Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-10-17" |  vypnout filtr

Reakce na jaro_mír: Prosím našel by se odkaz? Jen tak pr...
Šířeji tam mluvil o třech hráčích: Kohnovi, někom a právě Slováčkovi. Já si to fakt po těch 2 prodlouženích po dlouhé době přečetl... Někdy to tu otrocky ten úryvek přepíšu, pokud nebude redakce rychlejší a nehodí tu to někdy celé.
----------
Někdejší oblíbenec vsetínských fans Karel Buřič dnes slaví 61 let. Smajlík

17.10.2018, 23:14

Chlapi to chce klid, druhým rokem hrajeme profesionální soutěž a tak si to užívejme, letos po těžkopádném rozjezdu hrajeme dobrý hokej, sbíráme body (po první 1/4 solidních 27b), ale nejsme kapela, abychom furt vyhrávali. Dnes přijel soupeř, který byl dvě třetiny prostě a jednoduše lepší (jak psal Jack, tak po posledních náročných utkáních zřejmě došla šťáva a i z toho taky pramenily naše fauly). Až opadnou emoce, tak to soudný fanoušek musí uznat Smajlík Dnešní zápas hodit za hlavu a v sobotu je potřeba ogařiska znovu podpořit. Jo a souhlasím se Zelím, že je naprosto tragické házet na led nějaké kelímky atd. Emoce k tomu patří, ale chovejme se jako lidi, nyní samozřejmě přijde pokuta a zase tady budeme brečet, že si na nás svaz zasedl. Něco mi říká, že bude v akci náš nový kamerový systém. Smajlík

malyprcek | Vsetín
17.10.2018, 23:03

Každý kdo tam dneska byl musí uznat, že Motor byl přece jen o něco lepší, ta 3.třetina byla fakt šílená.. sice si myslím, že za dnešní zápas bychom si aspoň bod zasloužili, ale bohužel.. hlavně se z toho nepo.. a podporovat kluky dál Smajlík

17.10.2018, 22:47

Reakce na jakaka: dneska chybělo v hledišti ještě 6941 d...
Jo,tohle je proste uz dlouholete tema a je to podle me jenom ostuda klubu a nebo mozna proste 1000 lidi nejakym zpusobem chodi "zadarmo a bez listku" Proste neni mozne aby byla pouze 60% kapacita stadionu zaplnena divaky.To musi videt kazdy..

17.10.2018, 22:36

Reakce na romanfrajer: A ten počet diváků byl opět úsměv...
dneska chybělo v hledišti ještě 6941 diváků ,aby mohlo být vyprodáno.a to samozřejmě nepočítám balkóny Smajlík

17.10.2018, 22:29

A co s tím udeláš? Hodis na led flašku a tím se to vyřeší?

romanfrajer | VHK Vsetín
17.10.2018, 22:26

A ten počet diváků byl opět úsměvný, kdy ohlásí vyprodáno? Až nastoupí Jágr a bude se mačkat 8000 ovcí?

17.10.2018, 22:15

Ale blbost, nejsem sám, kdo vidí, jak foukači umí tahat za nitky a písknout, když se láme chleba, už se to táhne od vyřazení z extraligy, stal se z nás nepohodlný klub pro čecháčky, neradi sem jezdí, je to daleko, vyhecovaná atmosféra, ve 2.lize nám to zase dávali sežrat nevyplacený Smeták či havířovský Šutara, to byly díla, hlavně venku.

pavelmikel | Vsetín
17.10.2018, 22:11

Dnes krásný zápas Budějovice ukázali proč jsou první my jsme byli velmi dobrý soupeř. Uvidíme sezóna je dlouhá a nikde není napsané že i náš výkon příště nebude o ten chloupek lepší a Motor porazíme...

Motor byl dneska lepší od druhé třetiny a celkem zaslouženě vyhrál.Jenom mě mrzí,že to muselo zase rozhodnout to největší vemeno a ještě to náležitě oslavit.Jinak Gaba chytal fantasticky.

17.10.2018, 21:53

Je ten clanek nekde cely ?

Gerard | Vsetín
17.10.2018, 21:47

Reakce na romanfrajer: Klídek Žeryku, mít takovou podpor...
Nemá moc cenu s Tebou teď debatovat. Jsi zaslepený svou pravdou zarytého fandy, podle kterého je Vsetín, bez podpory soupeře ze strany rozhodčích, neporazitelný.
Zkus se v klidu, již bez emocí podívat zítra na záznam a uvidíš, že Budějky hold od druhé třetiny byly lepší a že vyhrály zaslouženě. A když budeš objektivní, tak přijdeš na to, že pruhovaní udělali podobné množství chyb na obou stranách.

