Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-9-23" |  vypnout filtr
 
123>
čarodějka | Litoměřice
23.09.2017, 22:17
 
...zdravím fans Vsetína,co se s námi fotili Smajlík jsou li všichni vaši fans jako vy Smajlík fakt rádi,si k Vám uděláme výjezd....
 
Inferior | Vsetín
23.09.2017, 21:04
 
tvcom sice vyladila od druhé třetiny signál, ale ten komentátor se nedal poslouchat Smajlík Příště tedy vypnout zvuk (pokud to bude stejně tragické) a doufat, že video bude hoblovat od začátku! Smajlík
 
23.09.2017, 20:57
 
Reakce na Tony83: Andrew podívej se na tabulku, jak dopa...
A taky bych doporučil si někde vyštrachat tabulku Vsetína v sezóně 94/95. Hlavně ta první čtvrtina zápasů - to byla teprv jízda..... Tohle není jenom pro onanisty odjinud, co chodí sem leštit ega zásadně a pouze tehdy, když se Vsetínu nedaří. To platí i pro místní experty, co ví koho by kam poslali, kdo by nemě a kdo měl trénovat (třeba po dvou až třech zápasech.....) a takpodobně.... Zajíci se počítají až po honu!
 
23.09.2017, 20:53
 
Andrew podívej se na tabulku, jak dopadl vloni Frýdek.
 
subni | poprad
23.09.2017, 20:51
 
Frydku o nic nejde jako farmě pšoncu z Třince nemají kam postoupit.
 
Jabba | Austerlitz
23.09.2017, 20:34
 
Reakce na shakki: Já zase nevím co vadí vám. Nikdo neček...
Cca půlka listopadu bývá takový "přelomový datum"...

Jinak já si svoje žvás... poznámky Smajlík neodpustil před sezonou, teď naopak budu fandit a blbý kecy nechám dětem. Jen poznámku - jsme jeden z mála klubů (ne-li jediný) v lize, co má ještě regulérní fórum. Tak ať ještě chvíli vydrží... Smajlík
 
Jasně, že jsem nečekal vedení v tabulce, ale VS jsem fandil ať se do WSM dostane a věřil jsem, že se bude motat nad polovinou tabulky a prohánět i favority. A ne třetí od konca, když loni tu 2 ligu tak rozmetal.
 
Muhehee | Apple
23.09.2017, 20:14
 
Nenávidíme třeba Prerof .......Frinec tu nikomu žily netrvá, tenhle pseudo klub nikoho nezajímá Smajlík Smajlík
 
23.09.2017, 20:13
 
Reakce na AndrewMASTER: Nevím co vás trápí více, že tak ...
Já zase nevím co vadí vám. Nikdo nečekal že bude Vsetín válcovat ligu. Každý tým je už etablovaný klub v lize a ví co hrát. Pamatuji na první sezonu v II. Národní. Taky velké oči a prohrávali jsme jeden zápas za druhým na začátku. Prostě se tým sedal a nakonec udělal SF. Totéž dělá současný celek, část týmu se obměnilo, nebude to rozhodně ze začátku tak klapat, možná ty dvě výhry kluky uspokojily. Nevím, to je na trenérech. Dle mého důležité bude kde tým bude okolo Prosince a věřím že se zvedne. Tým na to rozhodně má. Myslím že třeba taková Kadaň která v soutěži nemá co dělat je na větší ostudu a ještě k tomu mají zajištenou záchranu.
 
23.09.2017, 20:10
 
Nenavideny Frydek? Ten je to kazdem u p....
 
