Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-1-16" |  vypnout filtr
 
Gerard | Vsetín
16.01.2018, 23:16
 
Reakce na rst: Gerard: Co se týče prohry „kvalitnějšího ...
Moc hezké čtení Rosťo o jednom z opravdu největších úspěchů Vsetínského hokeje vůbec. Úspěchu, který byl později pošlapán, zadupán a znehodnocen okolnostmi, které rok na to následovaly a znamenaly naše vyloučení. Myslím, že většina současných vsetínských fandů ví o neuvěřitelných 6-ti titulech, z toho pěti v řadě, ale myslím si taky, že jich nebude moc, kteří si vybaví i tento heroický a fantastický úspěch odepisovaného týmu v podobě vyhrané baráže proti Ústí. A to navzdory tomu, že je to úspěch o pět let mladší, než náš poslední titul. Všechny tituly byly krásné, nejkrásnější pochopitelně ten první, ten naprosto nečekaný. Ale co do důležitosti, napětí a nervů z jednotlivých zápasů bych stavil na druhé místo právě tuhle vyhranou baráž. Možná společně s vyhranou postupovou baráží do extraligy. Vyhrát titul je krásné, super úspěch, ale když to nevyjde nic se až tak nestalo. Naopak baráž o záchranu, tam jde o všechno, o přežití, o budoucnost. V baráži (té o záchranu) nejde vyhrát, tady jde jenom prohrát. A odvrátit tuto prohru, obzvlášť v situaci vyloženého outsidera, navíc jak jsi trefně napsal, v atmosféře kdy náš tým hrál prakticky proti všem ... to byl teprve panečku úspěch. A že jsme k němu došli tak, že to Sasu, hlavně teda v tom posledním zápase v Ústí zavřel a zamkl na sto západů ... o to to bylo možná ještě sladší ;-).

Ono je krásné vyhrávat když jsi nejlepší, ale vyhrát, když to nikdo nečeká, navíc nikdo ti to ani nepřeje, to je teprve úspěch a zážitek. A proto jsem vždycky opatrný s různými soudy ve smyslu, to jsou haluzáci, jak tady mohli vyhrát, vždyť celou dobu jenom betonovali, pořádně nevystřelili ..., nebo vyhráli jenom proto, že naši hráli na půl plynu, nezachytal golman apod. Zbytečně to jenom devalvuje úspěch soupeře, který přijel s jasnou taktikou, zkusíme to nějak ubránit a třeba to vyjde, protože na přehráni soupeře hold nemáme kvalitu. Stejný brekot a nářek, jako třeba teď po prohraném zápase s Třebíčí jsem viděl, když jsem mrknul na fórum Budějic po naší výhře nad Motorem. Tady každý oslavoval jak jsme to odehráli perfektně, jak jsme přejeli ten nadupaný Motor a nedali jim ani čichnout a Budějičáci zas psali o totálně odevzdaném a trapném výkonu z jejich strany.

Tak tolik asi k tématu zasloužená - nezasloužená výhra a k tématu úspěch v zápase stylem není důležité jak jsme vyhráli, ale hlavně, že jsme vyhráli. Protože ačkoliv jsem rád, že Vsetín hraje letos v drtivé většině koukatelné ofenzivní zápasy, tak vzhledem k tomu, že jdeme do poslední čtvrtiny a každý bodík navíc bude mít cenu zlata, tak budu rád i za pár haluzáckých, nezasloužených výher, třeba z ledu K. Varů, Budějic apod. ;-)
 
16.01.2018, 21:20
 
Ja taky prosim .... hilfe himmelherrgott
 
sui | Zbrojovka
16.01.2018, 20:48
 
Jardo prosím jeď ...
 
 
rst | Vsetín
16.01.2018, 12:16
 
Vyhráváš ořezávátko a pastelky. Smajlík
 
palica | Vsetín
16.01.2018, 12:11
 
Je jich tam fakt 5 Smajlík
 
palica | Vsetín
16.01.2018, 12:10
 
Najdi 5 rozdílů....
 
Rst | Vsetín
16.01.2018, 11:43
 
Sui: ne ne ne, nebylo by lepší, kdybychom spadli. Nyní by to jistě nebylo tak dobré, jak to je po těch moc letech ve 2. národní.
A hlavně si můžeme říct (aspoň my a mladší), že jsme nikdy nedopustili sestup Zbrojovky sportovní cestou, což je zázrak.
 
rst | Vsetín
16.01.2018, 11:42
 
Sui: ne ne ne, nebylo by lepší, kdybychom spadli. Nyní ny to jistě nebylo tak dobré, jak to ke po těchoc letech ve 2. národní.
A hlavně si můžeme říct (aspoň já a mladší), že jsme nikdy nedopustily sestup Zbrojovky sportovní cestou, což je zázrak.
 
sui | Zbrojovka
16.01.2018, 11:23
 
Reakce na muhehee: "ukradeno" z AZ-fans : "V pátek ve Zl...
a to bylo poprvé kdy se tam fandilo Smajlík
 
rst | Vsetín
16.01.2018, 11:17
 
.. a na tom 4. zápase asi nejlepší výletní sestava v historii Vsetína. Když se ty 2 bandy (jedna co tam byla od 3. utkání a druhá co přijela na 4. zápas) potkaly a pak se šlo ve 100+ lidech na zápas, pecka. Bez jediného dresu a snad i šály. Smajlík
 
rst | Vsetín
16.01.2018, 11:04
 
* Ubla
 
rst | Vsetín
16.01.2018, 11:04
 
Sui: to jsem právě po tom tanečku s maskotem dorazil po večerní pouti Ústím až na nájezdy. A přímo na gól bráchy Jacka a pak jen nevěřícně zíral, co tam Sasu předváděl za kouzla.
Scouser: tuším, že to ale byl Richter na střídačce, ne za mikrofonem(?).
Muhehee: od drbanů z Želechovic, Otrokovic, Ua, Lípy a Vizovic to teda "sedí", ale dobré.
 
