Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-11-1" |  vypnout filtr
 
123>
01.11.2018, 23:50
 
RST: jj ten text si vzpomínám ,dostal sem ho taky a zelí seděl kousek podemnou...ono na to sezeni je to fakt těžké...já osobně nemám problem tleskat zpívat ,vlastně fandím úplně stejně jako dřív,možná teď na sezení ještě víc jak na stání před x lety ale můžu říct že podemnou jsou opravdu dedulove co vemou své ruce ,sotva je drží v rovině a válí,kdežto nademnou je partička o několik desítek let mladší než pánové podemnou a ti prostě ty ruce nezapojí ,maximálně slyším která nahrávka zas byla špatně...takže já vím že to sezení je ovlivněné věkem ale bacha můj názorný příklad jasně ukazuje že věk nemusí hrát zas až takovou roli....
 
rst | Vsetín
01.11.2018, 23:36
 
Reakce na VHKRV: RST: ono říct pojď nám to ukázat na stá...
Zelí to počátkem února 2009 zkusil. V článku/reportu nazvaném Na Lapač ve čtyřech, aneb jaká je společnost vsetínských fans?!?! ze dne 3.2.2009 mj. napsal, cituji:
,,Atmosféra byla celkově dobrá, ale první třetina se mi zdála docela vlažná a nacházelo se dost chvil, i když krátkých, kdy se nefandilo. Ve druhé třetině jsme se rozhodli, že půjdeme zkusit rozeřvat ze sezení pokřik: ,,Co vy zpíváte?“ Když mi před pár měsíci říkali kluci, že to je nemožné, nevěřil jsem jim a tak jsme vyrazili začátkem druhé třetiny směr sezení, kde jsme rozdali text a pokoušeli se rozeřvat stání. Nicméně přišlo něco, pro mne nečekaného – nadávky a urážení od několika, francouzskými holemi doprovázenými, pánů, kteří jen uráželi a nadávali, že nevidí na hokej a tak jsem byl poprvé zklamán z lidí na Vsetíně. Ve třetí třetině se fandilo velmi slušně a dopomáhal tomu i výsledek a bojovný výkon hráčů, kteří nakonec vyhráli 4:3."

Co je to tombolák?
 
01.11.2018, 23:27
 
RST: kdybych byl ředitel Chance řeknu že kdyz dojdeš že Ti dám 50 tombolaku zdarma a věř mi že bys došel😁
 
01.11.2018, 23:19
 
RST: ono říct pojď nám to ukázat na stání je jednoduché ,ale pojď nám to rozjet na sezení,chci vidět toho frajera co nám to přijde rozervat na sezeni😁 pamatuju pokřik vsetínští fanděte😂😂
 
rst | Vsetín
01.11.2018, 23:19
 
Reakce na VHKRV: RST: tak to nevím co to mohla být za ka...
Jo a Scouser (zdravím!) měl seznámení s jistými lidmi taky nějak na základě tohoto fóra. Já jej znal už dávno, ale jako Scousera až při cestě na ten nejlepší Valmez (hned ten první, 3 dny po Silvestru. 3.1.09 ), a prý to seznamování bylo dost dobré.
Takhle - být to před 6 lety, přijdu za tebou 100%. Ale takhle si dávat sraz, když není tutovka, že bych 100% dorazil tam a tam tehdy a tehdy, mi nepřijde dobré.
Ale když vyrobíš cedulu VHKRV ala chancetombola, slibuju, že bych se vynasnažil dorazit!
 
01.11.2018, 22:46
 
RST: tak to nevím co to mohla být za kauza☺️ale jednoho kaspihi znam.dyt to je zrovna přelom extraligy ,roku temna a druhé ligy...to sem tu asi nechodil,možná chodil ale já plno hesel zapomněl takze možná dobře.no na výjezdy se teď chystám když je dlouho pauza...tak nic no ale kdyby něco dej vědět,já fakt s tímhle problém nemám,tady občas čtu jak někdo zve někoho na stání ať to tam vše ukáže jak se věci mají tak sem chtěl udělat opak😁😁😁taky sem na to stání chodil ale kurna sezení je sezení😁
 
rst | Vsetín
01.11.2018, 22:31
 
Reakce na VHKRV: RST: fajn beru tvé "nasrat" jako méně š...
Hanbím se. Smajlík
-------------------
Revoluci bys nezpůsobil, je tomu cca 10, možná 12 let, co zde byly stížnosti na jeden kroužek. A chlapci z toho kroužku vyzývali stěžovatele na dialog do šneku na zimáku. A když nastala hodina H, na kterou byla schůzka domluvena, přišel zasednout ke kulatému stolu jeden jediný stěžovatel. Kaspi. A od těch dob jsme kamarádi.
( Smajlík )
Raději se seznam s klukama ze zábradlí (než se mnou, já už jsem nudný patron) a jezdi na výjezdy, je to větší zábava, než čekat na zamávání hokejek. Smajlík
 
