Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-12-11" |  vypnout filtr
 
12>
Plha | SVVT
11.12.2018, 23:48
 
TV zápas na KLA dobrý, ale zítra přijede Tonda Zápotocký. A ať se to někomu libi či nikoliv, tohle bude zápas, resp. jeden z důležitých zápasů, který nakonec určí ráz sezóny. AZ je naším historickym soupeřem, nakonec byl to právě Havířov, který dokázal vyždímat při zápase to nejlepší ze vs. tribun (91?), tak jsem sám zvědav. 
Jenom škoda (tim myslim pro obě strany ) , ze v poslední době má tohle klání charakter přátelského zápasu korunovaného pokřikem ČHpF ... JR, co Ty na to? Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
11.12.2018, 21:44
 
Neřekl bych, že bychom byli v některém zápase s týmy před námi doposud horší Tým je výborný . Ani bych neřekl, že ostatní lajny jen stinuji druhé ...např 97 útok měl za poslední zápasy tolik šanci, že Kucharda mohl mít dva body na zápas stejně Březina, poslední dobou hraje výborně Rac , Karafiát, pitule, defenzivní 4 útok taktéž velmi dobře ..... Rozdíl je především v koncovce... Sem rád že se daří druhé lajně ale ostatní lajny určitě dokáží soupeře tyky pěkně potrápit . A to možná víc než ve vítězné sérii v říjnu, paradoxně to však bodově ovoce nenese.
 
rst | Vsetín
11.12.2018, 20:12
 
Reakce na oxygene: Kamera ČT na hostující fans nedosáhla...
Děkuji za info.
Ale ti, co vždycky byli v záběru, když kolem šla hra, mi ze všeho nejvíc připomínali figuríny ve výloze. Nebo když jsme si hráli jako děcka "na sochy". Nonstop neměnný postoj.
Fakt se mi to moc líbilo, i komentář M. Dusíka a Prochyho, perfektní. I když chápu, že pro toho, kdo nesleduje VS, to mohla být nuda k ukousání (jako pro mě, když tam jede elh, eht, LM apod. ).
 
11.12.2018, 19:49
 
Reakce na rst: Abych nezapomněl, ze včerejší televize ve...
Kamera ČT na hostující fans nedosáhla. v Kladně je specifický zimák, v zámezí troska.
 
11.12.2018, 19:32
 
Já jsem měl taky ze včerejšího zápasu dobré pocity, což je ovšem trochu divné, vzhledem k tomu, že jsme prohráli.
Brankáře měli opravdu dobrého, rozdíl, který jasně cítíte
 
11.12.2018, 19:17
 
Reakce na vajdik: Edd_vs - ano je pravda ze si to 4-5mis...
No, letošní úrovně Jihlavy, Motoru a o Kladnu ani nemluvě mají k nějakému suverénu na baráž dost daleko.Což se taky nemusí několik dalších pár sezon opakovat. A jestli jdem do playof z jedničky nebo osmičky nám mohlo být šumák tak jedině ve zlaté éře.
 
Inferior | Vsetín
11.12.2018, 19:10
 
Btw Šenkeříkovi to ve Varech taky jde..viděl jsem kus derby s Plzní a jeho gól výstavní. Smajlík
 
rst | Vsetín
11.12.2018, 19:09
 
Abych nezapomněl, ze včerejší televize velmi dobré pocity. Krása.
Chyběl jsem jen tu chvíli, co T. Plekanec předvedl to gesto fair - play, tak jsem možná přehlédl, ale: Že ani jednou nezabrali příznivce vhk? Jestli ne, nejedná se o světový rekord v nezabrání hostujících fans zblízka tv kamerou?
Zaznamenáni, jen když se hrálo kolem, nějací panáci v zž dresech.


ad "Janko" - ten na mě moc dojem zatím nedělá.
 
Inferior | Vsetín
11.12.2018, 19:06
 
Reakce na Subni: Tak pánové Dundáček v N.Z. trenér ho ne...
Podle mě je větší škoda Černého..ten mi přišel že je na ledě nejjistější z obrany.
 
rst | Vsetín
11.12.2018, 18:34
 
Reakce na vajdik: Je to přesně tak jak píše Scarbi - už ...
Než se šlo v 94. do elh, byly postupy v 87. roce z kraje a v 91. roce z druhé národní.

