Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-9-2" |  vypnout filtr
 
subni | poprad
02.09.2017, 22:52
 
967 permanentek
 
nickslotr | Vsetín
02.09.2017, 22:14
 
odkaz

Asi jinej gang
 
 
johny4evervsetin | Vsetin
02.09.2017, 08:50
 
Smajlík No bude to zajímavý,sem zvědav jak to dopadne....ono se tešime na novu sezonu a k hokeji pivo a bars jaka PET lavev patří o kalíšku na Lapači už ani nemluvím.Ono se bohužel stale a všude najde nejaky IQ nula který nespolkne prohru nebo nekdy špatne rozhodnuti rozhodčího.Si představím jak tam bude šacovat 3000 našich pristi sobotu...ježiš maria...abych šel na lapač už va 12:00 hod.A bych byl zvedavy kde skončilo zboží ktere bylo vyklizeno z tašek bo večer tam veknu noha nebyla od security aspon ja sem nikoho nevidel....tož ani vodu z vodovodu na Lapač to je hnus velebnosti!!!
 
02.09.2017, 08:36
 
Reakce na Tony83: Asi reakce na toto. To si teda hodně p...
Stadion je městský a politici z radnice určují jak budou vypadat bezpečnostní opatření, takže co jste si zvolili to máte. Nezapomeňte na to až teď půjdete k volbám!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.