Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-10-30" |  vypnout filtr
 
12>
Gerard | Vsetín
30.10.2018, 22:22
 
Jinak co se ale týká romanafrajera, tak bych ho tady nechtěl nějak dále veřejně pranýřovat. Ačkoliv jsem s ním měl tady i já sám osobně pár názorových rozporů, tak bych řekl, že to není úplný mimoň, který hokeji vůbec nerozumí. Jenom bych řekl, že díky svému fandovství je až moc zaslepený a že se díky tomu ani s odstupem času, po vychladnutí, nedokáže na naše zápasy a případně křivdy podívat s nadhledem a neutrálním okem. Za vším tak pak vidí různé konspirační teorie a křivdy. Každopádně dle toho co tady píše, tak bude asi docela zarytý a věrný fanda Vsetína, který na Lapač chodí pravidelně a dokonce jezdí i na zápasy ven. Proto bych mu tady už dál "nenakládal". Chci totiž věřit, že když nás tady na jeho uplakané názory mělo stejný pohled hned několik pisatelů, tak že se nad sebou trochu "zamyslí".

Opravdové zářezy, kdy nám bylo naší hokejovou vrchností opravdu ublíženo a kdy nás zařízli jako podsvinče bych viděl asi jenom v těchto dvou případech:
1) Vyloučení Vsetína z extraligy a především jeho následné zadupání do klinické smrti.
2) Nesmyslné tresty udělené J. Juríkovi a klubu v letošní kauze našich juniorů. Tady bych ale řekl, že nešlo ani o to nandat to tomu Vsetínu, jako spíše o pokryteckou ješitnost těch vemen ze svazu v čele s vemenem nejpovolanějším, skútrem Řezníčkem, přiznat si, že ty nová pravidla, které před sezónou vymysleli a které jim zasvěcení hned rozporovali, byla totálně pitomá.

Ostatní nespravedlnosti a zářezy, především v jednotlivých zápasech bych viděl spíše jako chyby a omyly rozhodčích, plynoucích z jejich nezkušenosti, nekvality, případně jejich chybného postavení, než že by za nimi byl úmysl nebo snad nějaká "dlouhá ruka" svazu apod. Jsem přesvědčený, že tak jak vždycky byli a jsou rozhodčí, kteří Vsetín v oblibě moc neměli, tak že určitě jsou a byli i tací, kterým naopak Vsetín vůbec nevadil. A podobně to jistě mají i ostatní manšafty.

Nicméně pokud bychom se měli pitvat v každé chybě, která nás v zápasech poškodí a hledat v tom nepřekonatelnou nespravedlnost, tak bychom dost pravděpodobně asi nevybojovali ani hned ten náš první titul v 95. v Gottwaldově, kde nás, jindy mimochodem dost přesný, čárový rozhodčí Furmánek málem popravil tím památným neodpískaným ofsajdem. I když to bylo v té chvíli jistě pro všechny na infarkt, tak naštěstí Valášek, Vlach a spol. dokázali zachovat chladnou hlavu a v prodloužení i s asistencí kaluže za bránou o to krásněji rozhodnout. A co se týká této do očí bijící chyby, tak jsem přesvědčený, že ani tehdy ten ofsajd rozhodčí Furmánek nepustil s úmyslem poškodit Vsetín, ale že jenom lidsky zachyboval. Jestli se nemýlím, tak byl tehdy z celé té situace natolik špatný, že hned po sezóně pověsil brusle a píšťalku na hřebík.
 
Kony69 | B.S.F. - Slušovice
30.10.2018, 22:18
 
Nějaké fotky a video z výjezdu do Havířova:
odkaz
 
Gerard | Vsetín
30.10.2018, 21:00
 
Reakce na rst: Jo jo, 93-94 byly žluté celou sezónu. Ty ...
Díky Rosťo za vysvětlující info a oxygene za důkazní video :-). Určitě jsem ho už dokonce několikrát viděl, ale těch žlutých manťáků jsem si pořádně všimnul až dnes v těch BBV po 25 letech. Na tom monitoru to možná ani tolik nerazí do očí, jako tomu bylo na té velké TV. V ní to bylo jako pěst na oko. Nicméně kdyby mi ještě včera někdo řekl jestli si pamatuji jak jsme měli v postupové sezóně žluté manťáky, tak se s ním budu asi "do krve" hádat, že to je nesmysl.

