Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-10-4" |  vypnout filtr
 
04.10.2018, 20:39
 
Jo, jeden psychous stačí Smajlík
 
04.10.2018, 20:23
 
To Subni: tentokrat mu Frolic da..
 
04.10.2018, 19:37
 
odkaz
Škoda, mohla být v sobotu sranda. To vypadá, že Tesil v sobotu opravdu nazuje brusle
 
ace81 | Vsetín
04.10.2018, 18:47
 
Už i RUDL ulehl na marodku, takže to máme 5 obránců mimo hru.V sobotu nastoupí určitě i Tesil, aby měl kdo v obraně hrát.To jsem nezažil, tolik zraněných na začátku sezony a k tomu většina obránců.
 
04.10.2018, 18:42
 
Dlouhan je Vítek?
 
04.10.2018, 08:07
 
To rst: ano peknych 191cm. A ze bych te dohnal se tretim...to ne. Smajlík
 
Rst | Vsetín
04.10.2018, 00:33
 
Fan22:
Dlouhán je na cestě....
Já už si myslel, že to je šifra pro těhotenství Tvé ženy Smajlík a úplně zapomněl na to, že zde v diskuzi vzývám příchod nějakého hromburáce před branku.
 
Rst | Vsetín
04.10.2018, 00:26
 
Reakce na pavelmikel: Paradoxně tehdy mi to od RST na Va...
Slovy Karla Gotta: To jsem opravdu nečekal.
Teďka si však (MYKY, Ty taky) něco přečti:
Myslíš, že nevandrovat do mě při mém vzpomínkovém relaxu zde v diskuzním fóru v dobách předpostupových, kdy vždy zapletl jsem se do historické diskuze, co bylo tehdy a tehdy, chytrulíni se svou nonstop mantrou ..musíš (musíme) se dívat dopředu.., ..ze vzpomínek se žít nedá.. atp., že bych něco takového někdy napsal? Když ti samí žili v nereálném snu, že jsme nejlepší?
Zadíval jsem se tedy dopředu, přestal na chvilku trápit paměť, a nastínil chytrulínům, že jednou z indicií chuti a vůle postoupit (to jsem taky psával/říkal: jak bude chuť a vůle postoupit, postoupíme) bude Vaňousův ústup z dominantního postu do role v neelitních lajnách. Pokud si však vzpomenete, lezlo to ze mě jak z chlupaté deky, Kapitánův naturel mi byl velice blízký, jeho sepětí s fans bylo příkladné a byl to náš člověk. Taky jsem to tu pak pěkně schytal... Smajlík
Škoda, že se třeba nějak nekousl, neboť zvednout ten pohár v Jablonci nad hlavu On, bylo by to ultra stylové a navrch doják jak z biografu.


ad Juraj Jurík:
Překvapuje mě, že podpisů pod tím super vyjádřením (peticí) je tak málo. Často bývá v diskuzích k přečtení poté, když se někomu něco povede trefně popsat, od jiných napsáno stručné: podpis. Nebo: podepisuju. Tady není nic lehčího, než to tam podepsat skutečně, navíc to už podepsaly zajímavá jména, vybírám Filip Bajtek, jehož hra,když tu hostoval, byla moc pěkná a dělal na mě velký dojem, a dokonce paní Jana Goišová(!), tak to doktorovi Oldovi podepište. Dík.

FAN22:
Díky! Smajlík Smajlík Smajlík
Akorát té šifře dlouhán je na cestě, omlouvám se, nerozumím. Smajlík

Flasar:
Hoď ňákou do placu. Smajlík

ad Luboš Rob ml.:
To je prostě Kanón!
Moc si přeju, aby Luboš Rob mladší byl třeba za deset let pro nás tím, čím je pro Budějovické Luboš Rob starší. (I když tím, čím je "starý Kondor" pro Motoráky, je i pro mě. )

ad Patrik Luža ml.:
Já jej Havířovu záviděl, už když tam přišel. Jsem si říkal, proč nejde k nám?!?
Sem s ním. Mladej Kondor, mladý Jack, mladý Patrik Luža - bude hattrick. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.