Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-7-20" |  vypnout filtr
 
12>
scouser | SVVT
20.07.2017, 21:05
 
Reakce na rst: Ještě k tomu znaku: že to v G obšlehli od...
Ať to G obšlehli, od koho chtěli! Návrat berana do znaku klubu chápu jako jednoznačnou snahu ukrást nám označení ovcomrdů! Smajlík
 
zeerek | vsetín
20.07.2017, 20:31
 
s tim beranem zas takova kouzla delat nejdou....zas tak moc bych to nehanil
 
rst | Vsetín
20.07.2017, 20:09
 
Ještě k tomu znaku: že to v G obšlehli od někoho z L.A., mi přijde hodně špatně. Zlatý(!!!) ten náš zelený panďulák proti tomuto.
 
rst | Vsetín
20.07.2017, 20:03
 
Jabba: Ač to čtu potřetí a snažím se přijít tomu na kloub, „kolik třešní, tolik višní“ přijde mi snad více srozumitelné, než to, co jsi napsal. Smajlík
 
20.07.2017, 20:01
 
Reakce na rst: Shakki, fakt? V 04-05 existoval ještě sy...
Psal jsem max dva týmy, buď to byl Chomutov, či Bolka, Ustí než Kysela odtáhl zadužovat hokej někde jinde.
 
rst | Vsetín
20.07.2017, 18:50
 
Shakki, fakt?

V 04-05 existoval ještě sympatický hokejový chomutovský klub (v ČB vědí Smajlík ), ze kterého se posléze stal projekt. Projekt piráti. Smajlík
 
20.07.2017, 18:09
 
* vedení svazu jsem měl na mysli a jejich nesmyslné uzavření soutěže a repre farmy.
 
20.07.2017, 18:07
 
Reakce na rst: Jako že Pardubicím i s tím kravaťákem by ...
No Budějky na to vzpomínají hlavně proto, že se jim sešel takový tým, který se trénoval sám a místo Jandáče tam mohl být kde kdo a stejně by tým s Dvořákem, či Prospalem šel do Extraligy, zvláště když dostali na baráž totálně rozloženou Jihlavu, která to v té výluce vyloženě odnesla - aneb se jí sečetla ta jejich "práce" s mládeží za komančů :D.

Spíše bych zmínil první sestup Kladna, myslím v sezoně 01-02 a následný návrat v sezoně 02-03, kdy vyložně jak z týmu, tak i u fanoušků byla cítit chuť vrátit Kladno do Extraligy. Takže ano, sestup někdy pomůže, u těch tradičních klubů do kterých určitě patří i Vsetín ten hokej vždy přežije, je otázkou jak k tomu přistoupí vedení, jestli okamžitý návrat, nebo postupný. Myslím že tehdy ta šance byla větší. Bylo to většinou o jednom, max dvou klubech, i přes změny vedení je 1. národní liga kvalitnější než před těmi 15 lety.
 
20.07.2017, 18:02
 
Reakce na shakki: Trochu se divím že vytvářeli nové logo...
Přesně! Na co vymýšlet nové věci? Použil bych věky osvědčené! :-)

A kdyby teda ausgerechnet fakt chtěli měnit, nemuseli to zadávat Mengeleho trpaslíkům z UTB, ale mohli kontatktovat mně - já bych jim pustil třeba toto odkaz ze svého archivu! Nějakých 18 roků zpátky z toho byli úplně nadšení! :-)
 
 
Jabba | Austerlitz
20.07.2017, 17:45
 
Oprava - " je pro mě ten velkofilm."
"Je to pro mě jen velkofilm" ...mělo být ...
 
