Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-10-18" |  vypnout filtr
 
12>
palica | Vsetín
18.10.2018, 21:45
 
Vinny je srab. Měl říct na plnou hubu, že jsme komplet deb.ilové...
 
rst | Vsetín
18.10.2018, 21:37
 
Reakce na scouser: Víš, co je zajímavé? Že si na ten náš...
Trefa!
(Mně už při naší první sezóně mezi smetánkou v 94-95 přišly elh tábory proti našim tradičním Havířovům, Přerovům a Hodonínům jak vemena).


Ale jinak jste se pustili do Lehké Topné Igelitky pěkně. To jste neměli dělat, mohl nás tu bavit do Vánoc.
(Aby si můj příspěvek někdo nevyložil jinak, ale tak je tu spousta nových nicků, že ano, tak tedy: házení věcí na led mimo konfet a argentiny po gólech a úvodním bully mi přijde mimořádně trapné, nadávání na rozhodčí ještě trapnější, vypisování na jejich adresu na fórech a na fb pak nejtrapnější. )


VOJTA SLAVIČÍN M:
Hele ale pokud si na sobě neměl dres po kolena, nejsi u mě žádnej budějckej fanoušek!!!
 
scouser | SVVT
18.10.2018, 21:01
 
Reakce na VojtaS.: Paráda, hoši. No tak jste mě odhalili...
Víš, co je zajímavé? Že si na ten náš "fanatismus" stěžujete jenom vy z Čech. Nikdy jsem nezaregistroval, že by tu kňučel kdokoliv z Havířova, Prostějova, Frýdku nebo Přerova. Po postupové baráži tu brečeli z havlbrodu, loni Vary, letos zase vy. Přitom o co šlo? Dle našich měřítek se každému, kdo tu nedostal přes hubu dostalo v podstatě přátelského přijetí. Asi to ber tak, že mentalita a temperament nás Valachů, je od té vaší poněkud odlišná. Dál to nemá cenu řešit.
 
scarbi | Vsetín
18.10.2018, 20:41
 
Nechápu, proč někdo chodí na hokej a potom si stěžuje, jak se na hokeji fandí? Proč tam tedy chodí ... ? Může zvolit např. krasobruslení, tam se žádných "vulgarit" nedočká!
 
18.10.2018, 19:43
 
čao
 
VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
18.10.2018, 19:32
 
Paráda, hoši. No tak jste mě odhalili, mně jde celou dobu vlastně o to, aby se u vás hokej vůbec nehrál, nebo aspoň bez diváků, a pokud dokonce s diváky, tak potmě a s vypnutým zvukem. Blahopřeji a děkuji za plodnou a konstruktivní diskusi. Adios. Smajlík
 
18.10.2018, 18:42
 
A já bych doplnil scousera, možná by se ani nemuselo přihlížet celému zápasu. Stačí jen na chvíli nahlédnout, nejlépe o přestávce, když jsou hostující hráči v šatně a pak se, ještě než rolba naposled objede hřiště, zase tiše vzdálit...
 
scouser | SVVT
18.10.2018, 18:00
 
Já bych Vojtu ještě doplnil - taky by se nemuselo řvát v kuse celý zápas. Stačí tak jednou za pět, deset minut. Hosty to stresuje. Smajlík Smajlík
 
Lisaj | město vsetína
18.10.2018, 15:38
 
Prospalovy respekt...
 
Lisaj | město vsetína
18.10.2018, 15:38
 
Vojta , moralizuješ tady celou dobu. Vsetínského fanouška změnit nemůžeš,né že nechceš a co nám má svaz přehlížet? nadávky nesoucí se z tribun? nebo jak ty tvrdíš náběh na rozhodčího? chodíš na vesnický fotbal? tam se sudím dějí horší věci Smajlík jestli si myslíš že tohle všechno ke sportu nepatří tak si stejný ocas jako ti na tom svazu,no a jestli u vás policajti někoho seberou za ,,náběh,, na rozhodčího,tak lituji kraje ve kterém žijete..
 
