Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-10-7" |  vypnout filtr
 
12>
Vás zajímá hokej? Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
07.10.2018, 23:07
 
Píšete nízká návštěvnost... na Benátky ohlášeno 2680, kapacita sezení 1700, OK pár míst tam bylo volných, takže 1680, to jako tribuna na stání bylo 1000 lidí? Tak to pardon!!! Buď tu návštěvnost "někdo" vyplivne jen tak od oka, nebo "někdo" jaksi čirou náhodou "zapomněl" přičíst permice, anebo je to účelová informace...
 
romanfrajer | VHK Vsetín
07.10.2018, 22:57
 
Ještě si dovolím poznámku k nízkým číslům domácí návštěvnosti
 
romanfrajer | VHK Vsetín
07.10.2018, 22:57
 
Ještě si dovolím poznámku k nízkým číslům domácí návštěvnosti
 
07.10.2018, 19:43
 
Oba jsou v poradku!
 
sui | Zbrojovka
07.10.2018, 19:42
 
Šelepněv s hokejkou a svým klidem obraně dost pomáhá, zatím hraje dobře ...
 
07.10.2018, 19:31
 
Mně se hra libi a na to, ze v obrane chybi tri základní chlapi to jde dobře. Je taky vidět, co dělají kvalitni golmani. Jinak ty návštěvy jsou za mym ocekavanim. Je pravda, že teď je o vikendech spousta akci, venku pěkně, zahradky potrebuji zazimovat Smajlík . Jestli prijede důchodce s Poldi, tak se ten prumer zlepší ještě i tento mesic, pribude x naplav!
 
vajdik | Uherské Hradiště
07.10.2018, 18:29
 
Podepisuji se co napsal Gerard..jen s tema divakama - zatim na Lapaci krom Poruby a Havirova nebyl lepší soupeř...a ono jít na Kadan, Benatky, Třebíč... Chapu, v první rade se chodí na domácí...ale ja treba z UH se uz tesim na Kladno, CB, Duklu, Prerov, Slavii, Prostejov...prijde listopad a bude chodit pri soucasnych vykonech 3500...
 
 
Reakce na MYKY: No čekal jsem spíš odkaz na nějaké strán...
V pořádku, nejsem jím a expertů je tady myslím už dost Smajlík
Ale mimochodem, třeba i toto odkaz je jistý parametr...
 
07.10.2018, 17:53
 
Reakce na Gerard: Ať se vyhrává nebo prohrává, pořád je ...
až na toho Kubu je to dobře napsaný .Myslím že beků je třeba a nikdo se vyhazovat nebude Smajlík ave
 
07.10.2018, 17:19
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Jen vyvozuju. A je to celkem...
No čekal jsem spíš odkaz na nějaké stránky, kde se dočtu, že z 10 zápasů mezi týmy české 1. ligy a týmy slovenské extraligy 9 skončilo jasným vítězstvím týmu ČR. Takto tě nemohu považovat za experta na danou problematiku.
 
07.10.2018, 17:18
 
: Gerard Souhlas. Pravda je, že návstěvnost je malá. Letos se hraje parádně. Je se opravdu na co dívat. Techničtí hraci radost pohledět... Spulu za Vsetín a všichni na Lapač
 
Muhehee | Apple
07.10.2018, 15:45
 
Koukam, ze to bude asi takova zdejsi specialita, p.covat na nekoho, kdo jeste nebyl ani na lede. Smajlík Ono je totiz jednodussi jen kritizovat, ale pochvalit, ze uz nehrajeme prales a rok od roku se lepsime, to ne.
To budou ti drozdi co prichazi s uspechem, jak vzpominal RST Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
07.10.2018, 14:31
 
Gerad :přesně tak akorát dlouze napsaný Smajlík kdo to má číst
 
Reakce na MYKY: Hluboko pod 1. národní? Podle čeho tak s...
Jen vyvozuju. A je to celkem snadné. Když už jsme kdysi nechtěli trávit další rok v druhé národní (řvalo se tu cosi o pralesech), kluby té slovenské supersoutěže v podstatě schválily vstup druholigového pralesního klubu.
odkaz
Úroveň zjevná. Teď si tam navrch tahají ulrašpičkové kluby z maďarska...
odkaz
...a touží po elitních polácích
odkaz
Vážně to chce někdo srovnávat s KHL, nebo EBEL (a už ta je o pejskovi a kočičce). Jinak samozřejmě není problém tu jejich supersoutěž vidět na jejich TV kanálech, tak třeba
odkaz
 