Jabba | Austerlitz
20.07.2017, 17:42
 
Mentore, všechno vždycky pojede dál. S náma, bez nás. Se Zlínem, bez něj... S Kladnem, Budějovicema, Varama, Sokolovovem... Smajlík

Celej život, ve všech jeho aspektech je jen seriál. A - když už na to narážíš - je pro mě ten velkofilm. Moje postava v něm totiž žije Mentore Smajlík
 
rst | Vsetín
20.07.2017, 17:27
 
Jako že Pardubicím i s tím kravaťákem by rok dva v 1.NHL neprospěl?
ELH by byla o co chudší? O 1 tradiční klub. Sestup zažil ve fotbale Baník, Sparta, dokonce Glasgow Rangers - ti šli rovnou někde do 4. ligy. A všude tam se ukázalo, že sestup není skutečně žádná tragédie. Vždyť i hokejový Vsetín může být příkladem, že pádem nic končit nemusí, naopak.
ELH bez Zlína a Pardubic by si to jela vesele dál - v Liberci s fans z reprobeden, všude mistři bubeníci, v zákulisí zástupy a tuny PR specialistů a výrobců log a motivačních hesel, po fans stránce by to stálo za to jako doteď - pouze v Plzni a Brně.
Kdežto z 1.NHL by se stala Supersoutěž. A Pardubicím a Zlínu, zejména na tribunách, by se těm lopatám otevřely oči. Třeba Budějcím 1.NHL vysloveně (ano, zatím) svědčí. A na 04-05, kterou při výluce strávili v 1.NHL, tam vzpomínají dodnes se slzou v oku. Ostatně na 1.NHL se slzou v oku vzpomínají i nesnobští, nemódní fans v Brně.
Pokud je současná elh pro Tebe velkofilm, nic moc vkus.
 
Jabba | Austerlitz
20.07.2017, 17:13
 
Reakce na rst: Zlín je to samé, co Pardubice s kravaťáke...
Ač tě Mentore respektuji, Gotwaldováci NEJSOU ani omylem to samé jako PCE. Ztráta Géčka by ve velkofimu znamenala ztrátu komparzisty, ale když přijdeš v lize o PCE, je to jako by ti v prostředku natáčení umřel herec, co hraje jednu z hlavních postav.

Ano, můj názor JE ovlivněný tím, že jsem tam dělal, chlastal a zažil tamní atmosféru, ale jak tě beru Mentore, tak se v tomto neschodnem Smajlík
 
20.07.2017, 17:10
 
Štefan Žigárdy ukončil karieru v 32 letech, bude dělat trenéra golmanů v Prostějově.¨

odkaz
 
rst | Vsetín
20.07.2017, 16:02
 
* 2. půlka osmdesátek, to pojednání v úvodu mého předchozího příspěvku...
 
rst | Vsetín
20.07.2017, 16:00
 
Zlín je to samé, co Pardubice s kravaťákem, jak jsme tu kdysi ´řešili´ - rok dva v 1.NHL by jim jenom prospěl.
Koho mají ve vedení, nevím, vím jen o Hostákovi - toho mám rád. Volek - Hrdina - Doležal, první repre lajna, po odchodu Hrdiny ho nahradil právě Hosták. Po emigraci Volka tohoto nahradil Petrovka. Petrovka - Hosták - Doležal byla parádní lajna, Hosták byl sympaťák, možná tu hrál (na Lapači už kdysi, když tu hráli repre junioři s nějakýma Kanaďanama, ale možná tu byl ze Sparty jen Pázler; chci říct, že pokud má něco proti nám Hosták, byl bych trošičku zklamaný, neboť ani v tv mi vůbec nevadí.
A šimpanz to ještě trénuje? Ale ten tu jezdil učit mladé beky, s DT snad nadstandard, tam ten taky těžko proti nám něco má ne? A pitomec Ondík už tam není, tak proto jsem se ptal - co tam kdo z vedení proti nám může mít?
 
Jabba | Austerlitz
20.07.2017, 15:57
 
HC Bazoš by znělo líp ne ? Smajlík
...
Jen by mě zajímalo, co to Aukru přinese ? Smajlík První kamennou tržnici ? Smajlík
 
20.07.2017, 15:10
 
to RST: nemá cenu jmenovat, zasvěcení ví Smajlík .. můžeme někdy probrat osobně Smajlík
 
rst | Vsetín
20.07.2017, 14:12
 
Reakce na Majkl111: No každopádně jim přeji stabilizaci ...
Kteří lidé přímo ve vedení jsou ti, kteří nás fakt nemají rádi?
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín