Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-10-28" |  vypnout filtr
 
Gerard | Vsetín
28.10.2018, 22:26
 
Reakce na romanfrajer: Pokud vím, otřel se o mě první on...
Těma dvěma smailíky nad Tvým uslzeným komentem se o Tebe fakt nemístně a tvrdě otřel :-).
Co se týká rozhodčích, tak snad všichni víme, že jejich kvalita není nikterak vysoká, ale budeme-li každou porážku házet na ně, tak se nikam neposuneme. Navíc díky početné plačící skupině na FB už začínáme mít pověst nejukřivděnějšího týmu soutěže.
To, že si na rozhodčí postěžoval i samotný Dopi mě osobně spíše zamrzelo, než že bych tomu dával nějakou velkou důležitost. Kdyby to řekl po vyrovnaném zápase, ve kterém by soupeř rozhodl ve sporné přesilovce minutu před koncem, tak bych to bral jako výrok vyřčený v emocích. Ale v Havířově jsme neodehráli vůbec dobrý zápas, v podstatné části zápasu nás domácí přehrávali, dvojnásobně nás přestříleli ... Tahle porážka, tak jako i ta od Motoru, rozhodně nejde za rozhodčími.
Já osobně jsem zatím s vývojem sezóny spokojený, ale v žádném případě se nemůžeme uspokojit současným postavením v první trojce. Dvě, tři porážky a jsme na hraně play-off. Soutěž je víc než vyrovnaná a podcenit nejde nikoho, ani Kadaň, ani Ústí, ani Havířov, který nám už sebral pět bodů a dlouhodobě z jejich hokejem máme problémy.
Zatímco loni mi přišlo, že jsme měli problém především s domácími zápasy, přičemž z venku jsme vozili body docela pravidelně. Tak letos mi přijde, že doma si ty zápasy především díky výrazně zlepšeným přesilovkám celkem v pohodě uhrajeme, ale venku máme dost velké problémy a to především se skórováním. Až na úvodní, divoký zápas v Prostějově jsme nebyli schopni dát víc než tři branky. Poslední čtyři zápasy to máme 2, 1, 1 a znovu 1 gól.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
28.10.2018, 21:17
 
Pokud vím, otřel se o mě první on, tak jsem mu napsal svůj názor. O rozhodčích mluví v posledních zápasech podobně i Dopita s Jenáčkem, takže nejsem sám, kdo to vidí. To, že jsme nejvíce vylučovaný tým z celé ligy, asi nebude náhoda. Nevěřím, že hrajeme tak nečistě, nebo zákeřně.
 
Gerard | Vsetín
28.10.2018, 20:43
 
Reakce na romanfrajer: JRfromBK... ty se tu moc neroztah...
Hej frajere, neztrapňuj se tu neustále, nejdříve tady předvedeš výlev největší plačky, jak nás zas a znova porazili ti pruhovaní darebáci a jak si Havíři na nás museli pozvat dvě posily z Olomouce. A teď se tady budeš ještě nesmyslně otírat o jednoho z mála rozumných přispěvatelů z řad našich soupeřů, o JR. Hoď se do klidu a zbav se konečně toho ublíženeckého mindráku, včera Havíři vyhráli naprosto zaslouženě. A jestli to bylo především jejich kvalitou, nebo jejich větší touhou vyhrát tento pro ně sváteční zápas, nebo našim nemasným, neslaným, bezkrevným výkonem je více-méně jedno. Holt se prohrálo a nebylo to ani poprvé a můžu tě uklidnit rozhodně né ani naposled.
 
palica | Vsetín
28.10.2018, 20:35
 
JR... a mas to. Radeji bacha Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
28.10.2018, 20:16
 
...by jste se neobešli, slezská špína.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
28.10.2018, 20:15
 
JRfromBK... ty se tu moc neroztahuj, brejlatej plešoune a radši strč hlavu do zadku těm vaším porubákům, bez kterých by
 
nickslotr | Vsetín
28.10.2018, 19:55
 
Doufám, že to tady hokejky moc nečtou nebo některé ty komenty...
Já jsem nadmíru spokojený,tahle těžká série si myslím byla odehrána
velice slušně..
 
