  vypnout filtr
 
03.06.2017, 23:01
 
Má číslo 18. Smajlík
 
03.06.2017, 22:56
 
Podívejte se na Adama Zbořila, zmiňuje ho níže asterisk.
odkaz
 
rst | Vsetín
03.06.2017, 21:42
 
(A jak jsem psal, že angažování Horčičky je janý vzkaz ,,chceme do play off": jedním dechem třeba dodat větu přací, ať jeho angažmá neskončí tak, jako skončilo v Prostějově. )
 
rst | Vsetín
03.06.2017, 21:23
 
Reakce na zeerek: ty si to pamatujes...
ze byl i v pv sem se dovedel teprve nedavno
 
zeerek | vsetín
03.06.2017, 19:33
 
Reakce na rst: Při vší úctě k Petru Hromadovi a Michalu ...
ty si to pamatujes
 
03.06.2017, 14:28
 
Vlach už zase trénuje. Dlouhé volno mě nabilo, říká bývalý kouč Zlína

Zdroj: odkaz
 
03.06.2017, 14:19
 
* smajlík se srdíčkem zdeformoval letopočet: v roce 2008 se konalo MČR šestých tříd na Lapači.....
 
03.06.2017, 14:17
 
Jo a ještě k těm penězům dodám: vyjmenuju tu tři hráče kolem té stříbrné 18tky z Finska: Kuba Zbořil (97) - podle mně bek s potenciálem být jednou superstar v NHL a tu v česku, když bude moci reprezentovat, by mohl být za "modlu". Je v Americe, draftovaný Bostonem. Jeho brácha Adam (95) ten asi díky menšímu vzrůstu v Americe neprorazil, ale hraje spokojený ve Finsku (SaiPa). Možná si na něho někdo tady vzpomene z MČR šestých tříd na Lapači (200 Smajlík - byl tehdy neskutečný!..... Třetím do party je David Pastrňák (96). Je naprosto zbytečné tu o něm cokoliv psát......

Kubu a Adama vychovával sám Pepa Zbořil. Instalatér, živnostník z Brna...... David vyrůstal sám s maminkou, pokladní v havířovském supermarketu.
 
