Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-10-1" |  vypnout filtr
 
rst | Vsetín
01.10.2018, 20:26
 
Taky mi to bylo žinantní to těm pomalejším, co pořád vyhlíželi vyšší soutěž, napsat. (Oni ale fakt měli růžové brýle dioptrie 37 )
Mám ho ve svém all stars 08-09 - 16-17.
A je to novodobá Legenda klubu. No1(?).
Tak se zpětně omlouvám, že jsem napsal něco ve smyslu, že dokud Vaňous bude mít tak dominantní roli (1. centr), s postupem to nebude tak žhavé.
 
01.10.2018, 20:07
 
Reakce na rst: Myky: Však to taky není kritika hráčů. Di...
Zrovna u toho Vaňouse mi to přišlo necitlivé, kluka mi bylo líto, zasloužil si trochu úcty, ale omlouvat se mu asi nemusíš..
Jinak s tím Přerovem se divím, že jsou tak vysoko, očekávám, že půjdou tabulkou dolů a že je budeme konečně porážet, tak jsem hodně zvědav.
 
rst | Vsetín
01.10.2018, 19:07
 
***
Spíš než kritika vedení (těžko kritizovat někoho, kdo vytáhl ze dna sem náš klub) mělo být spíše podivení se.

 
Flasar | SFAKZZ
01.10.2018, 18:55
 
Reakce na rst: Ano, zdá se Ti to. Jsem se tu zapletl do...
Oni si to v té době vyslechli live z tribun,nepotřebovali net. Kolikrát mě bavily kriticky/humorné hlášky starých zbrojováků víc než hokej Smajlík
 
01.10.2018, 18:35
 
Jako nostalgik a pamětník (první návštěva hokeje ještě na nekrytém Lapači, další už s jasnějšími obrysy na podzim 1987 TJ Zbrojovka Vsetín- Šternberk, který hrál na dvě pětky) mi to nedá, abych nepoložil snad i zásadní otázku.
Co bude s Lapačem po případném postupu do Extraligy?
Prohlásí jej vedení "Českého hokeje", jak se teď jmenuje hokejový svaz za chráněnou národní hokejovou památku, což by jej ochránilo od všech těch pitomých úprav, které by bylo nutné provést pro zvýšení "diváckého komfortu"?
Obávám se, že takové velkorysosti a takového citu se od těch lidí ze svazu, nechci psát prasátek, asi nedočkáme...
 
01.10.2018, 18:26
 
Rosťo, mám husí kůži na zádech poté co jsem si přečetl tvůj poslední příspěvek - moc hezké (a to jsem střízlivý). A neboj jeden "dlouhán" je na cestě Smajlík
 
rst | Vsetín
01.10.2018, 18:15
 
MYKY:
Ještě
* i když musím uznat, že minulou sezónu 2. zápas doma s Přerovem je naši slušně řezali, to bylo dle mého gusta a nevadilo mi, že to nedopadlo - bylo to moc dobré.

**ještě k „před 30 lety"
To zase musím uznat, že jsem nenapravitelný nostalgik - melancholik. Když píšu, že ta utkání jsou hokeje jako kráva apod., ale stejně - kolikrát se přistihnu, že se mi v duchu promítají různé události a skutečnosti z celého toho času, který jsem tam prožil. Ale to bych se i divil, kdyby to mnozí neměli podobně - zejména díky stálosti podoby - vizuálu našeho zimáku.
A na prázdném Lapači, třeba na jaře, v létě? To už se kochám úplně a jsem ztracen. Smajlík
Všechny ty vzpomínky na tu vůni čaje s rumem, na stání bez vlnolamů, na ševce, kteří fandili při prvním finále v přecpaném a napěchovaném rožku cca v 10 lidech, na náš kotel na protější straně staďáku, když byl Lapač ještě bez sedaček ( - 1986 ) , atd. atd. Miluju to. Smajlík
 