Nevím co vás trápí více, že tak startujete. Jestli, že Vsetín uhrál za poslední 3 zápasy bod, nebo že se daří naopak nenaviďenému Frýdku, nebo že zdrahlo Pivko na stadionu, aji všichni rozhodčí na světě jsou proti vám. Prostě nic nevychází. Ale stačí jediné - začít pořádně hrát.
 
johny4evervsetin | Vsetin
23.09.2017, 19:52
 
Tak dneska ti žandári pruhovany piskali i snad na zelenu když tam projelo auto...absurdita.Vono pak z 60 min hrat 20 min oslaben to ubere síli i konovi.Jinac soupeř celkem dobry na to že pry jak je mlady.TV com komentovat nebudu každy ví o co go.V pondeli na LAPACI snad nejaky bodik uhrajem,je začatek sezony,chleba levnejši nebude.VSETIN! Smajlík Smajlík Smajlík
 
No nic,vidím to tak ,že nakládačku dostane Slávka Smajlík
 
Muhehee | Apple
23.09.2017, 19:39
 
Mantinel, jeliman? .......kkt to je ...... Smajlík
 
23.09.2017, 19:36
 
Reakce na AndrewMASTER: Tj ten Vsetín vyhrál za 3 body j...
Ty jsi teda mantinel resp. jeliman č. 2. Když to někdo vyhlásil během 3 let, tak to neznamená, že to bude hned první sezónu. A hlavně je teprve začátek. Vem se prosím s Viktorkem za ruku a dej si odpich. Díky.
 
23.09.2017, 19:35
 
Abyste jako věděli, úryvek z jedné komunikace během utkání: protějškem je pan Kruk, jednatel TVcom:

Věc: Přenos Litoměřice - Vsetín
Dovolím si predikovat odpověď na nevyřčenou otázku: “My (TVcom) z těch 70 kč vůbec nic nemáme! to jde všechno klubu!!!”….. Ale proč vůbec tuhle sekající se srač*u máte VY nabídce?! Proč tuhle službu, kterou NEJSTE schopni technicky zajistit, Litoměřicím poskytujete?? To vás vůbec nefackuje hanba, když tenhle humus vypustíte do světa?
S pozdravem: Snad se chytíte za nos, xxx

Vážený pane, my jsme opravdu pouze platforma pro vysílání. Samotnou produkci a technické zabezpečení zajišťují kluby! TVCOM

A co to meni na faktu, ze to visi na vasich strankach? :-) Proc zajistujete platformu pro totalni shit a navic jeste kdyz vite, ze za to nekdo pres vas vybira penize? :-) ... Lidi chodi na tvcom.cz, tam rozkliknou zapas a NA VASICH STRANKACH klikaji na platbu :-). A mame pate kolo, lidi kvici ze plati jak pitomci za tmu nebo v lepsim pripade sekvence obrazku a vam to ale vubec nevadi a nabizite to dal :-).

Pane já chápu Vaše rozhořčení, ale svůj hněv obracejte na týmy které vysílají! TVCOM

Ale to neni rozhorceni! To je podiv nad tim, ze je vam uplne jedno na cem se podilite :-)

Dobrý den, právě že nám to není jedno, ale nechceme to vzdát! Připravujeme nějaké řešení, kompenzaci společně s kluby! TVCOM
 
ace81 | Vsetín
23.09.2017, 19:30
 
Projekt DUKLA nám ukázal, že nebudem hrát ani v pěti (10-1) na vyloučené to je fakt komedie .Díval jsem se live a díky za ten bod, protože tam se moc nedalo hrát 5-5 a ani vyhrát.Dneska paráda 1 formace.3goly ze třech.V druhé lajne citelně chyběl Poděs, snad to s ním není vážné.Neví někdo co je s ním?
 
23.09.2017, 19:25
 
Reakce na AndrewMASTER: Tj ten Vsetín vyhrál za 3 body j...
Když Budějky začali na novo v první lize, byli málem na padáka. Chce to čas. Co my víme co bude za 3 sezony.
 
Tj ten Vsetín vyhrál za 3 body jen v prvním kole, fakt vyhlásil útok na extraligu v následujících 3 letech?
 
Muhehee | Apple
23.09.2017, 19:21
 
pete221 ty na tom stadionu jsi?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.