Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 85 (k 2.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-1-14" |  vypnout filtr
 
123>
rst | Vsetín
14.01.2018, 23:01
 
Jo a k Horčičkovi ještě: Gerard to vystihl dobře - s ním v bráně cítím větší jistotu než s M. Šurým.
Pukfuk: pozoruju, že Horčičkovi nebývale moc lidí závidí.
 
rst | Vsetín
14.01.2018, 22:57
 
* od TEBE odporné
 
rst | Vsetín
14.01.2018, 22:52
 
Gerard, Sui:
Vadí mi jeho jalovost, v mlýnici nepoužitelný, v těžkých chvílích prapor nezvedne, zvednout musí jiní, při jeho vypadnutí ze sestavy jsme zažívali bodové a herní žně.
Tak dál čekej(te) - snad se netrefí zase proti nějakým nazdárkům za rozhodnutého stavu, protože s tou Kadaní mi to přišlo jako výsměch. Smajlík

Kucharczyk je pan hráč, hráče typu Froliče potřebuje každý mančaft.
O Ostrčilovi zajímavě napsal Gerard.
Cannibal, buď rád, že nepa.atuješ Miru Ševčíka, to bys se tu upsal. Smajlík
To co jsi napsal stran Froliče, že ti řekl, tak to je odporné.
(Jsem původně chtěl naťukat něco o Z. Tabarovi a napsat kanybalovi, že Radim K. je pan hráč, a nakonec tohle.. vždy to tak dopadne. Smajlík )
 
14.01.2018, 22:40
 
Co se týká gólmanů... Horčička vyvrací pořekadlo.... "bez práce nejsou koláče"
 
14.01.2018, 22:25
 
Jasně, že to není pravda. F. nic takového neřekl. Jen jsem chtěl vědět jestli si někdo všimne toho, že jsme psal o tom proč se tady neřešil Froluv zkrat. A nevšiml...tohle nikdo neřeší, protože kdyby to nekdo odsoudil tak by ho tady za to pomalu věšeli.
 
Gerard | Vsetín
14.01.2018, 21:41
 
Reakce na sui: a Radim dle mě hraje dobře ... někdy možn...
Tak to už jsme s tím Slováčkem dva ;-). Ale je to normální, že někomu se líbí hra toho a jinému zase někoho úplně jiného. Je to jak s babama, kdyby jsme měli všichni na ně stejný názor, tak se jich pár vyvolených uš.ká do bezvědomí a ostatní zůstanou na ocet :-).

A co se týká R. Ostrčila, tak tady zase až tak úplně nesouhlasím s Tebou... né že bych byl z jeho výkonů úplně odvařený, ale přijde mi, že si svůj standard pořád odehraje a navíc je ještě jako jeden z mála obránců i produktivní. Když ho srovnám třeba Kubou Teprem, kterého už mnozí viděli pomalu v repre, nebo alespoň v e-lize, tak ...
R. Ostrčil 37 zápasů ... 4g, 13a, +1
J. Teper 30 zápasů ... 3g, 6a, -1
A to i mně se mnohem víc líbí hra Kuby Tepera, kterého považuji snad za jediného našeho ofenzivního beka, ale čísla jsou tady neúprosná. Ono si totiž někdy fakt jednotlivé hráče zaškatulkujeme podle pár úvodních zápasů a pak se na ně víc zaměříme, ať už v dobrém, nebo ve zlém.
 
Gerard | Vsetín
14.01.2018, 21:27
 
Já si náhodou myslím, že je super, že se tady diskutuje, někdy chválí a někdy kritizuje v takovém množství příspěvků a od tolika různých uživatelů :-). Jde alespoň vidět kolik lidí se tady o ten hokej zajímá a kolika lidem dění na ledě a kolem něj "nedá spát". Řekl bych, že kdyby si dal někdo tu práci spočítat počet aktivních uživatelů tady na fóru, tak že by se asi dopočítal většího čísla než je průměrná návštěvnost v Benátkách :-). Kritika je super a důležitá, ale musí být konstruktivní a na úrovni a ne urážlivá, bezduchá a přehnaná.