03.06.2017, 14:02
 
Reakce na shakki: Pěkný rozhovor, ale u těch dětí Tobola...
Pleteš dohromady jabka a hrušky.....
Na výstroj se vy*er! To je zástupný problém! 90% rodičů když zjistí, že to děcko baví a chce to dělat, tohle si nějak vždycky vyřeší..... Důvody proč chybí děcka na sportovištích jsou úplně jinde: DT zmívil ty možnosti a obecný odklon od "tělesné kultury". Já ale za hlavní problém považuju něco jiného: spousta dětí ani nikdy nezjistí, jestli je ochotná podstoupit ten drill a nepředstavitelnou dřinu, to že jaksi nezbývá čas na to si jít po škole a po tréninku jít hrát ven, to že musí vstávat kolikrát o půl šesté, aby bylo před školou na tréninku na 7, když vrstevníci spokojeně chrápou..... Ta příčina jsou rodiče. Vychovávat hokejku je dlouhodobý závazek a v podstatě není cesta ven. Musíš upravit chod celé rodiny: na lyže se NEJEZDÍ, protože zápasy. Na dovolenou se může jet JENOM v červenci, protože už 25.7. je led. Pokud má mladá hokejka sourozence, ti tímhle vším trpí ukrutně! Pokud navíc není úplně shoda mezi rodiči, končívá tohle všechno blbě. A i když ta shoda tam je, naruší to spoustu vztahů nevratně..... K tomu si připočti ranní vstávání, vození na tréninky, odvážení z tréninků do školy. Každý rozumný dospělý člověk na tímhle zákonitě přemýšlí. Děcko musí mít chuť. Rodič odhodlání. Pokud jedno z toho chybí, je to marný a zbytečný boj!
Pohádky o "ruinování" po stránce financí, to je taky kravina. To je dílo všech těch Koštuříků a spol., co jednou za čas zrecyklují téma: kolik stojí tenis, florbal, fotbal a hokej?, přičemž prcek je tam na obrázku navlečený do fungl nových věcí a v doprovodné tabulce svítí 25t. My jsme kupovali spoustu nových věcí, ale i jetých. A co jsem se díval, tak "naše" helma z třetí třídy, jezdí po Lapači i po 15ti rokách. Nikdy nic nebylo tak zničené, aby se vyhodilo. Je lepší ve Zlíně nechat zalátat kůží dlaně na rukavici za 200,- než kupovat nové..... Příspěvky? Na Vsetíně naprosto marginální problém. Snad jedině to, že se už neplatí měsíčně, ale tuším že ve dvou splátkách na celou sezónu a to může někomu rozdrbat cashflow. Ano, jsou superdrahé kluby (Sparta 2500/měsíc), ale i tam máš možnost děcko strčit za hubičku třeba do Letňan. A to odstupné (nebo výchovné)? Je to podružná věc. Za normálních podmínek se tohle rodiče VŮBEC nemá týkat! Ale když si někdo postaví hlavu a v šesté sedmé třídě, dělá na klubu dusno, že syn hraje jenom třetí pětku a mermomocí ho chce strčit jinam, tak si samozřejmě koleduje o to, že to zaplatí! ..... Jinak - pokud je hráč XY lopata a ŽÁDNÝ klub není ochotný ho vyplatit (kopit si ho), tak jenom absolutní d*bil vytáhne z účtu 400t. a ZADARMO ho strčí jinému trenérovi do jiného klubu, co říká: on je dobrý! Je skvělý! U mně by hrál v první lajně a icetime nepůjde pod 20 minut! :-)))
Nenech se úplně zbl*nout těma medálníma tanečkama :-). Děcka vychovávají dospělí. Tak to bylo, je a bude. A jaký příklad dává dospělý děcku, tak to dítě pak částečně vypadá. Zbytek jsou jenom cancy. Tohle je jediná pravá strana té tvé mince!
 
03.06.2017, 10:46
 
Pěkný rozhovor, ale u těch dětí Tobola zmiňuje pouze jednu stranu mince. Předpokládejme že sportuje vesměs stejný počet dětí, akorát se po revoluci vyrojilo mnoho méně náročných sportovních aktivit. To je první věc. Druhá a podstatná věc je důvod a to sice, že vývoj v mladém věku dítěte platí prakticky od žáků do dospělosti rodič. Sám Tobola zmiňuje, že jsou schopni zajistit výstroj pro děti do 10 let a pak u "dospělých" od těch 18 let. To mi dělá takových dobrých 8 let kdy rodič do toho dítěte zainvestuje nejvíce za celý život hokejisty, protože dítě tak roste do 22 let zhruba. To jsou tisíce každý rok a nedejbože když se kluk rozhodne změnit klub či odejít do zámoří, to jsou další statisíce jen za nějaké "výchovn´é", což je v podstatě pouze to, že kluk mohl docházet a bruslit na stadioně, většinu platil rodič, včetně nějakých zápisných, cestovných atd...a potom se nedivím takovým "Zachům", kteří když si dělají vývoj dle sebe, že potom jen sami chtějí sklidit ovoce, protože investovali do toho dítěte vesměs sami. Nedivím se že rodiny váhají dát dítě na tento sport, že mu dají ten tablet. Protože takový hokej by je finančně prakticky zruinoval a to navíc je prakticky jisté, že kluk či holka hokej v dospělosti hrát nebude. Ty pravidla byli nastaveny špatně a dokud se to nezmění a nebude se takto vydělávat na dětech, tak pochybuji že se zlepší mládež a že v juniorech budem konkurenceschopní...natož v A týmu. Neříkám že je to třeba případ Vsetína, ale pro většinu republiky to naprosto platí.
 
03.06.2017, 08:31
 
Daniel Tobola o hovoří o hokeji ve Vsetíně. odkaz
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.