Subni:
To nebylo ty smajlíky myšleny vysmívačně, mě to fakt rozesmálo. Mi naskočilo v hlavě, že málo padá do střel.. Smajlík
 
Muhehee | Apple
11.12.2018, 18:25
 
 
rst | Vsetín
11.12.2018, 18:24
 
Reakce na subni: Jinak až na Tobolu spokojenost a buďme ...
Smajlík Smajlík
Možná nejlepší příspěvek všech dob(?)
 
11.12.2018, 18:17
 
Subni, ty už taky nejsi, co jsi býval, taky už tak nějak nestíháš, nevracíš se do obranného pásma...
 
11.12.2018, 17:47
 
Ano musíme jednat ihned. Musí nastat radikální řez v realizačním týmu a to v první řadě na pozici kustoda. Viděl jsem to včera v televizi. Dino chtěl sjednat pořádek na ledě a on mu v tom bránil, držel ho dokonce zezadu. Kustod VEN!
 
Inferior | Vsetín
11.12.2018, 17:42
 
Reakce na tambo: nemyslím si že potřebujem čističe máme ...
My potřebujeme komplexního beka..žádného střízlíka, který má kvalitní střelu, platný do přesilovky..no vybral bych si z defenzívy Motoru Smajlík třeba takový Žiga Pavlin..chlap jak hora, výborná střela a v přesilovce schopný..sice není vyloženě tvořivý ofenzivní bek, ale tak bral bych ho Smajlík
 
11.12.2018, 17:20
 
Reakce na vajdik: Edd_vs - ano je pravda ze si to 4-5mis...
S tím, že bude důležité až play-off se dá souhlasit. Ale právě v té vyřazovací části budeme mít obrovský problém, protože jakmile se soupeř zaměří na naši druhou lajnu, tak jsme v současném složení bezzubí.
 
vajdik | Uherské Hradiště
11.12.2018, 16:14
 
Edd_vs - ano je pravda ze si to 4-5misto drzime tak tak, ale jsem ve druhé lize druhou sezonu, nejde proste mavnutim proutku udělat to že za rok a půl v profi soutěži vystřelíme na úroveň Jihlavy a Kladna! Podívejte jak se daří ČB?! Pět let chce postupovat, zázemí bezkonkurečně nejlepší v lize, hráči z NHL v týmu a o kolik bodů mají více... A jen na závěr, důležité je play off, to zda budeme po základní části první či osmí je jedno když pak nás čeká stejně 1/4finále....a to je otázkou o načasování formy
 
11.12.2018, 15:44
 
Reakce na scarbi: Zdravím všechny chytrolíny zde na fóru...
Předhazovat tady pořád srovnávání s 2. ligou je blbost. Teď jsou úplně jiné podmínky a jim odpovídající ambice. Momentálně jsme ovšem bodově blíž k devátému než čtvrtému fleku.Tak se nediv,že diskuze tu neprobíhá jen v rovině chválozpěvů.
 
vajdik | Uherské Hradiště
11.12.2018, 14:47
 
* sorrko ono už to je více let - takže ne 13-15 ale 20-23 :D
 
vajdik | Uherské Hradiště
11.12.2018, 14:46
 
Je to přesně tak jak píše Scarbi - už před sezonou bylo řečeno že se musí jít postupnými kroky, minulý rok jsme byli rádi za play off, letos snad potrápíme barážisty a pomalinku se připravíme na léta kdy budeme moct říct že nadešel čas zkusit zase jít o krok výše. Asi těžko lze zopakovat to co tu bylo cca před 13-15 lety kdy se každý rok postoupilo a hned i vyhrála extraliga...To bylo něco výjimečného co žádný jiný tým už NIKDY nedokáže. Teď je před námi šnůra relativně lehčích soupeřů i venku, takže snad uděláme nějaké body a hlavně důležitá středa a porazit letos poprvé těžký Havířov!
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.