Jinak co se týká BBV po 25 letech, tak je to perfektní pořad ČT. Bohužel ho taky, asi jako skoro všichni, vidím jen občas a nahodile. Každopádně ten návrat v čase o 25 let je fakt zajímavý a mnohdy i dost poučný. Hokej, ačkoliv taky doznal docela podstatného vývoje, tak je více-méně pořád stejný a hraje se pořád v podobných podmínkách. Ale když tam dají záběry z fotbalové ligy, v tomto podzimním období, kdy před těmi 25-ti lety byl podzim ještě podzimem a né jako dnes s dvacítkami na teploměru a bez deště, tak je to docela sranda. Řekl bych, že ty podmínky, v jakých se tehdy nejeden zápas odehrál si dnešní čutálisti už ani nedokáží představit. Tyto bahenní lázně na trávnicích, které víc připomínaly bazén, než současné vyhřívané pažity by v klubech měli těm našim profíkům pouštět denně jako instruktážní video. Možná by je to pak přimělo trochu se zamyslet a víc na sobě začít makat ...

No ale to už jsem odbočil až moc :-) ... tak co zítra? Dáme Ústí desítku a budeme zase nejlepší ze všech nejlepších, nebo nás zase šmiknou rozhodčí Smajlík ???
 
rst | Vsetín
30.10.2018, 16:23
 
Jak se dávala na reklamu plexi, to jsem chtěl vzpomenout a zeptat se, jestli se to tak jeste dělá. Tak dík za odpověď, že stále, ale s tenčím plexim.
 
30.10.2018, 15:53
 
RST v tu dobu 1994/95 už si R.P. koupil řezací ploter a navíc zimák objednal plexi kolem mantinelů. Takže se vyřezala reklama a strčila za plexisklo - v pozměněné podobě se to tak dělá dodnes, dnes už se ale tiskne. A plexi je tenčí a kvalitnější. Hodně tomu pomohli i puky od Gufex, které nečernají manťáky.

odkaz
 
rst | Vsetín
30.10.2018, 15:45
 
Reakce na oxygene: RST tehdy se mantinely včetně reklam ...
To jste s J. válečkovali? Smajlík
(Jak tam v těch dobách pobíhal Plu....k se štětečkama, to si pamatuju, jednou jsme mu drželi jakousi šablonu... Smajlík
Proč jsme tedy nevkročili do elh s raritními žlutými manťáky. Smajlík
 
30.10.2018, 15:23
 
RST tehdy se mantinely včetně reklam malovaly ručně. Hodně nocí jsme na tom trávili.
 
rst | Vsetín
30.10.2018, 14:16
 
* v těch BBV po 25 letech budou tedy co nevidět ty naše velké matche, že jo! Smajlík

MYKY: ad Holas: Smajlík
 
rst | Vsetín
30.10.2018, 14:13
 
Jo jo, 93-94 byly žluté celou sezónu. Ty BBV po 25 letech budiž důkazem. Byla to velká rarita. A i předělání mantinelů na žluto způsobilo mezi diskutujícími velké haló. Hokejový Vsetín 93-01 byl vůbec celý rarita.
Ale někdo by mohl vzpomenout, jak to bylo přesně (nebyla ta žlutá nalepená a hokejisté ji snadno poničovali?, a tak se následně od toho ustoupilo? Nebo elh měla v regulích pouze bílé mantinely? .... ještě že tehdy VS nikomu neležel v žaludku, být tam nahoře ludry, co to teď provedly Jurajovi, nepovolí nám hrát elh skrz mantinely.... Smajlík )
IMHO jeden ze Zubíkových megalomanských nápadů. Smajlík
... BBV po 25 letech jsou fantastický pořad, běží to asi 10 let a vždy, když stihnu, ani nedutám. Bohužel se mi to podařilo jistě méně než 10x za ty roky...
Ale teďka to teda vs. příznivcům mohu jen a jen doporučit, budou tam tučná léta. Smajlík
 
30.10.2018, 14:00
 
Ogaři, tak Romanfrajer asi ví o čem mluví, zažil to ve fotbale na vlastní kůži. On si na sebe nenechá nalít kýbl čehosi, zabojuje tady na diskusi. Mimochodem, nemusím si nic pročítat a vybavuji si, že tu psal už větší moudra. Nedávno se mi po něm zastesklo..
 
Gerard | Vsetín
30.10.2018, 13:50
 
Abych trochu odlehčil probírané téma, tak dneska na ČT1 byly krásné BBV (pro neznalé Branky Body Vteřiny Smajlík ) po 25 letech, se sestřihem ze zápasu z 29.10.1993 mezi Vsetínem a Třincem (6:4). Ačkoliv jsem v té době chodil již pravidelně, tak bych si ani za Boha nevybavil, že jsme v té době měli žluté mantinely.
Šálil mě zrak, nebo mě zradila paměť? Pánové historici (Rosťo a spol.) jak to tehdy bylo a bylo to na popud Zubíka? Extraliga už byla určitě s klasickými bílými manťáky.
 
