Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-9-25" |  vypnout filtr
 
Lisaj | město vsetína
25.09.2017, 23:06
 
respekt těm co se za stavu 0:5 hecli,ostuda těm,co odešli několik minut před koncem,většina z nich teť jisto jistě budou rozumovat,brečet a nadávat zde na foru..hecujme se do Havru!!
 
25.09.2017, 22:58
 
Neddy vloni tu takový hráč chyběl, když nás masíroval bobr a nikdo si neudělal pořádek, teď ho tu konečně máme. Nevím jak ty, ale já jsem s jeho výkony spokojen.
 
pavelmikel | Vsetín
25.09.2017, 22:29
 
Nic hoši bojovat Smajlík
 
25.09.2017, 22:24
 
No, nedivil bych se, kdyby za tu "jugoslavii" prisla pokuta
 
25.09.2017, 22:18
 
Dnes to nebyl dobrý výkon, soupeř nás předčil ve všech činnostech. Je vidět, že jenom bojovností a rychlostí se zápasy v první lize nedají vyhrávat, musí tam být kvalita a síla, ale to nám zatím bohužel chybí. Doufám, že se našemu bekovi po dnešní bitce rozsvítí v hlavě a uvědomí si, že hraje hokej a není v aréně pro zápasníky a bude předvádět výkony, které od něho každý očekává. Věřím, že se brzy dočkáme lepších výkonů a body z Lapače soupeři domů vozit nebudou. Smajlík
 
25.09.2017, 21:57
 
Novák. To byl dneska ten hlavní rozdíl. Bez jediného zaváhání, dokonalá rozehrávka, všechno se stoickým klidem a přehledem. Do stavu 0:3 pro nás ještě furt bylo o co hrát. A u těch 3 gólů má 2+1. Pak se sice vytratil, ale on už ani moc hrát nemusel. Nevím jestli by furt ještě měl i na extraligu, ale tady dnesta trčel nad všema. A v té souvislosti mně právě napadá: jeden takový "Novák" i sem. Ale oni nejsou......
 
Inferior | Vsetín
25.09.2017, 21:43
 
Pozitiva - atmosféra, nesložení zbraní ani při stavu 0:5 pár minut před koncem, hra 5 na 5 (snaha střílet i ze zdánlivě marných pozic)

Negativa - přesilovky, vyhazování puků (prostě ani když jsme metr od modré, máme puk na hokejce, tak nejsme schopni vyhodit), řešení některých přečíslení, produktivita...prohraná bitka Smajlík

Bude líp. Jestliže někdo neví, na co být hrdý a prohlašuje, že už na hokej nepůjde, tak tomu už není pomoci a takového nepotřebuje žádný klub...no možná farmy by jím nepohrdly. Stačí se ohlédnout za minulostí a čím vším si tenhle klub už musel projít. Tři prohrané zápasy s favority nebo spolufavority ligy jsou oproti tomu nic. Sympatické vyvolání Srdce po zápase. Smajlík
 
25.09.2017, 21:39
 
Bude líp, chlapi, holky, věřte mi, bude líp! Smajlík potřebujeme se jen rozkoukat, vzpamatovat, a přizpůsobit se, že na příhru už nemáme 1seKundu , ale 0,5seKundy, prostě je to trochu rychlejší, že?? Bude líp Smajlík Ale sem si říkal , že je mi nějak povědomý , ten retarda ObaDal co vidí jen to co chce , a opravdové fauly přehlíží Smajlík ( 3 viděl z metru ) Nebrečím, o(ho)n nám to dnes neprohrál. Smajlík Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
25.09.2017, 21:36
 
Reakce na AndrewMASTER: Zřejmě dobrej oddíl ten Vsetín d...
Výherní fando, Vsetín byl, je a bude náš oddíl, tudíž v klidu počkáme, neboť zajíci se počítají po honu.
Tribuny jedou na jedničku, na ledě se zatím hledají.
 
Jabba | Austerlitz
25.09.2017, 21:01
 
Reakce na AndrewMASTER: Zřejmě dobrej oddíl ten Vsetín d...
Tak teda na přímo (což stejně nepochopíš), ti doporučím ke čtení (na což očividně nemáš) Františka Palackého (jo, ten divnej strejda, co je nakreslenej na tom litru) jeho pojednání "Idea státu Rakouského", které přesně větou :
"BYLI JSME PŘED RAKOUSKEM, BUDEME I PO NĚM" vystihuje výherní k*k*ty na tomto fóru.
Omlouvám se za slovník všem slušným fans...
 
nickslotr | Vsetín
25.09.2017, 20:48
 
Sedne si to,nebojím se,že ne.Dneska jsem tam chtěl rozdat pár facek lidem co tam třepali něco ve smyslu"fuj už na hokej nejdu..."
 
25.09.2017, 20:45
 
K hokeji se vyjadřovat nebudu,ten nehraju.Fandění ale dobré.
 
scouser | SVVT
25.09.2017, 20:36
 
Tu nedobytnou tvrz z Lapače určitě jednou uděláme.
.... but not yet

....... not yet.....
 
ace81 | Vsetín
25.09.2017, 20:20
 
Dneska byl obrovský rozdíl jako vždy v přesilovkách. Oni v brankovišti před Šurdou, který nic nevidí a my hrajem přesilovku po rozích, když máme střílet tak radší nahrajem.Slavia byla lepší,rychlejší a důraznější v brankovišti. Bude to težké, ale musíme věřit.
 
Zřejmě dobrej oddíl ten Vsetín dneska Smajlík
 
Jabba | Austerlitz
25.09.2017, 14:07
 
Výherním herním (ano, je to z fotbalu a vám to sice stejně nic neřekne, ale člověk by se měl alespoň snažit...) :

"Pamatuju si, že když jsem přišel do Ruska, v přípravě jsme všechno prohrávali. Petrohrad má šest a půl milionu obyvatel, skoro každý fandí fotbalu, na web Zenitu píše denně dvacet tisíc lidí. A tam jsem si mohl prohlédnout, jak mi nakládali fanoušci, dávali mi i novináři. Byl jsem první zahraniční trenér, nikdo mi nepřál. Ale já jsem si šel pořád za svým. Makal jsem, kluci makali a vyladili jsme to až v posledních čtrnácti dnech přípravy v Čechách. To byl pro ně šok, do Nymburka jet nechtěli, ale tady nám to ohromně prospělo. Zahájili jsme ligu a hned jsme porazili dva velké favority. Hráli jsme hodně útočně, spousta šancí, a najednou se začali diváci otáčet. A když jsem v Petrohradu končil, už mě nechtěli pustit.
Moc dobře vím, že říkat divákovi, aby byl trpělivý, když na to není zvyklý, je strašně těžké."

Zdroj : odkaz
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.