Kdybych měl za sebe přispět kouskem kritiky ke včerejšímu nepodařenému zápasu, tak by směřovala na trenéry a jejich, pro mě, nepochopitelnou nečinnost ve druhé třetině. Dostaneme druhý gól ze druhé pološance soupeře v zápase a systém naší hry se úplně roztříští. Každý se bezhlavě hrne do předu a jenom za pukem a vznikají postupně okénka v naší obraně a z jednoho dokonaného brejku soupeře dostaneme třetí gól. Naše hra v těchto chvílích naprosto v troskách a nedojde ze strany trenérů k žádnému impulsu. Ať už time-out, kde by hráče trochu propleskly, že už další gól do konce třetiny nesmíme dostat, žádné vystřídání gólmana, který má v tu chvíli úspěšnost snad 50% žádné promíchání sestavou apod. Pár minut před koncem třetiny dostaneme čtvrtý gól do šatny a je už opravdu po zápase. Ke změnám v sestavě a taky v taktice dojde až po druhé přestávce. Při vší úctě k Dopimu i k Jackovi v tomhle aktivním koučingu na střídačce, alespoň dle mě, mají značné rezervy.

Ad RST - souhlasím s Tebou, taky bych osobně upřednostnil Hořčičku před Šurdou, ikdyž to v jeho podání zatím u nás nebylo nic světaborného, tak pořád se s ním v bráně cítím tak nějak klidnější než se Šurdou... A naopak nesouhlasím s Tebou ohledně Slováčka, ano jeho střelecká impotence začíná být už chronická, ale já jaksi pořád věřím, že to přijde :-). A jestli to přijde a začne využívat alespoň každou třetí svou loženku, tak se máme všichni na co těšit. Jeho pohyb, rychlost a aktivita se mi fakt líbí. Vlastně se mi líbí celá jejich lajna s Poděsem a Vávrou, ale je pravda, že by jejich kreativitu a snahu měli přetavit v lepší produktivitu.

Ad cannibal - teď jsi tomu nasadil "úplnou korunu". Moc se mi nechce věřit Tvému tvrzení o Frolově názoru na Gošu, ale pokud to nedej bože je pravda, tak věřím, že až Tě příště zase potká, tak že předvede další útok na oblast hlavy a krku, tentokrát u Tebe. Protože tohle je prasárna psát tady na veřejné fórum klubu infa od hráčů na své spoluhráče. Pokud by to byla fakt pravda, co myslíš, že tohle asi udělá v kabině??? A věř, že to tady většina hráčů pročítá.

A poslední věc, opět k Tobě cannibale a ke Tvé kritice Kuchardy ... ano Radim byl možná v poslední třetině trochu podrážděný, ale alespoň šlo na něm vidět, že chce s výsledkem do poslední chvíle něco udělat. A jeho nahrávka cca. pět minut na "gól" Koptovi na 4:2, backhandem přes celou šířku kluziště byla luxusní. Škoda, že Jekel předvedl vyrážečkou absolutně neuvěřitelný zákrok a gólu zabránil.
 
sui | Zbrojovka
14.01.2018, 20:59
 
a Radim dle mě hraje dobře ... někdy možná vypadá na hřišti trošku naštvaně, ale přínos pro tým má ...
 
sui | Zbrojovka
14.01.2018, 20:58
 
já se nechci Frola nijak zastávat, ale mně se jeho hra někdy hodně na hraně líbí. On má bohužel smůlu, že hraje v obraně s Gošou. Ale já su jeho věčný kritik ..
Stejně jako se třeba s Rst neshodnem na Slováčkovi Smajlík
 
14.01.2018, 20:35
 
@rst...tady bych se s dovolením ohradil. Kritiku jsem vůči 97 měl i po vyhraných zápasech.

Možná je to tím, že je mi jeho hra prostě nesympatická...včera třetí třetinu evidentně hledal někoho koho by zprasil...spousta osekáváni, háčků apod. Ale on tak hraje. A mě se to třeba nelíbí.
Jinak k té "nedotknutelnosti" odchovanců. Nemůžeme je přece pořád obhajovat, když podávají průměrné výkony. Nebo mi tady chcete tvrdit, že Ostrčil má výkonnost na druhou lajnu? Ani Frolo nechápe, že pořád hraje tady (to mám přímo od Tomáše).
A když už jsme u Frola. Minulý týden se tady rozebírá jeho vyloučení 5+OK ve F-M. Ano ten zákrok byl tvrdý, Frolo přesně věděl co dělá. Ale na 5+OK to nebylo. A tady ho každý obhajoval a každý psal, že to faul nebyl a že si to ten frýdečák zasloužil. Ale to co předvedl včera po návratu z trestné lavice bylo hodně mimo (zákrok na hlavu a krk, dostal 2+10). Proč se nikdo neozve? Protože je "náš"? Protože děláme, že to nic nebylo? Prostě mu vypla hlava. Třebíčák v tom byl naprosto nevinně. Fandění je krásná věc...a nám to jde velice dobře. Ale možná by to chtělo trošku víc sebereflexe.
 
