Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-10-24" |  vypnout filtr
 
123>
24.10.2018, 23:34
 
No, na videu je vidět několik zásadních věcí.

2 hráči Kladna skočili na led aby nahradili spoluhráča který neměl helmu. 2 tam skočili omylem protože ten blíž naší střídačky nakonec udělal oblouček zpátky aby sa vrátil na svoju střídačku.

Celé naše přečíslení viděl čárový a hlavní rozhočí jak na dlani , takže o nejaké ztrátě puku z dohledu nemože byť ani řeč. Neskutečný otazník visí akorát nad tím proč to ten čárový mamlas odpískal tak brzo, když asi 99% normálních rozhočí by ponechalo výhodu a případné vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě by nechalo až popřerušení hry.

Pochopil bych pivní sprchu na rozhočí nebo střídačku Kladna , ale nechápu proč tolik lidí házalo kelímky a flašky na svoje vlastní hráče. Nechcu házat všecky do jednoho pytle, ale příde mně že nekteří mladí (možná eště základkou povini) si myslíja že si můžou dovolit úplně všechno.

Nechápu proč Cikánek po obdrženém golu vystartoval na rozhočího, protože právě rozhočí dneska Kladnu odpustili tolik držení našich hráčů u mantinelu, že to až snad možné nebylo.

Jinak pochvala našim ogarom za to že udržali nervy na uzdě a nenechali sa vyprovokovat k vylúčení protože právě na to Kladno čekalo aby přidalo druhý gol. Takže za disciplínu a víru v obrat pochvala
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
24.10.2018, 23:06
 
Nehledal jsem to teď v pravidlech, ale více hráčů na ledě se vždy přerušuje hra okamžitě a nedává se výhoda (kupříkladu nevím, zda třeba v prodloužení tomu není jinak). Bohužel, když jsem se na to podíval v klidu tak je vidět, že čárový přerušuje hru ještě před gólem. Moc spíše nechápu hlavní, že tam jen stáli a neutli to hned v zárodku.

Spíše než cokoli jiného, bych se pozastavil nad smysluplností tohoto pravidla a možná i zneužitelností.

To, že to Kladno udělalo úmyslně je dle mého hloupost, v zápalu boje tam chtěl skočit co apap, a ten druhý hned jak to viděl tak se bral zpět na střídačku.
 
sui | Zbrojovka
24.10.2018, 22:58
 
Tak stridani to bylo divoke, ale zadnou podpasovku bych v tom nevidel. Ja hvizd caroveho neslysel...
 
Gerard | Vsetín
24.10.2018, 22:48
 
Reakce na VSH: Pravidla hovoří jasně : 1. měla být pone...
Nemyslím si, že tohle bylo úmyslné špatné střídání, aby to pravidlo 173/II mohlo být uplatněno. Navíc úmyslné špatné střídání není přesně v pravidlech specifikováno, tak to bude vždy na posouzení rozhodčího.
 
VSH | Jedině VSETÍN
24.10.2018, 22:39
 
Pravidla hovoří jasně :
1. měla být ponechána výhoda pro Vsetín
2. pokud by Vsetín nedal gol mělo být podle pravidla č. 173 / II. nařízeno trestné střílení ve prospěch Vsetína
3. pokud by trestné střílení Vsetín neproměnil, pokračuje se ve hře 3 na 3.
Vylučovat se vůbec nemělo, tato čtverka pruhovaných je na odebrání papírů.
 
24.10.2018, 22:34
 
Ještě že se spravedlnost nakonec ukázala. Na to, že tam pískají čtyři rozhodčí, tak zase takový závar tam nebyl, aby se tato situace nedala posoudit lépe. Ano, byla to chyba čárových rozhodčích, ale řekl bych, že se běžně stává, kdy hlavní rozhodčí opraví verdikt čárového.
 
Gerard | Vsetín
24.10.2018, 22:32
 
Reakce na scouser: Na okraj podotýkám, že o rozhodčích j...
Na hokej.cz už ta situace je a myslím si, že je tam úplně přesně vidět, že to bylo přesně jak jsem popsal. Byla to situace, kdy by ke střídání vůbec nedošlo a vracející hráč by se určitě snažil zapojit do bránění tohoto přečíslení. Nicméně protože v souboji za bránou ztratil přilbu, tak to musel vzít na střídačku a v ten moment tam místo jednoho hráče za něj skočili dva. Určitě v tom ale nebyl úmysl, ale chyba střídačky která se stává a se kterou v této sezóně máme na Vsetíně bohaté zkušenosti ;-).
Na zimáku jsem byl v prvním okamžiku nas.raný i já, protože jsem to přerušení nezaznamenal, ale na tom záznamu je dobře vidět, že čárový, který celou situaci měl jako na dlani opravdu předčasně hru přerušil.
 