30.10.2018, 13:26
 
Vhkrv kdyby to byl 1 zápas, tak se tomu zasmeju, ale on tady uplaka pravidelně uz 8 roků! Zkus si letmo projit jeho historii...
 
30.10.2018, 11:26
 
RST: já zas třeba nesdilim názor že nás Havířov v sobotu přejel,to sem z toho takový pocit neměl ,kdyby dal Pitule místo betonu druhý gól.... A Havířov neproměnil ty úniky kdy hráli na brejky tak co. Co předvedli. Obraz hry byl prostě +- vyrovnaný . A že se nesrážíme?? Ono srazit se u nás "umí" jen Vítek a Frolo....jenže.... ....a rozhodčí zmiňovat nebudu, faul na Slovácka to nebyl ,faul je to až tehdy kdy zapiska rozhodčí.
 
rst | Vsetín
30.10.2018, 11:22
 
BO: Tak. Smajlík
 
rst | Vsetín
30.10.2018, 11:05
 
Frajere, já mluvím o tom zápase s AZ. Že jim vyšel po čase zápas a zrovna s námi.
Pro ně to byl velký zápas, pro nás taky? Řekl bych, že ne a že naše velké přijdou (navíc jich máme v historii několik desítek(!) )
V příp. play off (samozřejmě za předpokladu 100% bojovnosti) bychom s AZ neměli vypadnout. Pokud ano, něco by bylo špatně.
Tvou poslední větou jsi doufám nemířil na mě. Pokud na nás někdo kydal kýbl hnoje (svaz, fans soupeře, média), vždy jsem příkladně stál pod naším praporem!!! Nebo ne?
Svádět pár proher na rozhodčí a při zápasech si na těchto léčit své mindráky, navíc v pro nás tuctových zápasech, tomu ale fakt nehovím a přijde mi to hodné žáka 1. stupně základní školy.
A tak zase: Brečte dál, to je pravda, zakázat vám to nemohu.

VHKRV:
Jo jo, jak se na něj sletěli, to se mi moc líbilo. Smajlík
Havířov podal kapříky a jabka, to je (romanafrajera) supernázoer. Smajlík
 
BohseOnkel | Ohrada
30.10.2018, 10:24
 
Není nic horšího, než být za uplakánky, kterým všichni škodí
I kdyby nám rozhodčí škodili každý zápas (což určitě není pravda) tak to tak prostě je v životě se s tebe taky každy nep....
když jim oznámíš, že jsi ze Vsetína Smajlík
 
30.10.2018, 10:21
 
To je sranda 😂 jak se dokážou štėkat lidi co fandí jednomu týmu a to ještě kvůli takové h.ovadině. Jeden napíše názor že se mu nezdal výkon rozhodčích a hned se na nėj sletí 4 borci a perou do něj 😁
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2018, 09:44
 
... promluvil mudrc mudrců, který všechno zná, všechno ví a všude byl. Takže je vlastně všechno super. Tetelme se blahem, že si na Vsetín tu a tam někdo s chutí nakydá kýbl hnoje, my je za to poplácáme po zádech a řekneme "byli jste lepší, děkujeme, přijďte zas" Smajlík
 
rst | Vsetín
30.10.2018, 09:08
 
* Havířovu
 
rst | Vsetín
30.10.2018, 09:07
 
Současný Havířov mi v mnohém připomíná nás v letech 02-07 (jen o level níž), a mimo 08-09 i dál, třeba až do těch finálových účastí.
Taky to víceméně méněcenně stálo za pendrek, ale občas, jednou za čas, přišel velký zápas, velké vítězství, s velkou atmosférou.
Havířov to měl v sobotu s námi stejně jako my v letech výše uvedených.
Výlevy romanplačky jsou zbytečné.
Věřím, že v play off bychom AZ měli dát, a pokud ne, něco by bylo špatně. Výroky o kapřících atd. jsou však skutečně mehatrapné.
K tomu vylučování- a nejsme vylučování tak často PRÁVĚ PROTO, jakým stylem hrejeme (že jedeme pěkný hokej, přitlačit nám však moc nejde, a tak si vypomůžem faulem)?
Jo a závidět Jabířovu ty posrané hostovačky a ještě kvůli tomu brečet - další trapas romanafrajera. Jsem velice rád, že to tu takhle nefunguje, čekat na Pavlenku s Jetelem se mi nelíbilo.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.