 
rst | Vsetín
01.10.2018, 17:01
 
Myky: A na adresu kterých hráčů píšu kritická slova?
Co si pamatuju, tak jsem se jen některým diskutérům snažil kdysi vysvětlit, že dokud bude Vaňous v první lajně, s postupem to nebude tak žhavé, a pak v současnosti loni jsem láteřil na Slováčkovu jalovost, že by si takové neproměňování šancí mohl útočník elitních 2 útoků odpustit.
A ano, přivítal jsem po příchodu trojice Protaseňa, Kopta, Beránek posazení #26 na lavku - najednou všechno klapalo.
Na víc hráčů, co bych nějak kritizoval, si nevzpomínám.
-----
Mně přijde, že se mě snažíš dostat někam, nevím přesně kam.
Tak jenom abys věděl - po postupu jsem byl z KAŽDÉHO zápasu, kterému jsem byl přítomen, doslova unešen a nadšen.
Jsou to fakt hokeje jako kráva, mnohdy famózní záležitosti.
Své dělá i zimák a lidi, bez nich by to bylo, resp. hrát se to v nějaké komorní aréně, bylo by to tak desetiprocentní proti tomu, jaké to dokáže být v naší stodolce.
Smajlík
(Že se tu skoro pokaždé zapletu do diskuze, mě taky moc netěší, neboť mnozí, kteří se naučili číst, ale ne psát, si rádi rýpnou, ale sere pes; jednou jsem tam nechal kus života a rád si o tom podiskutuju.
Všimni si, že většinou reaguju, jen když se mě někdo optá, příp. mi napíše odkaz na statistiku, jako včera Majklos. Měl jsem mu napsat jenom O.K.? Nebo nepsat nic?Sorry, takhle to neumím. Tak když tak to roluj.
 
rst | Vsetín
01.10.2018, 16:35
 
Myky:
Však to taky není kritika hráčů.
Divím se vedení, že to tak +-10 let stavíme na o hlavu menších typech.
Ale zvykám si.
 
01.10.2018, 16:21
 
Reakce na rst: Ano, zdá se Ti to. Jsem se tu zapletl do...
Nejsou lidi jako lidi. Jde mi o to, že ty tady na adresu některých hráčů píšeš taky dost kritická slova. Někdy je to zbytečné. Když někdo málo střílí, nebo nepomáhá v obraně, asi na tom může zapracovat, ale těžko obránce vyroste o 10 cm.
 
Rst | Vsetín
01.10.2018, 14:46
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Tohle si -rst- s úsměvem pře...
Richard Bláha je pseudonym nějakého drozda ze svazu...
 
rst | Vsetín
01.10.2018, 14:43
 
Reakce na MYKY: No já ti nějak nevím, zrovna ten Goiš je...
Ano, zdá se Ti to.

Jsem se tu zapletl do diskuze s Novýma teplákama, kterým jsem vysvětloval, že i když se nedaří (pokud si pamatuješ, před 3 koly bylo vše jinak), netřeba panikařit, protože všechno je lepší, než jít doma na Jičín nebo Hradiště.
Před těmi 3 koly diskutéři láteřili a jeden se mne dotázal jak to bylo kdysi dávno, jestli lidi taky tak nadávali, když se nedařilo. Napsal jsem, že před těmi 30 lety nadávali taky (prohru v Ústí by označili za výcvik blbců), ale že Štefl se Šůnou (Olin, znáš jej asi spíše, když už bafuňařil, a Petr Propš, nyní ředitel zimáku, čísla měli 9 a 10) neměli tu bezva možnost si po prohře přečíst o sobě, že to hrajou jak ponocní. Ještě jsem napsal, že jsem rád, že net neexistoval na podzim 94, protože sám nevím, nenapsal - li bych na adresu Vlachů a Čechmánků něco, čeho bych později litoval.
Nevím, o co Ti jde, ale říkáš, že Přerov to hraje jinak (než před 3 nebo 30 lety?), takže taky díky za info.
Realita mi přijde taková, že po 2 prohrách lidi nadávají na hráče, po 3 výhrách odpustí těm samým všechno. Před 30, před 3 lety i dnes.

 
Tohle si -rst- s úsměvem přečti
odkaz
...a diskuzi jen opatrně, i mě z toho skoro šlehlo :
"...Piráti mají i mladé hráče a ti potřebují klid a ne nervy hned na počátku dospělého hokeje. Dejte tomu čas. A tím jsem si přihřál svoji polívčičku. Bez uzavření soutěže to bude mít každý klub v takovéhle situaci těžké..." Smajlík
 
01.10.2018, 13:59
 
Hokej.cz nabízí pohled na dění v Chance lize. Do sestavy měsíce zařadil do branky Daniela Dolejše ( jeho statistiky mu zkazil duel na Lapači) do obrany Aleše Pavlase, Ondřeje Slováčka, do útoku Branislava Rehuše, Petra Vampolu a Matěje Pekra.
Super Ondro! Kdo by to byl dříve řekl . . .
 
01.10.2018, 13:27
 
Reakce na rst: Majklos: děkuji za info. Mám si to tedy v...
No já ti nějak nevím, zrovna ten Goiš je sice nepříjemný hráč a chodí před golmana, ale má 180cm a žádný obr to není. Celkově ten kádr mají postavený už jinak. S mi zdá, že pořád žiješ někde před třemi lety, jindy před třiceti, ale realita je jinde.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.