scouser | SVVT
24.10.2018, 22:21
 
Reakce na Gerard: Sorry scousere, ale opravdu si myslíš,...
Na okraj podotýkám, že o rozhodčích jsem tu nenapsal ani slovo. Je na názoru každého, jaký obrázek si z té situace udělá. Já jsem viděl hlavně to, že v momentu, kdy se jelo 2 na 1 skočili na led (pokud jsem to dobře zaregistroval) snad tři kladeňáci v situaci, kdy moc dobře věděli že tam ještě nemají co dělat, neb střídající spoluhráč byl od střídačky na hony vzdálen. Tady přece vůbec nejde o to že jsme nakonec vyhráli, protože co kdyby ty nájezdy vyhrálo Kladno? Pak by ten druhý bod brali právě kvůli této situaci, že?
 
Gerard | Vsetín
24.10.2018, 22:14
 
Jinak byla by škoda, kdyby se pro řešení této nešťastné situace opomnělo vyzdvihnout velice hezké a podařené choreo na začátku utkání Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
24.10.2018, 22:12
 
Reakce na scouser: Pakliže skutečně platí, že hra se v s...
Sorry scousere, ale opravdu si myslíš, že v té rychlosti, zápalu a vřavě stihl dát jejich trenér pokyn hráčům aby tam naskočili ve čtyřech Smajlík ? Nezlob se na mě, ale to je totální blbost. Ta situace pokud si ji správně vybavuji nastala tak, že naši ujeli dva na jednoho, do toho se vracel za touto trojicí asi s pěti metrovou ztrátou kladeňák bez přilby, který musel střídat. Za něj správně naskočil z prvních vrátek jeden hráč a v zápalu boje z druhých vrátek blíže brány hráč druhý. Nehledal bych v tom úmysl, spíše zmatek způsobený to ztracenou přilbou Kladeňáka.
 
Gerard | Vsetín
24.10.2018, 22:04
 
Kuwa chlapi, nebuďte zase přehnaně ubrečení. Chyby rozhodčích se holt stávají a to že občas nejsou uznané góly pro chybně předčasné přerušení hry je bohužel běžné na všech úrovních, od žáčků až po zápasy na mistrovství světa. A to ať už je to z důvodu odpískání příliš hráčů na ledě, nebo ještě častěji protože rozhodčí ztratí volně ležící puk z dohledu. Pokud jeden ze čtyř rozhodčích opravdu pískl ještě před dosažením gólu, tak rozhodnutí o neuznání gólu bylo jediné možné a správné. Jsem přesvědčený, že tohle předčasné přerušení mrzelo i samotné rozhodčí, protože to mohlo zbytečně ovlivnit výsledek zápasu. Naštěstí nakonec spravedlnost tentokrát nezůstala slepá.
 
Lisaj | město vsetína
24.10.2018, 22:03
 
a díky za spolupráci při choreu..
 
Lisaj | město vsetína
24.10.2018, 22:02
 
lidi,píšu to asy po tísící,nejsem zastánce házení bordelu na led,ale když už,tak to ku*va házejte na druhou stranu a ne po našich hráčích,! uplně zbytečně tam dnes dostali strašnou dardu od piv atd. .... hecujte se do Havru!....
 
sui | Zbrojovka
24.10.2018, 21:56
 
to je samozřejmě špatně, ale za to Dědek taky nemůže. Rozhodčí dnes udělali velkou chybu, ale dva body máme.
 
scouser | SVVT
24.10.2018, 21:52
 
Reakce na sui: Dědek za to nemohl, byla tu chyba čárovýc...
To je sice na jednu stranu pravda, na tu druhou je ale třeba se zamyslet, jestli je ok, že klub, který neporuší žádné herní pravidlo, přijde na celou sezónu o trenéra a 80tis (podotýkám, že jeden z návrhů zněl na vyločení junků ze soutěže) a na straně druhé se mávne rukou nad klubem, kterýí se pokusil hrubě ovlivnit výsledek zápasu.
 
sui | Zbrojovka
24.10.2018, 21:38
 
Dědek za to nemohl, byla tu chyba čárových .... na štěstí byla spravedlnost doma ...
 
ace81 | Vsetín
24.10.2018, 21:35
 
Dědek, to je záruka kvalitního výkonu.Už,aby šel do extraligy za Mrkvou Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
24.10.2018, 21:28
 
A pan Jágr si musel po Porubě dojet do Kladna pro nové plínky a radši zůstal doma, aby na něj neukápl hlt piva... Smajlík
 
Vlach18 | Vsetín
24.10.2018, 21:27
 
Máte pravdu pánové....zajímalo by mě, jak by to dopadlo, kdyby Kladno vyhrálo...
 
24.10.2018, 21:16
 
Je to blbé pravidlo .. Tak jak blbé pravidlo u junků... Nyní to vyl jasný úmysl ovlivnit hru. I tak se dá na to dívat. Ne fair-play ..
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.