01.11.2018, 22:20
 
RST: fajn beru tvé "nasrat" jako méně škodné,neřeším to,jsem splachovací není mi 20..tys to možná vzal jako útok,já to bral jako úplně normálně věc....nemůže každý znát každého..píšeš tu věci co mají hlavu a patu a třeba se potkáváme ani i sobě nevíme já nevím.....ale máš přehled o tom žádná,já si určitě napamatuju kdo dával góly dneska před 20 lety i když sem třeba na tom zápase byl...spis mě zamrzela tvá reakce....
 
rst | Vsetín
01.11.2018, 22:11
 
Reakce na Gerard: JJ, názor máme na to stejný - dobrým z...
Je to na dobré cestě!
 
rst | Vsetín
01.11.2018, 22:09
 
Reakce na VHKRV: Rst: někdo ti napíše přijdu se seznámit...
Nadzvedlo mě tvoje ..než si tu číst něco od někoho, koho vůbec neznám.. - jako kdybys tu ty všechny a tebe každý znal.
A NASRAT je lidový výraz výletníků z dob nedávno minulých, navíc jsem předtím napsal promiňte, prostě to nasrat mi tam sedělo jak pr*el na hrnec.
Neber si to zle, na Lapači znám hodně lidí, nepřijde mi nutné na něčí povel se s tímto setkávat. Napiš to sedadlo a třeba někdy zajdu. Ale nevím dost dobře, proč bych to dělal.
 
01.11.2018, 22:05
 
RST:ano to je to nejjednodušší cos mohl napsat...
 
Gerard | Vsetín
01.11.2018, 22:03
 
Reakce na rst: Pojďme nadávat na rozhodčí! :)) Kovbojk...
JJ, názor máme na to stejný - dobrým zbytečně neplýtvat. I když pak když se na to podívám očima těch prcků stojících na manťácích, čekajících na plácnutí si s hokejkama, tak by asi byla škoda od děkovaček a hlavně "čestného kolečka" po každém vyhraném zápase upustit. I když já osobně bych čestné kolečko chápal jako oslavu něčeho opravdu velkého ... zisku titulu, postupu apod. ;-). Ale je to věc názoru.

Jinak je sranda, že někteří fanoušci klubu ještě, nebo spíš asi už neznají rst - Rosťu :-). I když fanoušci ???
 
rst | Vsetín
01.11.2018, 22:00
 
Reakce na VHKRV: Rst: no vidíš a takový ty jsi...mimocho...
Vyhráls.
 
01.11.2018, 21:58
 
Rst: někdo ti napíše přijdu se seznámit rád tě poznám a napíšeš "nasrat"...tady není co řešit...tak piš dál tady...
 
01.11.2018, 21:56
 
Rst: no vidíš a takový ty jsi...mimochodem tvé souřadnice nesedí...
 
rst | Vsetín
01.11.2018, 21:55
 
Reakce na VHKRV: RST : jsi u mě vyloženě srab...když už ...
No kde teda sedáváš? Nebo budeš chodit s tou cedulí?
 
rst | Vsetín
01.11.2018, 21:52
 
Reakce na VHKRV: RST : jsi u mě vyloženě srab...když už ...
No já jsem to chtěl napsat tobě a myslel jsem, že to tobě píšu.
 
rst | Vsetín
01.11.2018, 21:50
 
Reakce na Gerard: Řekl bych, že se tady udělala z docela...
Pojďme nadávat na rozhodčí! Smajlík
Kovbojka je silné slovo.
Třeba konkrétně my 2 na to máme shodný názor.
 
Gerard | Vsetín
01.11.2018, 21:50
 
No a abych to tady zase alespoň trochu odlehčil, kdo jste ještě neviděli mrkněte na bitku ze zápasu Benátky - Havířov, mezi Šírem a Kotalou. Je např. v článku na Hokej.cz Momenty Chance ligy. Sorry, nevím, jak se tady vkládá odkaz (případně prosím může ho tu někdo hodit).
Ačkoliv nejsem úplným zastáncem bitek v hokeji, tak pokud je férová jeden na jednoho, bez nějakých záludností, tak proti nim ani nic extra nemám. Pořád lepší, než různé fauly bez puku, případně vražení na hrazení a jiné prasárny.
V tomto případě, hned jak se vám podaří prokousat reklamou na Clavin, uvidíte né úplně špatnou a naprosto férovou šarvátku. Kvůli ní to tady ale nedávám. Nejlepší na celém videu je totiž komentář toho nešťastníka z Benátek. To snad musí být nějaký přiteplený baleťák, který je na hokeji snad poprvé. Jeho hlášky "Pozor, pánové sundali rukavice, tak to je špatně...", nebo "A pozor, teďkom došlo k sundání branky, pardon helmy a to si myslím nepatří na led... " jsou výborné Smajlík . Perfektní vemeno.
 
01.11.2018, 21:48
 
RST : jsi u mě vyloženě srab...když už napsal bys to mě...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.