 
18.10.2018, 12:52
 
Reakce na VojtaS.: Asi jste to někteří přehlédli, tak zn...
Vojto, chytrému napověz, hloupého kopni. Co jsi potřeboval sis tu napsal, tak ze sebe přestaň dělat trotla a vrať se do Čech. Někdy jsou mimoni jako ty roztomilí, někdy k smíchu a někdy na přesdržku. Ty patříš do té druhé kategorie. Termín "mírně zfanatizované publikum" je super! Smajlík Už jsi někdy viděl mírně přejetou kočku, mírně snězenou večeři či mírně zbouchnutou holku? Na Lapači Tě kdykoliv rádi uvidíme, jen s sebou příště nezapomeň plenu a diazepam. A při nejbližším "individuálním vřelém setkání na hajzlu" vyřiď Řezníčkovi uctivé pozdravení.
 
VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
18.10.2018, 12:44
 
Reakce na Plha: Vojtěchu, ty si poněkud protiřešíš ... a...
Myslel jsem to, že ho nechci měnit o 180 stupňů. S těmi Čechami tě asi nechápu, ale myslím, že se svět nezboří. Mějte se a 12. 1. naviděnou. Smajlík
 
Plha | SVVT
18.10.2018, 12:36
 
Reakce na VojtaS.: Asi jste to někteří přehlédli, tak zn...
Vojtěchu, ty si poněkud protiřešíš ... ale pokuď máš potřebu trestat, napiš p. Řezníčkovi a on to vyřeší Smajlík
PS: v "Čechách"? ... to jsi mě pobavil Smajlík
 
VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
18.10.2018, 12:03
 
Asi jste to někteří přehlédli, tak znovu: Moralizovat ani měnit vsetínského fanouška rozhodně nechci. Zrovna mně osobně je mírně zfanatizované publikum jako šestý hráč na ledě poněkud bližší, než to západní "korektní" fandění. Jen jsem říkal, že se sprosťárnama a agresivitou by se to nemělo přehánět, protože včera to rozhodně nebylo ani na sprosťárny směrem k Motoru, ani na házení bordelu na led a střídačku, ani na naběhnutí nějakých šedých hovad na rozhodčí (stát se tohle v Čechách, skončili ti dva v poutech). A opravdu mě dokáže naštvat, když vám tohle svaz přehlíží, a někteří z vás na něj dokážou ještě nadávat...
 
jeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
18.10.2018, 11:37
 
Reakce na BohseOnkel: Vídím, že vy už jste tak daleko v ...
...tohle fakt není kanál, ale veřejné diskusní fórum a já tvou diskusi tak nějak postrádám! :(
 
BohseOnkel | Ohrada
18.10.2018, 11:17
 
Reakce na Jeníček: ...když již jsi sklouzl k tomu análu....
Vídím, že vy už jste tak daleko v divácké korektnosti, že ani neposíláte lidi do pr..le.
 
Jeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
18.10.2018, 11:13
 
Reakce na BohseOnkel: Di do pr..le...
...když již jsi sklouzl k tomu análu.. měl bych skromný dotaz! Byl jsi zplozen přirozenou cestou a nebo tě rovnou vylovili z kanálu? Smajlík
 
Inferior | Vsetín
18.10.2018, 11:12
 
Radeji zensenovy caj nez Budvar Smajlík Vojtech by mel opet na Valassko prijet, az bude pripraven.
 
18.10.2018, 11:10
 
Reakce na VojtaS.: S touhle logikou bys mohl také argume...
Děkujeme Vojto za fundovaný a moderní názor. Nastavil jsi nám zrcadlo a ten obraz je zdrcující. Nepochybuji, že většina zdejšího zaseklého publika (mě nevyjímaje) byla hluboce zasažena a zbytek týdne stráví konstruktivním přemýšlením, jak své chování zlepšit, aby to lépe odpovídalo standardům vyspělého moderního fandovství. Hlavně ta slušnost, ta především :( Možná i zavést na Lapači prodej ženšenového čaje by mohla být cesta správným směrem. Každopádně ještě jedno zahanbené díky a poklona. Snad jen o svých individuálních vřelých setkáních na hajzlech piš příště radši do rubriky "Láska, sex a trápení".
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.