Jo a jenom pro Tebe, poměr vyloučení byl 9:7, z toho po jednom na obou stranách za vyhozený puk, plus náš Mikuš za jednoznačné posunutí branky. Takže na fauly 7:6. Kámo, přesilovkami ty střely Budějkám neskákaly.

Jak psal v hodnocení zápasu i Jeck, jako by nám trochu od druhé třetiny chyběla energie. Poslední zápasy šly hodně rychle za sebou a všechny se v závěru hrály na dřeň. Náš výkon byl i přes prohru velmi dobrý, tak nevěšme hlavy.

17.10.2018, 21:36

Reakce na ace81: Mě fakt nevadí Karafiát, mě vadí střída...
Sorry, ale je zajímavé, že atmosféru v týmu řeší hlavně ti, kteří do kabiny vůbec nevidí. Karafiát je bojovník a chce hrát za Vsetín. Podle původních dohod by měl být už na zbytek sezóny náš. S Gottwaldovem byla dohoda na deset zápasů v sezóně za berany, zbytek u nás.

Neřešte proto atmosféru v týmu, která je mimochodem velmi dobrá a radujte se radši z kvalitních výsledků a výkonů!!!

Riise | =M=/Brno

Reakce na Gerard: Jasně frajere, pohyb jsme měli rovnoce...
Jsem rád, že existují i soudní fanoušci Vsetína Smajlík Bojovali jste, ale od druhé třetiny už jste tahali nohy a byli všude pozdě. S naší "produktivitou" to klidně mohlo i do nájezdů, ale výsledek líp odráží předvedenou hru. GL do dalších zápasů Smajlík

17.10.2018, 21:35

Klídek Žeryku, mít takovou podporu foukačů v zádech a hráli přesilovky, taky by nám ty střely na bránu naskákaly jedna radost, to jsme klidní...

17.10.2018, 21:27

Reakce na romanfrajer: Gerard: meleš kraviny, pohyb jsme...
Jasně frajere, pohyb jsme měli rovnocenný a proto nás Motor dvojnásobně přestřílel ;-). Já prostě nedokáži pochopit, že za každou naši porážku můžou buď neschopni naši hráči, nebo podmazaní rozhodčí. Mně osobně přišlo, že daleko hůře pískali minulý zápas se Slávií, tam se ale nakonec podařilo vydřít vítězství a tak byli všichni spokojení a nikdo pruhované neřešil. Vyhrálo se, tak všichni byli schopni ocenit i kvalitní výkon Slávie. To že dnes byl Motor ještě o level lepší než sobotní Slávie, to už "neocení" skoro nikdo. Prohrálo se, tak je třeba najít viníka.

A co se týká házení konfet po gólu, tak to jde s přihmouřeným okem přehlídnout i na svazu, protože je to na oslavu gólu a je to i efektní. To že je to nebezpečné, když kousek papírku zůstane přilepena na ledě je věc druhá. Rozhodně se to nedá porovnat s buranským házením kelímků a petek po rozhodčích a hráčích po obdrženém gólu, nebo sporném verdiktu.

ace81 | Vsetín
17.10.2018, 21:25

Reakce na Okvhk: Ace81 fandi vsetinskemu hokeji : a koho...
Mě fakt nevadí Karafiát, mě vadí střídavé starty(1x za 5 zápasů) to fakt nedělá dobrou atmosféru v kabině.Já bych tam místo úplně neviditelného Kuronena dal našeho nej střelce min sezony - Březinu, alespoň tam může hrát každý zápas a sehrát se s kluky v první lajně.On gola dát umí-to už předvedl mnohokrát ve vs.dresu.

17.10.2018, 21:16

Pamatuju taky dobu, kdy jsme po každém gólu zasypali led ruličkama z kasovky a sbíralo se to 5 min. a nikdo to neřešil. V poslední době provokatér Řezníček, který jako hráč pil krev všem soupeřům a fanouškům dělá kozla zahradníkem a bude všem diktovat, jak se mají chovat, zvedat pokuty a dělat si z toho byznys a jen se směje, jak se spirála rozjíždí, fujtajbl.