14.01.2018, 20:21
 
Sak tak to bylo myšleno... konstruktivní diskuze je užitečná, tak asi to tak nevyznelo Smajlík
 
rst | Vsetín
14.01.2018, 20:11
 
Reakce na Majkl111: No a ne? Čemu a komu tím prospejes? ...
Vím, že to bylo na Jabbu, ale tady to nechápu taky. Je to spíše doménou fejsbůkových diváků. Plus Cannibal, který ale přichází spíše po prohraných Smajlík
 
14.01.2018, 20:03
 
No a ne? Čemu a komu tím prospejes? Furt dokola, když se vyhraje, tak chvála do nebes, když prohra, tak naopak... k cemu to?
 
rst | Vsetín
14.01.2018, 20:02
 
Nevadí Smajlík
Já třeba s Tebou souhlasím v tom, že od "sestupových" daleko, takže super.
A play off - to mi přijde, pravda, včerejšek byl výjimkou, dávno hrajem! Smajlík
 
Jabba | Austerlitz
14.01.2018, 19:36
 
Reakce na Majkl111: Je třeba přestat diskutovat, kritizo...
"Je třeba přestat diskutovat, kritizovat a naopak zmobilizovat síly ..." sorry jako, ale tohle fakt ANO? To jako Majkle fakt? Smajlík
 
Jabba | Austerlitz
14.01.2018, 19:31
 
Reakce na rst: FansBPH: ad1: osobně bych dával přednost ...
Rosťo sory, ale na Horčičkovi se neschodneme.
odkaz
...a lepší to nebude...
 
14.01.2018, 19:31
 
Je třeba přestat diskutovat, kritizovat a naopak zmobilizovat síly k poslední a klíčové čtvrtině. Je vidět, že v každé 1/4 jsme se zlepsovali a věřím, že ten trend bude pokračovat i nadále. Postupne cíle jsou porazit konečně Přerov, doma Třinec B, sbírat povinné body a udržet postupovou 8. To zvládneme__ spolu za Vsetin do play off!
 
Inferior | Vsetín
14.01.2018, 18:17
 
Hele a co takhle vypisovat u vstupu nějaký dotazník před každým zápasem, jestli jsou lidi připraveni následně držet pusu a krok? Smajlík To mi přijde jako lehký závan jedné éry, která má k nám opětovně blíže než jindy. Chápu, že některé názory by mohly být méně radikální, více kompromisní, kultivované, ale pořád žijeme v demokracii. Vždyť právě to fanouškovství je i o tom sdělit svůj názor a ne jen apaticky přihlížet zápasu. Ostatní mohou pak posoudit na základě svých znalostí a zkušeností, jestli je oprávněný či nikoliv, ale to je vše, diskuze je potřebná.
 
14.01.2018, 18:10
 
Reakce na simir: Z posledních 16 utkání 10 výher, a to n...
...a fanoušky nechat fandit a kecaly nechat doma ťukat do klávesnice,protože když tam poslouchám lidi kolem sebe,tak vážně nechápu proč tam vlastně chodí Smajlík
 
rst | Vsetín
14.01.2018, 18:08
 
FansBPH:
ad1: osobně bych dával přednost Horčičkovi před Šurým.
ad2: nic novèho pod sluncem, přesilovky byly ZBRANÍ naposledy za Pardavého s Dopitou (jaro 01) - od těch dob v nich platí: hlavně nedostat. Smajlík
K odlehčení: vím jak to myslíš, 1. národní je oproti srandovní druhé národní superliga, přesto si dovolím tvrdit, že výlety do Uničova či Hraběti Šternberkovi ze Šternberka byly super, pro mne mnohem zábavnější než třeba ten výlet do PV, kdy nás tam kdysi bylo ´milijon´.

Gerard: příště bez toho omlouvání, zbytečné, pěkný příspěvek. Smajlík

Cannibal Corpse: co tam máš ještě? Povídej. Smajlík


------
* #21 #12 #22 byl superútok (měřeno optikou té doby) Tabara - Stuchlík - Pecivál - Hrdinové mého dětství Smajlík Smajlík Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.