Gerard | Vsetín
07.10.2018, 13:40
 
Ať se vyhrává nebo prohrává, pořád je co kritizovat. Když nám chybí válečníci do brankoviště, tak je vedení neschopné sehnat nějakého pořádného chlapa. Když se sežene, tak je špatně, že se posiluje útok a ne obrana. Když díky zvyšující se kvalitě týmu musí opustit manšaft vsetiňák, tak vedení na úkor domácích srdcařů pořizuje cizáky. Hrajeme nejlepší hokej za posledních 15 roků, jsme nejvýše v tabulce za posledních 13??? let, ale pořád se tady a hlavně na FB objevují především kritici.
1) Naše přesilovky jsou tragické !!! ... Skutečnost? - do ideálu sice ještě kus chybí, ale co do účinnosti a schopnosti dát v nich gól, tak jsme udělali určitě velký posun. Ano je sice pravda, co píše Asterisk, že těžší soupeři nás teprve čekají a že až tam se kvalita našich přesilovek ukáže, nicméně kritizovat tým za přesilovky, když jich v deseti zápasech využil 12 a z loňských 11,5% se dostal na aktuálních 28% je od kritiků naprostá nesoudnost.
2) Celý tým málo střílí !!! ... Skutečnost? - Průměrně máme za zápas 34,3 střely na bránu a jsme třetí za Budějkama a Jihlavou. Mimochodem nejpilnější střelec soutěže je náš Luboš Rob s 5,6 střelami za zápas.
3) Jsme neefektivní a chybí nám opravdoví střelci !!! ... Skutečnost? - O kvalitě Pechancovy lajny netřeba diskutovat, po rozpačitém začátku se navíc začíná prosazovat konečně i Rác. Theoret když byl v pořádku, tak byl velmi produktivní. Jestli se podaří dořešit Karafiát, tak ten bude v této soutěži taky nadstandardní. Kuronen se snad taky začíná chytat. Každopádně i když mu to nešlo do útoku, tak v defenzívě neošidil vůbec nic. Ve třetí lajně se snad konečně zvedl Březina a snad s ním i Kopta. Od Kouky už víc asi nevymáčkneme, ale i tak to není úplný propadák. Navíc nyní bych se nedivil, kdyby uvolnil místo Pitulemu. Celkově máme jako tým nejvíce gólů ze všech týmů (44).
4) Nesystematické posilování !!! Chybí obránci a z útoku mizí místní srdcaři !!! ... Skutečnost? - To že obrana může na první pohled působit nekvalitně a nedostatečně je primárně zaviněné tou epidemií zranění a nemocí v našem týmu. Nicméně i na tuto situaci vedení, myslím si, velmi dobře zareagovalo doplněním týmu o T. Černého na střídavé starty. Bohužel i on následně zdravotně vypadl ze sestavy. Jakmile se ale všichni absentéři vrátí do sestavy, tak i tady se ta kvalita zase zvýší. Šestice Mikuš - Makinen, Slove - Teper a Frolo - Holomek svou kvalitu určitě má. V záloze navíc zůstávají mladí Ondračka s Jenáčkem, které vedení chce a musí stavit alespoň na postu sedmých beků. A především taky Dominik Rudl, na kterého sice taky mnozí plivali, ale mě se jeho výkony a především jeho bruslení a sebevědomý herní projev zamlouval a do budoucna bych se ho určitě nezbavoval. Až se děsím pokud klapne vyhlédnutá posila do obrany, tým bude zdravý a dres pak nezbude např. na Kubu Tepera - to zase bude nadávek na trenéry. Co se týká posílení útoku o Pituleho, tak i přes přetlak v útoku je to dobrá volba. Podle vyjádření Toboly, tak ho měli vyhlédnutého už loni a přestup klapl až teď. Chci věřit, že naprosto naplní svou roli válečníka před oběma bránami. Jen pro kritiky jeho bodových statistik, né každý útočník má v týmu za úkol dávat branky a sbírat body. To že mu místo musel uvolnit zrovna Poděs je docela logické. Pokud mám správné informace, tak jeho odchod byl více-méně dobrovolný a Poděs sám vycítil, že v současném týmu asi lepší pozici nevybojuje. Je to útočník do prvních dvou útoků, max. do třetího a tam se momentálně prostě neměl šanci dostat. Navíc jestli u něj i trochu pokulhávala životospráva a nebyl mezi oblíbenci trenérů, tak je tento odchod naprosto opodstatněný. Jsem přesvědčený, že se v Žilině rozhodně neztratí a snad mu toto angažmá pomůže zase se zvednout.

Takhle by se dalo pokračovat asi dál a dál. Každopádně ze současného herního projevu a umístění týmu bychom měli být všichni spíše spokojení a ne pořád hledat negativa. Obzvlášť když tým zachvátila snad největší vlna marodky jakou tady v novodobé éře pamatuji.

P.S. Mě osobně nejvíce ze statistik mrzí a překvapuje průměrná návštěvnost na domácích zápasech - 2 759 lidí. Osobně bych toto číslo čekal minimálně tak o tisícovku vyšší. Překvapuje mě od kolika lidí v okolí slyším výmluvy typu - Na hokej se chodí v zimě apod.
 
tomis011 | Vsetin
07.10.2018, 13:22
 
Pitule opět levný nechtěný odpadlík!!!!!Poděs měl dostat více prostoru jeho škoda!!!!!!
 
07.10.2018, 12:05
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Spíš hodně štěstí... Sloven...
Hluboko pod 1. národní? Podle čeho tak soudíš?
Zápasy v přípravě o tom moc nevypovídaly .. Já teda na slovenskou extraligu nechodím, ale zdá se mi, že tady tak trochu plácáš.
 
pavelmikel | Vsetín
07.10.2018, 11:35
 
Dle mě hraje parádně tečka. Smajlík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.