Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-11-9" |  vypnout filtr
 
odkaz

V diskuzi křičí cosi o Kladně...
 
 
vajdik | Uherské Hradiště
09.11.2018, 14:41
 
Martin10 - nejbližší domácí zápas je až 24/11/2018 sobota - proti Dukle Jihlava. Předprodej vstupenek na toto utkání je již zahájen přes internet klubu VHK v pravé horní sekci.
 
Martin10 | Třinec
09.11.2018, 12:24
 
Dobrý den. Chystali jsme se příští týden s kamarádem na Vsetín na hokej, ale chtěl jsem se zeptat, jestli se v pondělí hraje zápas s Litoměřicemi. Někde je totiž napsáno, že ano a někde tento zápas napsaný vůbec není. Tak nevím. A taky jsem se chtěl zeptat, jestli je třeba si nějak zajistit vstupenky nebo není problém je koupit před zápasem. Ono, Vsetín je Vsetín a jak někdy někdy kolují zprávy jak bylo vyprodáno. Tak člověk neví. Smajlík Zdraví Martin z Třince. Smajlík
 
vajdik | Uherské Hradiště
09.11.2018, 11:52
 
Jen takový dotaz, když se teď nehraje a roztleskávačky se probraly - Nechybí vám ve Fanshopu trošku lepší sortiment? Mikiny, deka atd...viz např. Dukla Jihlava: odkaz
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.