scouser | SVVT
16.01.2018, 10:47
 
Reakce na rst: Scouser: osobně řadím vyhranou barage na ...
Richter mě strašně s.ral v ´99 s tou jeho semifinálovou taktikou "zabít Čechmánka". Tenkrát jsme mu po zápase za to málem rozbili hubu. Kdyby tam s ním nebyl Zdiša, byl by asi strašný průser. Ten děs v jeho očích ale vidím dodnes. Byli jsme holt mladí a neklidní... Smajlík
 
muhehee | Apple
16.01.2018, 10:43
 
"ukradeno" z AZ-fans : "V pátek ve Zlíně hodil slavnostní buly hejtman zlínského kraje Jiří Čunek, velký fanoušek Vsetína, a to nesnesli fanoušci Ševců kteří začali skandovat VESAN!" Smajlík Smajlík
 
sui | Zbrojovka
16.01.2018, 10:37
 
jo Richter toto uměl, nějaký ten vtípek. Taky jsem se na ten zápas díval ze záznamu, mám pocit, že sme tenkrát vystřelili na branku 11 střel ... Ta baráž měla svoje kouzlo. Jen s odstupem času si říkam, jestli by pro nás tehdy nebylo lepší, kdybysme spadli. Můj úplně top zápas byl asi ten čtvrtý, který jsme vyhráli na nájezdy ... Vyrovná se tomu snad jen ten zápas v Hodoníně, kdy jsme taky vyhráli na nájezdy a vyřadili je.
 
rst | Vsetín
16.01.2018, 10:15
 
Scouser: osobně řadím vyhranou barage na roveň prvního titulu.

(A ten 6. zápas u nich, kdy jsme vyhráli 1:0, přičemž rozdíl střel na branku byl tak 50, o čemž jsem právě psal, tak fakt ten Antoš, se divím, že nás nechtěl přetáhnout hokejkou nebo bruslí v ruce vyjet po krku.. A ten Richter, jak tomu Hölzlovi vysvětloval, že Vsetín to právě hraje dobře, že „Vsetínští ví, že Hovi dnes nic nepustí, tak nač se někam hnát." Smajlík - viděno po příjezdu asi za 2 dny ze záznamu na čt4, tak jsem si mistra světa z 85. roku Richrra velice považoval. )
 
scouser | SVVT
16.01.2018, 09:54
 
Reakce na rst: Gerard: Co se týče prohry „kvalitnějšího ...
Já jsem tenkrát byl "nadoraz" už po II. třetině. Byl jsem tam s kámošem z Třince, který celou sezónu škemral, ať ho vezmu na Lapač do kotle. Když jsem pak na tribuně poslal naši flašku, kterou jsme si donesli do světa, čuměl jak puk. Ptal se, co blbnu, ale když ty flašky začaly chodit ze všech stran, hleděl s otevřenou hubou. Tehdy jsem ho poprvé viděl total našrot Po zápase mi řekl, že něco podobného eště nezažil... Za mě tento zápas určitě TOP 5
 
rst | Vsetín
16.01.2018, 08:09
 
Gerard:
Co se týče prohry „kvalitnějšího mančaftu", byla One Man Show Sasu Hoviho v baráži zcela mimo kategorie. Ústečtí fans namlsaní výkony Červenky, Antoše, Sýkory (tehdy jsem byl z jeho hry přímo unešený, v současnosti kapitánuje v Přerově) a v brance posíleni mágem Málkem
ze Slavie museli být teprve rozčarováni.
Ale mimo Sasu zaslouží i po letech poklonu celý mančaft. Situace byla na hony vzdálená té dnešní, kdy platíme za ten sympatický tým z dálného Východu, kde se i ve 21. století stále povzbuzuje hlasitěji než kde jinde a televizní a jiná média zde skutečně jezdí jak za folklórem do skanzenu a píší veskrze (dokonce i Koštuřík!!!) pozitivně.
Tehdy přesně naopak - až na pár výjimek (spolukomentátor Pavel Richter např. ) nás mimo fans VS chtěli všichni vidět ponížené a zničené. Bylo to proti všem. Navíc: z baráže se opravdu padalo. Šlo o bytí a nebytí klubu.
To byl morál!
Cosi mi říká, že Sasu mi dal na ledě gólmanskou hokejku, já ji dal tehdejší fanynce No1 Kettu a ta ji snad dala mladičkému Ufonovi na hokejbal(?)
Každopádně 1 žlutou tkaničku (vymotávali jsme je s panem L. Kondorovi snad půlhodiny před zimákem z bruslí) jsem nedal nikomu.
Dost v mých očích však tehdy stoupnul Antoš, právě po zápase před zimákem si s náma velce "užil" a ustál to. Po těch letech musím přiznat, že být hokejka a po takové prohrané válce nějací pazdráti do mě takhle rýpat, tak...


MYKY: k bodu 3:
Vylezli z nor po sto letech a někteří zejména na fb fanstr. skutečně svými imbecilními moudry dělají ostudu, čímž devalvují jinak pěkné počty VS venku.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.