28.10.2018, 11:31
 
To hokej: ja myslím, že nas prověří uz trip Trebic, FM, Poruba
 
28.10.2018, 11:02
 
Tvle, když prohrajem, tak jsou to buďˇ rozhodčí nebo marodka, pořád se zkrátka vyhrávat nedá Smajlík Jsem zvědav až v prosinci pojedeme do Budějic, Prostějova a Kladna, tam se ukáže jestli mají kluci na to být v popředí tabulky Smajlík
 
28.10.2018, 10:58
 
Reakce na romanfrajer: Ano, výkon včera nebyl nic moc, a...
To už tady čtu snad po 100 x, pořád se vymlouvat na rozhodčí. Zkrátka, kdyby jsme byli lepší, tak vyhrajeme a ani rozhodčí by jim nepomohli, bohužel jsme včera hráli prach bídně, o těch hrubkách v obraně ani nemluvit! Smajlík Smajlík Smajlík
 
28.10.2018, 10:49
 
Faulujeme moc, tečka. Že by všichni sudí piskali proti nám tak to asi těžko...
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
28.10.2018, 10:28
 
Reakce na romanfrajer: Ano, výkon včera nebyl nic moc, a...
Ano těch vyloučení je každý zápas moc a stojí to hodně sil a to jak fyzických tak určitě i psychických. Ale zrovna v Havířově mi nějak nakloněná rovina nepřišla. Včera jsem si naopak u několika zákroků říkal, že to byl náš faul a prošlo to.

Nevím čím to je, spousta faulů jsou naprosto zbytečné. Možná přemotivovanost hráčů, těžko soudit, ale vedeme tuto nelichotivou statistiku: odkaz

Naražení 26 se mi taky moc nezamlouvalo, to naprostý souhlas.
 
28.10.2018, 10:07
 
Reakce na romanfrajer: Ano, výkon včera nebyl nic moc, a...
"Domácí mají průměr návštěv 1500, což je liduprázdno, najednou jim na oslavu přišlo 3200, tak té náplavě potřebovali hodit laso, aby přišli i přístě... Ale bylo to moc průhledné... " Smajlík Smajlík
 
28.10.2018, 10:07
 
Reakce na Majkl111: Tak nám to AZ nasypal ve všech kateg...
Nic velkého, spíše průměr, ve 4 doma...
 
romanfrajer | VHK Vsetín
28.10.2018, 08:55
 
Jo, abych nezapomněl, AZ jako poslušná farma před zápasem vyškemrali od Olomouce 2 hráče, minule na Vsetíně zase gólmana, s vlastníma by to nezvládli?
 
rst | Vsetín
28.10.2018, 08:50
 
Frajeři nepláčou.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
28.10.2018, 08:40
 
Ano, výkon včera nebyl nic moc, ale jak říkal Dopita, utkání nebylo řízeno zrovna fér. Začátek 0:1, paráda, ale pak začali pruhovaní "světe, div se" opět úřadovat a začali nás postupně vyhazovat a otupovat náš tlak. Sice AZ gól z přesilovky nedal, ale tím častým vylučováním nám brnkali na nervy a síly ubývaly. Ano i my jsme hráli přesilovky, jednu v 1.třetině, jednu na přelomu 2-3 třetiny, což je naprd, Než si vytvoříme zámek, třetina končí a nová se vhazuje uprostřed, takže než se opět vytvoří zámek, půl přesilovky je v háji. Ke konci už byli naši frustrovaní, Havířov dal góly a až za rozhodnutého stavu 4:1 nám "kupodivu" foukli 2 přesilovky po sobě, aby ten zápis nebyl tak do očí bijící, jenže to už se hlava těžko motivuje k obratu, když domácím prochází naražení hlavou na mantinel, držení, sekání, hákování atd. Domácí mají průměr návštěv 1500, což je liduprázdno, najednou jim na oslavu přišlo 3200, tak té náplavě potřebovali hodit laso, aby přišli i přístě... Ale bylo to moc průhledné... Janko už byl ke konci taky pěkně nasraný... takže asi tak.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.