Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-8-31" |  vypnout filtr
 
scouser | SVVT
31.08.2017, 22:28
 
Reakce na tony83: To je sasek. Nevim, odkud mas tento ro...
Je to na stránkách SK Třebíč.
 
31.08.2017, 21:56
 
To je sasek. Nevim, odkud mas tento rozhovor, ale tady mluvi jinak. Smajlík
Věděli jsme, že Vsetín bude doma strašně silný, což se taky potvrdilo. Dvě třetiny byli domácí lepším týmem, uměli si vytvořit tlak. Párkrát jsme na to nedokázali zareagovat, ale následně jsme vždy vstřelili branku. Ve třetí třetině jsme hru srovnali a chvilkami byli možná i lepší, byli jsme na tom lépe fyzicky. Domácí hnali výborní fanoušci. Musím říct, že výborní byli také rozhodčí, protože nepodlehli atmosféře a řekl bych, že v sezóně se máme na co těšit.
 
scouser | SVVT
31.08.2017, 21:39
 
Reakce na Muhehee: Jaroslav Barvíř – SK Horácká Slavia T...
Zdá se, že se Barvíř ujal funkce Flašarova nástupce pro roli lidového vypravěče. Panu trenérovi bych spíš doporučil prostudovat pravidla ohledně střídání pětek. Sedm hráčů na led opravdu poslat nemůže. Smajlík
 
Muhehee | Apple
31.08.2017, 21:03
 
Jaroslav Barvíř – SK Horácká Slavia Třebíč: Věděli jsme, že Vsetín na nás vletí a bude hrát nátlakový hokej. To se i potvrdilo, domácí hráli tvrdý hokej na hranici pravidel, někdy i za ní, což jim bohužel rozhodčí tolerovali. Vsetín bude spoléhat na domácí prostředí a doma bude asi velmi silným soupeřem, kde rozhodčí občas podlehnou atmosféře. My jsme ale tento tlak ustáli, šli jsme do vedení a pak jsme vždycky dokázali na branku domácích reagovat a držet vyrovnaný stav. Dvě třetiny byli domácí aktivnější, měli odražené puky a vyhrávali osobní souboje, Ve třetí třetině jsme podle mého názoru byli v těch to situacích lepší my a byli jsme na tom i lépe fyzicky. Teď v pátek dáme klukům jen dobrovolný trénink a je před námi poslední volný víkend před startem soutěže. Hráči si potřebují dobře odpočnout, mají za sebou náročné období. V týdnu se pak zaměříme v trénincích hlavně na naši hru, budeme pracovat hlavně na přesilovkách, forčekingu i práci v obranném pásmu. Tož to Su rad ze ustálí tlak z atmosféry v přípravném zápase Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.